Предлагам 11 домейна

1. в гугъл пишеш примерно "scrabble three letters word list .pdf" и отваряш първия ти попаднал резултат.
2. копираш си думите в ексел.
3. отваряш отново г. и пишеш ".bg bulk domain checker"
4. пействаш си думите в чекера
5. преглеждаш какво има свободно и си харесваш.

общо ~ 30 минути.
Конкретни примери да дадете кои трибуквени домейни са свободни.
 
tishina.bg е свободен
 
Конкретни примери да дадете кои трибуквени домейни са свободни.
ето ти списъка в таблица с въпросните 1300+ трибуквени скрабъл думи.
тук може да си ги провериш. пробвай с по 50, 100 или 200 домейна наведнъж не съм сигурен къде забива проверката -
резултатите може да си запазваш, както виждаш в пдф. в приложените файлове са ти първите 50 резултата. там пише кои са свободни и кои не.
резултатите от пдф-а щом ти е толкова трудно да ги разбереш, примерно отново ги слагаш в една таблица, натискаш филтри, пишеш available и ти излизат свободните. показания пример е с първите 50 от пдф-а в архива.

пп: ако ти е трудно, да ти ги изкарам? но по добре да се научиш да работиш със списък.
 

Прикачени файлове

  • 3LBG.zip
    90.6 KB · Преглеждания: 2
  • aval.png
    aval.png
    7.1 KB · Преглеждания: 18
ето ти списъка в таблица с въпросните 1300+ трибуквени скрабъл думи.
тук може да си ги провериш. пробвай с по 50, 100 или 200 домейна наведнъж не съм сигурен къде забива проверката -
резултатите може да си запазваш, както виждаш в пдф. в приложените файлове са ти първите 50 резултата. там пише кои са свободни и кои не.
резултатите от пдф-а щом ти е толкова трудно да ги разбереш, примерно отново ги слагаш в една таблица, натискаш филтри, пишеш available и ти излизат свободните. показания пример е с първите 50 от пдф-а в архива.

пп: ако ти е трудно, да ти ги изкарам? но по добре да се научиш да работиш със списък.
Ясно де :) аз говоря за думи, които имат някакъв смисъл като търсене и като история и въобще като смисъл. Не просто да са с три букви :)
 
И аз регнах много готин премиум ултра домейн. Мисля да обява конкурс на случаен принцип и някой да го спечели безплатно.

- deffnews.com
 
И аз регнах много готин премиум ултра домейн. Мисля да обява конкурс на случаен принцип и някой да го спечели безплатно.

- deffnews.com
Не знам дали е съвпадение, но снощи си викам - абе що не регна deffnews.com
 
1. в гугъл пишеш примерно "scrabble three letters word list .pdf" и отваряш първия ти попаднал резултат.
2. копираш си думите в ексел.
3. отваряш отново г. и пишеш ".bg bulk domain checker"
4. пействаш си думите в чекера
5. преглеждаш какво има свободно и си харесваш.

общо ~ 30 минути.
Тая вечер няма да спи :D
 
Предлагам супер хитови .бг
като казвам супер наистина са мега супер.
 
Имаш ли поне 1 закупен, или всички са идейни проекти :)
Знам как звучи. Толкова са много, че дори да реша да регна някой .бг просто не знам, кой от всички да бъде той.

А ти имаш възможността да пуснеш тема по моята идея. Като идея е от доста време. Един реален каталог с точна информация, защото си мисля, че повечето от вас са се сблъсквали с остаряла или фейк информация. Отгоре на всичкото така наречения ърбън не може да го намериш в интернет. Там рядко ще получиш истинска информация. Веломонтьора беше просто пример.
 
Последно редактирано:
И аз регнах много готин премиум ултра домейн. Мисля да обява конкурс на случаен принцип и някой да го спечели безплатно.

- deffnews.com
@partytime @deffnews още тогава, нали питахте в друга тема.
 
***mag.bg
всичко com net пр. e заето
 
***mag.bg
всичко com net пр. e заето
Последните 5 минути, ама се спирам, че това е краста.
всичко com net пр. e заето, с изключение на двата .net , които няма да ги пусна.
Всички домейни не са сленгове, еквилибристики, а реални думи, някои са към браншове, или хобита, или професии и пр.

1. ***mag.bg
2.**mag.info
3.**mag.bg
4.***mag.bg
5.****mag.bg
6.****mag.bg
7.****mag.bg
8.**mag.bg
9.*аl*..bg

Да не говоря какви .bg имам, които е цяло чудо, че все още не са регнати.
Малка част съм ги проверявал на много раширения, но имам един .bg който няма да го намерите на почти никое раширение ot тези, които стават за нещо, свободен.
 
Последно редактирано:
Да не говоря какви .bg имам, които е цяло чудо, че все още не са регнати.
И на кой му е притрябвал такъв домейн, ако специално няма нещо конкретно, което да прави свързано с думата? Тея домейни не струват
 
И на кой му е притрябвал такъв домейн, ако специално няма нещо конкретно, което да прави свързано с думата? Тея домейни не струват
Ами тези всичките имат. Да си купуваш стока от определен сегмент...
 
Предлагам номер едно .бг домейна в моя списък.
Ако, някой може да бъде гарант - условията ми са такива:
Влизаш със сумата за регистрация, ако домейна ти хареса доплащаш още малка сума и го получаваш. Ако не половината сума ти се връща.
 
Предлагам номер едно .бг домейна в моя списък.
Ако, някой може да бъде гарант - условията ми са такива:
Влизаш със сумата за регистрация, ако домейна ти хареса доплащаш още малка сума и го получаваш. Ако не половината сума ти се връща.
www.jobs.bg
 
Не ми се ходи в чужбина. Ако исках щях да отида преди много години. Има кой да ми помогне за намиране на работа там. Повечето ми приятели и познати заминаха и повече не се върнаха.

Пуснах преди малко НС, продължават да се дърлят. Да, това е разочароващо за живеещите в България, но все пак аз се чувствам българин, въпреки тях.
 

Горе