Предлагам 11 домейна

Заковах .ком, чак ми се зави главата какъв е готин и още няколко нет бг и разни други.
Отделно ми попадат много-много добри премиуми по 200 юсд или по-малко
С какво го купи, че 7-те лева не стигат за .com дори и на промоция :)
 
Дай един гивауей на случаен принцип, ха
Стъпи на златна мина, обаче искаш само сигурно и доказано.
 
Още един трибуквен бг
 
Какво мислите за автоматичните аналитични прогнозни цени на даден домейн, че тука ми дава прогнозни резултати за хилядарки за доста от листа.
 
Какво мислите за автоматичните аналитични прогнозни цени на даден домейн
Умножи прогнозната цена по 0.002. Освен, ако нямаш някой четирибуквен .com и думата присъства в английския речник.
 
Освен, ако нямаш някой четирибуквен .com и думата присъства в английския речник.
Не, нямам, 22-ра година сме.
 
Някой може би ще се похвали, че има четирибуквен .com и думата присъства в английския речник ?
Няма да има такъв тук.
 
Как върви бизнеса тук?
Супер.
Между другото имам няколко .ком на брандове, които в момента навлизат много мощно в някои пазари.
 
Последно редактирано:
На мен ми трябва/т брокер/и, или посредни/ци, кой/и/то уме/е/ят да продава/т домейни.
И на вътрешния и/или на външния пазар.
 
Има достатъчно домейн борси, листваш си домейна, и ако е читав и на адекватна цена - продаваш.
Май никой не ми вярва, че нямам време, а в свободното си време искам да релаксирам. Да гледам клипчета и такива обикновени неща.
Каквото съм правил, съм го правил за някакъв вид почивка от ежедневието.

В мината с домейни има злато, сребро и някои още по-редки изкопаеми. Не съм усетил сега, че ми трябва човек, който да действа, знам го от преди, но сега го усетих категорично. Трябва ми човек, който да ми продава идеите. Който може да продава домейни.
 
Трибуквен .bg с изключително популярна българска дума.
 
Трибуквен .bg с изключително популярна българска дума.
Драсни ако ми хареса ще ти я купя
 
Трибуквен .bg с изключително популярна българска дума.

Как очакваш някой да ти се върже на дивотиите, след като дори ти самия не се връзваш на тях, че да дадеш 70лв за домейн и да го закупиш?
 
Драсни ако ми хареса ще ти я купя
Не ми се занимава с теб, ако друг ти прави нещата, наздраве. Нищо лично.
 
Още 2 трибуквени .bg
 
Трибуквени БГ има много, няма смисъл да пишеш за всеки 2, които са ти хрумнали.
Дай примери.
 
Дай примери.
1. в гугъл пишеш примерно "scrabble three letters word list .pdf" и отваряш първия ти попаднал резултат.
2. копираш си думите в ексел.
3. отваряш отново г. и пишеш ".bg bulk domain checker"
4. пействаш си думите в чекера
5. преглеждаш какво има свободно и си харесваш.

общо ~ 30 минути.
 

Прикачени файлове

  • results.pdf
    120 KB · Преглеждания: 9
Последно редактирано:

Горе