Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Chankov98

New Member
Добро утро,
Желая да направя предложение за покупка на този форум, ако има желание у собственика.
Предлагам цената 10000.00 лв /десет хиляди лева и нула стотинки/
За контакти: chanev1998 @ yahoo.com /премахнете интервалите/

Поздрави
13.08.2012
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

За първи пост във форума, изскачаш с доста сериозно предложение.:shock:
Ти да не си тъй наречения кръчмар, дето винаги яде банана?:-o
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

За първи пост във форума, изкачаш с доста сериозно предложение.:shock:
Ти да не си тъй наречения кръчмар, дето винаги яде банана?:-o

Ти пък... как така сериозно предложение, напротив - да сложи още една или две нули - тогава може да се приеме за сериозно. Според мен реалната цена на този форум е седемцифрена, всичко под тази цена е минавка!
Иначе да, може и да е т.н. "кръчмар", във всеки случай не мисля, че предложението е сериозно, по-скоро е подигравателно!
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Като видя цена от 10 000 и веднага се сещам за един сайт ''кръчмата'' който трябваше да се продаде на тази цена :D

Поздрави
13.08.2012 14:01 :lol:
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Това не трябва ли да е в секция "алъш-вериш"? ;)

Ако няма други оферти, бих вдигнал мизата с 5%. 8) :beer:
Тъкмо подготвям бизнес план по Мярка 121 и ще го включа в графа "Закупуване на необходим софтуер". :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

14345684-cartoon-like-drawings-of-flags-showing-friendship-between-china-and-bulgaria.jpg

Welcome back brother Kruchma :clap:
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Ако колегата се откаже ще ви отърва от форума за 8 000 лв.
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Ако Странникът е собственик на форума бих му отговорил защо не бих дал една нула отгоре. Когато правим инвестиция в сайт на първо място мисли за възвръщаемост на вложените пари. Седмцифрена сума няма да е възможно да се придобие обратно вероятно и за 10 години, а и като прибавим фактора "инфлация" инвестицията би се обезсмислила. Искам да се аргументирам по какъв начин стигнах до тези изводи.
1) Сайтът е насочен към българска аудитория, която не е добре платежоспособна. Повечето му посетители даже не са от по-големите и богати градове, а са от Ямбол, Карлово и Тервел, 2) Сайтът е с ПР четворка от десетте възможни, 3) На ден сигурно не прави повече от 150 - 200 поста. 5) Уникалните посещения сигурно не са му повече от 800. Греша ли?

Предложението ми беше сериозно. Ако собственикът реши скоро да ми отговори: chanev1998 @ yahoo.com /премахнете интервалите/

"1998" не е годината в която съм роден, а само важна година в живота ми.
Ако някой разполага с подобен форум и желае да го продаде, може също да ми пише, за да проучим офертата. Мой приятел също е заинтересуван от продажба на такива форуми. Очаквам имейли с предложения. Ако нещо ни хване окото, ще ви бъде отговорено в най-кратък срок.

Поздрави
13.08.2012
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Ако Странникът е собственик на форума бих му отговорил защо не бих дал една нула отгоре... .

Не съм собственик, а потребител. И не съм съгласен с доводите ти - погрешни са! Но разбира се, това си е мое мнение!

Успех в бизнеса с купуването на форуми!
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Колега , изключително несериозен е начина по който си предложил да купиш сайта. Най-сериозно би било да се свържеш директно с администраторите чрез контактната форма при положение ,че не е посочен телефон.
http://www.predpriemach.com/sendmessage.php
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Аутбидвам с 10500 юана първи път!
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Аутбидвам с 10500 юана първи път!
10501! Имам ги, ето снимка!
shenzhen_china_1.jpg
 
Темата е тролска ама ще се включа - НЕ СЕ ПРОДАВА!!!

1) Сайтът е насочен към българска аудитория, която не е добре платежоспособна. Повечето му посетители даже не са от по-големите и богати градове, а са от Ямбол, Карлово и Тервел, 2) Сайтът е с ПР четворка от десетте възможни, 3) На ден сигурно не прави повече от 150 - 200 поста. 5) Уникалните посещения сигурно не са му повече от 800. Греша ли?



1) ИТ потребители и бъдещи такива като се обучат - както се казва каймака на българските потребители... Освен това ИТ бизнесмени и бъдещи такива - особена порода работещи на европейските и световните пазари - каймака на каймака българските потребители :clap:... в момента гледаш развитието на гръбнака топ средната класа на Европейско Ниво в България...

Повечето му посетители даже не са от по-големите и богати градове, а са от Ямбол, Карлово и Тервел,
-- С високо скоростния интернет при интернет бизнес няма значение къде си значение къде си важно е какво можеш и какво имаш желание да научиш никой няма предимство... Аз като имам сайтове за щатите да не би да съм по малоумен от някой в кентъки и да имам по малко шансове да си развия сайтовете... и съответно да печеля от тях ... важно е нивото на форума като цяло и желанието да се развиваш... не кой от къде пример BHW...


2) ами всички в нишата сме ... просто крайното количество натурални линкове в бг е ограничено...


3) Постовете може цял ден да седиш и да ги броиш :) след това отиди и ги преброи в най-близкия ни като идеология форум - да се изкарват повече пари - форума на инвестор.бг тяхната тематика е друга ама основната идея е същата :) Качествата на потребителите може да кажем че и на двете места има добри професионалисти.. просто инвестора имат 6-7 години по ранен старт :)


4) по скоро пъти по - като имам важна забележка количеството на посетителите зависи от типа на темите ... при нас се стараем офтопика да не надминава 20% това означава че имаме високо ниво на таргетиране на новите уникални посетители дошли от търсачката - посетители без регистрация н който форума като цяло е полезен и се регистрират...

Миналата година в последния ден за елктронното преброяване форума излизаше на 4 място с темата си за преброяването - резултата спица 8000 допълнителни посетители за деня... може да сме спечелили някой нов читател или потребител ама като цяло това не е устойчива стратегия за развитие... админите сме достатъчно адвансд ако искаме да си гради стратегията на такива спици да имаме теми за такива събития... това ще са лесни нови посетители на форума ама НЕ и потребители на форума... да се надяваме че случайно ще се заинтересуват? ами да може ама не е прагматично дори на сегашното ниво на офтопик се твърди че сме прекалено разредени от към тематика... затова бавно напред и на горе :)

та такам надявам се на по спокойни теми тези дни... да не се налага много модериране... много ли искам за август лятото :)
 
Последно редактирано от модератор:
по точка едно ако бях на няколко питиета ме беше ударило на емоция щях да обявявам публично че си обичам потребителите на форума :beer: което си е истина :| вместо да пиша дълги постове... другото ще се нареди с времето
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Е, човека предложи 10к, па малко ли е, много ли е - това друг въпрос. Нямам представа какви пари и дали изкарва форума, но със сигурност има сантиментална стойност за собствениците и то над 10к. Аз имам блог дето не прави пари, ама не бих го дал и за 10к :) Парите свършват, спомените остават!
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Ако Странникът е собственик на форума бих му отговорил защо не бих дал една нула отгоре. Когато правим инвестиция в сайт на първо място мисли за възвръщаемост на вложените пари. Седмцифрена сума няма да е възможно да се придобие обратно вероятно и за 10 години, а и като прибавим фактора "инфлация" инвестицията би се обезсмислила. Искам да се аргументирам по какъв начин стигнах до тези изводи.
1) Сайтът е насочен към българска аудитория, която не е добре платежоспособна. Повечето му посетители даже не са от по-големите и богати градове, а са от Ямбол, Карлово и Тервел, 2) Сайтът е с ПР четворка от десетте възможни, 3) На ден сигурно не прави повече от 150 - 200 поста. 5) Уникалните посещения сигурно не са му повече от 800. Греша ли?

Предложението ми беше сериозно. Ако собственикът реши скоро да ми отговори: chanev1998 @ yahoo.com /премахнете интервалите/

"1998" не е годината в която съм роден, а само важна година в живота ми.
Ако някой разполага с подобен форум и желае да го продаде, може също да ми пише, за да проучим офертата. Мой приятел също е заинтересуван от продажба на такива форуми. Очаквам имейли с предложения. Ако нещо ни хване окото, ще ви бъде отговорено в най-кратък срок.

Поздрави
13.08.2012
При положение че нонстоп има по 100+ онлайн , не мисля че уникалните са 800 , по скоро 10k+ :)
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Весела тема,
Поздрави
15.08.2012
13:08 :Д
 
От: Предлагам 10000 лв за покупка на форума

Темата беше пусната сериозно. Учудвам се защо бе окачествена като тролска. Весела или не? Все едно. 100+ онлай може да са едни и същи за 24 часа и тогава имаш само 100+ уникални. А ако 10+ са различни за 24 часа, тогава имаш 240+ уникални. Форумът не се продава и занапред се надяват собствениците на добро развитие? Прието и разбрано. Дано да са прави, макар че надали. Пожелава ме им успех.
Очакваме предложения за други подобни форуми и друг тип сайтове на имейл: chanev1998 @ yahoo.com /премахнете интервалите/. Цената може да варира между 10000 и 20000 лева, според зависи от качествата на форума или сайта. Интересуваме се най-вече от брой уникални посещения на месец, ПР, дата на регистрация, тематика. Останалото, което ни интересува ще проверим сами.
Предвид последния необоснован ban не възнамеряваме да отговаряме тук занапред.
Поздрави
15.08.2012
 

Горе