Предлагам трафик на изгодни цени

Статус
Not open for further replies.

flash

New Member
Рейтинг - 0%
0   2   0
Здравейте, предлагам трафик на изгодни цени от 2,50лв. за 1000 посещения, капацитета ми е до 5000 уникални дневно, като за новинарски сайтове, мога да предложа малко повече.
Трафика е от фейсбук страници.

Обявявам 3 ревюта на 50% цена за 5000 посещения. :wink:
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Писъл съм на всички желаещи, Г-н Стойнев се отказа от ревюто си, така че все още има 1 свободно, ако и колегите евентуално не се откажат.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Аз искам ревю.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Отказвам ревюто, защото според колегата трябва да му предплатя за нещо, което е на 50 %, но е с неизвестно качество. Нека друг го ползва и да сподели.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

На всички съм писал.
Все още има 1 свободно ревю!
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Според мен не знаят, но все пак и аз да питам същия въпрос. Знаят ли какво ще посетят потребителите?
Естествено, че знаят. Щом започнат да се публикуват линкове във страниците към сайта на клиента, то на него му се предоставят линкове към страниците и има възможността сам да наблюдава процеса на работа. :wink:
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Аз ти писах на ЛС и ти отговори на някои мои въпроси, но мисля че разговора трябва да продължи в темата, за да са наясно и другите колеги.
Лично мен ме интересува кои са ФБ страниците/не е лошо да ги пуснеш тук/. Коя страница с колко фенове е или ако е профил - колко са приятелите.
Искам тази информация, защото при моите ФБ страници и профили, общия брой на феновете и приятелите е около 5000. Като пусна публикация с линк към сайта ми, тя се посещава от около 4 - 5% от хората. Това означава, че от 5000, 250 човека са видели публикацията, но в сайта са влезли не повече от 10 човека.
Така, че това което ти казваш, че ще осигуриш трафик от 5000 уникални потребители към сайта, ми се струва малко невероятно. Освен, ако нямаш общ брой на всички фенове над 100 000.
Ако е така, мога да те поздравя.
И друго, за да видим ние какъв е реалния трафик към сайтовете ни, трябва да ни дадеш достъп не само до страницата, в която е публикуван линка, а и да дадеш права, за да може да се следи, колко хора са видели поста и от тях колко са влезли в сайта.
Това, което аз ти предлагам е да дадеш няколко безплатни ревюта с примерно гарантирани поне 500 уникални на ден. Като това всеки ще докаже със собствените си отчети през google/analytics/ или друга добра платформа за проверка на трафик.
Аз лично ще ти стана дългосрочен клиент, ако успееш да ми докараш 500 - 1000 човека на ден от ревюто, дори и да не са таргетирани.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Аз ти писах на ЛС и ти отговори на някои мои въпроси, но мисля че разговора трябва да продължи в темата, за да са наясно и другите колеги.
Лично мен ме интересува кои са ФБ страниците/не е лошо да ги пуснеш тук/. Коя страница с колко фенове е или ако е профил - колко са приятелите.
Искам тази информация, защото при моите ФБ страници и профили, общия брой на феновете и приятелите е около 5000. Като пусна публикация с линк към сайта ми, тя се посещава от около 4 - 5% от хората. Това означава, че от 5000, 250 човека са видели публикацията, но в сайта са влезли не повече от 10 човека.
Така, че това което ти казваш, че ще осигуриш трафик от 5000 уникални потребители към сайта, ми се струва малко невероятно. Освен, ако нямаш общ брой на всички фенове над 100 000.
Ако е така, мога да те поздравя.
И друго, за да видим ние какъв е реалния трафик към сайтовете ни, трябва да ни дадеш достъп не само до страницата, в която е публикуван линка, а и да дадеш права, за да може да се следи, колко хора са видели поста и от тях колко са влезли в сайта.
Това, което аз ти предлагам е да дадеш няколко безплатни ревюта с примерно гарантирани поне 500 уникални на ден. Като това всеки ще докаже със собствените си отчети през google/analytics/ или друга добра платформа за проверка на трафик.
Аз лично ще ти стана дългосрочен клиент, ако успееш да ми докараш 500 - 1000 човека на ден от ревюто, дори и да не са таргетирани.

Здравей, ще се опитам да ти отговоря на всичките въпроси.

Както упоменах, всеки клиент получава линкове към страниците, където се публикуват линковете и може да следи процеса на работа. Това да ги пускам публично тук, и да ги вижда всеки, не е в мой интерес и няма да се случи, но се повтарям пак, че всеки клиент ги получава.
Това да пускам безплатни ревюта, мисля е повече от смешно, предвид нищожната сума, която искам в замяна, все пак и аз трябва да се храня. Броят на феновете е доста над 100,000. Трафика се следи и доказва през goo.gl.
Надявам се съм Ви задоволил любопитството, ако имате други въпроси - пишете смело.
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Не го познавам - но ще кажа, че е напълно възможно!
 
От: Предлагам трафик на изгодни цени

Взех си за 2,5 лв 1 000 посещения да пробвам, не мисля, че сумата е толкоз голяма, че всеки да реве за ревю
 
Статус
Not open for further replies.

Горе