Предлагам GOOGLE+ харесвания

yasuo

Banned
Рейтинг - 25%
1   3   0
Здравейте, предлагам GOOGLE+ харесвания за вашите кръгове от българи, реални профили. Предлагам само малки пакети, а ето ги и тях:

*100 харесвания 5лв.
*250 харесвания 10лв.
**500 харесвания 17лв.

пакети * срок от 24 до 48ч.
пакети ** от 2 дена до 5 дни.

Ревю копи за момента не мога да предложа.

:beer:
 
От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

под харесвания се има впредвид да ти става страницата + 345 , а не да се присъединяват към нея нали така?
 
От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

Харесване на кръг?

Какво означава това, не знаех че може да има харесване на кръг?
 
От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

Здравейте,
може ли малко по-конкретна информация,тъй ката предложението ми харесва ?
 
От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

Харесване на кръг?

Какво означава това, не знаех че може да има харесване на кръг?
Не изпълнявам поръчките лично аз, и не се занимавам с мрежата, така че не съм много на ти с термините в нея, мисля, че който проявява интерес към услуга, ще разбере за какво иде реч. Моля без спам
 
От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

На 9 януари поръчах най-малкия пакет, ей така, за проба, с ясното съзнание че може и нищо да не стане :)

До днешна дата 15 януари, нищичко не е свършено.

Преди 2 дни писах лично да попитам дали/защо, отговор няма и досега, гледам че потребителя днес е публикувал 1-2-3 поста във форума...

Така че - НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА СЕ РАБОТИ С yasuo !
 
От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

Как, да е свършено като технологията не е до окрадена на цяло?

Спирам да говоря до тук, и ще се опитам да запазя добро отношение с колегата който се е опитал да го направи......
 
От: От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

На 9 януари поръчах най-малкия пакет, ей така, за проба, с ясното съзнание че може и нищо да не стане :)

До днешна дата 15 януари, нищичко не е свършено.

Преди 2 дни писах лично да попитам дали/защо, отговор няма и досега, гледам че потребителя днес е публикувал 1-2-3 поста във форума...

Така че - НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА СЕ РАБОТИ С yasuo !


Даже е намерил време да пусне вчера нова тема: Инвестирам в стартиращи или вече стартирали проекти http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=49549

По скоро трябва да я кръсти на ЛОВ ЗА БАЛЪЦИ ....
 
От: От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

Не изпълнявам поръчките лично аз, и не се занимавам с мрежата, така че не съм много на ти с термините в нея, мисля, че който проявява интерес към услуга, ще разбере за какво иде реч. Моля без спам
Така ли се разговаря с клиенти бе ''селско тарикатче''.... Направо си го пускайте в черния списък, щом не изпълнява уговорките.
 
От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

Не се занимавайте с този. Поредния измамник платих за трафик към сайта ми от него 2 дни нито трафик видях нито пари. Слагайте си го там в черните списъци и да не се появява повече.
 
От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

Лично в моя черен списък е отдавна, дано няма други "изгорели".
 
От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

Какъв черен списък? Направо БАН!

Доста станахте недоволните!
 
От: Предлагам GOOGLE+ харесвания

И все още е жив на хоризонта... Открадна 2 мой странички и бях пуснал тема. И все пак админите въобще не си вършат работата.. :)
 

Горе