Предлагам реклама, Вие казвате за колко!

SLADE

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Добър ден. Много съм го закъсал за пари и искам да Ви предложа реклама в сайта си, който е сайт за запознанства за града ми. Сайта има на ден по 700 - 1000 посещения и 10 000 - 15 000 импресии, а общо за месеца над 15 000 посещения и над 350 000 импресии, сайта няма PR.
URL към сайта: http://perni4ani.org/
Ако имате интерес пишете къде искате банер и какви пари давате за месец или за колкото пожелаете.

Поздрави,
Григор Иванов
 
От: Предлагам реклама, Вие казвате за колко!

Хора трябват ми парите за днеска много е спешно, ако земете днеска направо джакпота ше уцелите, моля Вии!!!!! Пишете ми тук или на скайп: triplesto
Наистина много ми трябват, толкова ли няма некой на който му трябва? :(
 
От: Предлагам реклама, Вие казвате за колко!

Слагам банер 728x90 под бутоните. Вие кажете цена - не забравяйте, че Вие решавате цената, парите и за колко време - не аз! СПЕШНО е... до 00:00 трябва някой да я купи, моля Ви! Плщане може и epay!!!
 
От: Предлагам реклама, Вие казвате за колко!

Братле за кво толкова са тия пари? Ако искаш дай да ограбим некоя банка ? :)
 
От: Предлагам реклама, Вие казвате за колко!

Ако ти трябват пари, продавай сайта, на ЛС
 
От: Предлагам реклама, Вие казвате за колко!

Неща да продавам сайта, а ми трябват за да си платя NET-а и да продължа за 1 месец хоста на сайта си. Ще Ви сложа банер 728x90 за 1 или 2 месеца. Имам сега от интернет доставчика ми гратис период от 3 дни. Никой ли няма желание да закупи? Банера ще седи отдолу под бутоните и ще се вижда във всички страници!
 
От: Предлагам реклама, Вие казвате за колко!

Бахти... никой ли не иска реклама? :(
 
От: Предлагам реклама, Вие казвате за колко!

Човече, реклама не се пазарува на килограм и тя обикновенно се договаря бавно и в по-дългосрочен план. Ако искаш пари набързо, то по-добре намери някого да му свършиш услуга и си прибери парите. Най-простото нещо неизискващо много знания и умения е да предложиш ръчно добавяне в директории (за това се сетих в момента). Това си е изцяло механична работа и за 1-2 дена при повече старание можеш да обходиш поне 500 директории. Винаги ще се намери някой да ти плати за такава работа, но не очаквай кой знае колко пари.
 

Горе