Предлагам 11 домейна

Братле, с най-добри намерения наистина, не се обиждай. Или имаш проблем или се правиш, че имаш такъв за тролл.
 
не се обиждай. Или имаш проблем или се правиш, че имаш такъв за тролл.
Добрите ти намерения и точността ти вече ме обидиха. В минало несвършено време.
 
Или имаш проблем или се правиш, че имаш такъв за тролл.
Имам си проблеми и то много, тази година. Тази 2022 още в началото ми беше ясно, че ще е ужас. Трол не съм.
 
radost.info си регнах
 
Още ли си мислиш, че битката е при мен хаха
Възможно е да не си ти. По принцип къде проверяваш дали даден домейн е свободен? Да, знам че тази Ребека е някаква видна личност, само че ме озадачи, че в bhance има точно един последовател. И въобще какъв е този сайт, какво е това порфолио, нищо и половина.
 
инфо евтин за регистрация, скъп за подновяване
 
2leva.info - свободен е може да го регнеш, както и нет, еу, орг
Не е този, този беше много очевиден.
 
Подкрепа?!?
До момента показваш тотално непознаване на бизнеса с домейни, каква подкрепа и защо трябва да ти оказва някой?
Ако искаш да те вземат насериозно (в което отдавна се съмнявам), просто покажи собствен домейн, за да реши някой да ти ползва "посредничеството".
Вече направо ме мързи да записвам домейни, отидоха към 300.
А колко добронамерено ти отговарям и дори те привиквам към разговор по темата, но ти явно не искаш.
 
Широка ти е цедката, а и вероятно 290 от тях са регистрирани отдавна, просто не си разбрал :)
Почти всички не са, това с цитирания беше изключение. И нищо не твърдя категорично по него. Отгоре на всичкото имам и не малко свързани с IT по различни начини. Което уж би трябвало да има интерес тук.
А, иначе ами сигурно преглеждаш какво все пак се продава по аукционите. И не ми звучи сериозно да кажеш, че са непродаваеми.

Имам и трибуквен за магазин, но е .бг
 
Пак казвам - купувай и продавай, какво ти пречи. Явно 7лв имаш, колкото да стартираш - първо един, после 2, после 4 и така - като Рокфелер с ябълките :)
Няма да се правя на маймуна за да оправят един сгрешен телефон.
 
Заковах .ком, чак ми се зави главата какъв е готин и още няколко нет бг и разни други.
Отделно ми попадат много-много добри премиуми по 200 юсд или по-малко
 
Последно редактирано:
4буквен бг изгря в момента..
 

Горе