Предлагам услугите си като Freelancer

SandWraith

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,

занимавам се с уеб дизайн от 2 години, не мога да кажа, че съм професионалист, далече съм от това, но имам голямото желание да се развивам.Реших да превърна хобито си в начин да изкарвам някой лев.Знам,че конкуренцията тук е голяма, но ще се опитам и аз да бъда от полза на някого.Ще се постарая да удовлетворя желанията на моите клиенти.Нямам положителен iTrader, защото все още не съм намирал тук проекти, но ще се постарая да го вдигна.Нека се върнем на главната тема..

Какво предлагам аз?

  • Изработка на уеб дизайн
  • Редизайн на сайт
  • Дизайн на визитна картичка

Също така предлагам коректност, лесно комуникиране, организираност и др.

Мои изработки


При проект на стойност 100лв. или нагоре ще изисквам капаро от 40% поради това, че съм бил жертва вече на няколко измами.

Ориентировъчни цени не мога да дам, защото всеки дизайн има различна структура и всеки клиент желае нещо различно.

Надявам се да съм ви от полза.Благодаря за вниманието, желая Ви хубав ден!

П.С. : Ако имате въпроси, питайте.
 
От: Предлагам услугите си като Freelancer

Ъп на темата! Първия клиент получава 50% отстъпка.. :)
 
От: Предлагам услугите си като Freelancer

Amii струва ми се че тук има доста хора които не им се занимава с css и редизайн. Дано си намираш работа тук там.
 
От: Предлагам услугите си като Freelancer

Нещо ново :

2ngy06f.jpg
 
От: Предлагам услугите си като Freelancer

За да придобиете представа как работя и да видите стила ми на комуникация пускам оферта за всички Вас.Предлагам безплатен дизайн на първия, които ми пише на лично или в темата.Правя го с цел, за да чуете мнение от трето лице как работя.Очаквам Ви!

П.С. Дизайн само на началната страница!
 
От: Предлагам услугите си като Freelancer

Все още е валидно предложението за безплатен дизайн.
 
От: Предлагам услугите си като Freelancer

Намери ли се желаещ за безплатния дизайн ? Ако не да се запиша :D
 
От: Предлагам услугите си като Freelancer

Покажи дизайн на Онлайн магазин
 
От: Предлагам услугите си като Freelancer

Благодаря! @V.Andreev най отгоре има 2, старички са, но нямам нови за онлайн магазин.
 
От: Предлагам услугите си като Freelancer

Аз се възползвах от ревюто за дизайн на 1 страница.
Хареса ми как работи и че предлага варианти, но все пак се съобразява и с клиента. Лесно се води комуникация и е коректен.
 

Горе