Предложение- Бойкот

Статус
Not open for further replies.
От: Предложение- Бойкот

точки, нали знаете как се пишат (.......) не за друго ами щях да изпляскам нещо.
 
От: Предложение- Бойкот

На Касопея й омръзна да бездейства и да си чеше клавиатурата, вече ще се стяга:). Ама това ще е чудо за 3 дни и пак на старото хоро:)
 
От: Предложение- Бойкот

Аз, ще я чеша щом е за едното чесане :lol:
На Касопея й омръзна да бездейства и да си чеше клавиатурата, вече ще се стяга:). Ама това ще е чудо за 3 дни и пак на старото хоро:)
 
Re: От: Предложение- Бойкот

Не е вярно, аз лягам и става с форума :D е не го имам като жена де :shock:

Що бе, има няколко много секси ника и има един аватар, направооооо мугосипа...

-----------------------------

Така е, като не сме от Велико Търново и сме прецакани...

----------------------------------- _)_

Абе, Ланистъра избяга някъде, отдавна не е пускал петъчна тема?
 
От: Предложение- Бойкот

Оставам с впечатление, че никой не разбра целта на тази тема.

Беше провокирана от поредното недоволство, че има повече мнения в оффтопика отколкото по професионални въпроси.

Стана ми съвестно за админите, които винаги обясняват какви мерки са предприели всички да са доволни. Но недоволните вероятно не си правят труда да четат предишни недоволни като тях и отговорите, които биха им помогнали да не си губят време с вече попитани неща.
Моят личен принос и пример щеше и е като не пиша в този раздел и вината която имам като участник е видимо свалена.
Това за разпускането и аз съм го отбелязала, но кой да чете. Още повече кой да го напише, когато недоволните налазят. Ама тогава сме социално заети и над нещата.
В един момент вероятно и заглавието е малко странно и неразбираемо.
Пиша го така: Бойкот правя на темите в оффтопика АЗ! Няма да пиша и да давам мнения потях.
Така чисто бройно няма да трупам излишни мнения, а отделно репутацията ми ще спре да се покачва.
Така или иначе на мен форумът продължава да ми харесва. Но след като предпочитате само за бизнес да се пише, нека е така.
Аз нямам против. Има къде да се шегувам и разпускам с приятели, които ще ме разберат и ще ми четат или слушат нещата, без забележки.
Това е от мен. Наистина последно.
Оставям темата, за всички недоволни по принцип , оставени на сухо, жени в ПМС или просто с главоболие, и така да се каже като "бушон" за да не си го изкарвате на близки.

Поздрави! :|
 
От: Предложение- Бойкот

Щото почти няма кво толкова да се говори по професионалните въпроси. ;)
Оставам с впечатление, че никой не разбра целта на тази тема.

Беше провокирана от поредното недоволство, че има повече мнения в оффтопика отколкото по професионални въпроси.

Стана ми съвестно за админите, които винаги обясняват какви мерки са предприели всички да са доволни. Но недоволните вероятно не си правят труда да четат предишни недоволни като тях и отговорите, които биха им помогнали да не си губят време с вече попитани неща.
Моят личен принос и пример щеше и е като не пиша в този раздел и вината която имам като участник е видимо свалена.
Това за разпускането и аз съм го отбелязала, но кой да чете. Още повече кой да го напише, когато недоволните налазят. Ама тогава сме социално заети и над нещата.
В един момент вероятно и заглавието е малко странно и неразбираемо.
Пиша го така: Бойкот правя на темите в оффтопика АЗ! Няма да пиша и да давам мнения потях.
Така чисто бройно няма да трупам излишни мнения, а отделно репутацията ми ще спре да се покачва.
Така или иначе на мен форумът продължава да ми харесва. Но след като предпочитате само за бизнес да се пише, нека е така.
Аз нямам против. Има къде да се шегувам и разпускам с приятели, които ще ме разберат и ще ми четат или слушат нещата, без забележки.
Това е от мен. Наистина последно.
Оставям темата, за всички недоволни по принцип , оставени на сухо, жени в ПМС или просто с главоболие, и така да се каже като "бушон" за да не си го изкарвате на близки.

Поздрави! :|
 
От: Предложение- Бойкот

Шизофренията не прощава... Касиопея да земе да си прегледа мненията, като й остане свободно време от писането на офтопик.

Като недоволна по принцип, оставена на сухо жена с ПМС и главоболие, искам да кажа, като една същинска Лили Иванова: Ще продължаааааваам да... спамя.

|^^^^^^^^^^^^^^| ||
|...Gagarin..........| ||'|";, ___.
|_..._..._______===|=||_|__|..., ] -
"(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
 
От: Предложение- Бойкот

Щото почти няма кво толкова да се говори по професионалните въпроси. ;)

Сигурно има, но на хората вероятно им е писнало цял ден на работа само за това. После пък, то хубаво разпускане, ама не всеки е интересен и забавен в цивилните теми. Просто да се изходи ще мирише, какво като е с различен цвят.
Хубаво е, че има единици добронамерени все още нови, които се опитват да разчупят и раздвижат нещата, защото... социалното предприемачество не е за всеки, освен ако не решиш да си наемеш един затвор, в който затворниците да ти правят нокторезачки и вибратори
Така или иначе единиците винаги си живеят по-добре от масата кисели лимонки.

Поздравче!За доброжелателите. Неприятелите, да го прескочат или изслушат с отвращение :twisted:

[video=youtube;-vfAi9HS4BQ]http://www.youtube.com/watch?v=-vfAi9HS4BQ[/video]
 
От: Предложение- Бойкот

guys guys, chill out
всеки да пише колкото си иска и където си иска
пък времето/репутацията/бановете ще си покажат
а, да, админите могат да спрат репутацията в офтопика, че и брояча на съобщенията
а и долколкото знам, всеки може да филтрира какво не иска да вижда във "new posts", нали?
 
От: Предложение- Бойкот

социалното предприемачество не е за всеки, освен ако не решиш да си наемеш един затвор, в който затворниците да ти правят нокторезачки и вибратори
...

За такива като теб ще измислим специален модел вибратор в затвора. На големина и дебелина даже ще е нюню, като молив "Ротринг", няма да има екстри като различни вибрации, но за сметка на това ще действа на принципа на моркова и пръчката. Ако се представиш добре при употребата му, ще ти вика "Браво, ти си най-добрата!", в противен случай ще пуска ток.
 
От: Re: От: Предложение- Бойкот

Що бе, има няколко много секси ника и има един аватар, направооооо мугосипа...

-----------------------------

Така е, като не сме от Велико Търново и сме прецакани...

----------------------------------- _)_

Абе, Ланистъра избяга някъде, отдавна не е пускал петъчна тема?

Дали не се е преродил в някой/някоя?:D
 
От: Предложение- Бойкот

За такива като теб ще измислим специален модел вибратор в затвора. На големина и дебелина даже ще е нюню, като молив "Ротринг", няма да има екстри като различни вибрации, но за сметка на това ще действа на принципа на моркова и пръчката. Ако се представиш добре при употребата му, ще ти вика "Браво, ти си най-добрата!", в противен случай ще пуска ток.
:lol::lol::lol: Съдейки по начина на общуване на тази тооолкова велика гсжа - тя май вече си има такъв вибратор, обаче подозирам, че опцията ''браво'' не функционира и тия 220V и се отразяват кофти на настроенията ! Странно е да твърдиш, че си добронамерен, а да отблъснеш дори хора, които са мислили, че си много готин човек - както беше в моя случай ! Касиопейке, замисли се дали твоето самомнение е адекватно на всеобщото тук и чия е вината за това !
 
Абе това ме навежда на голяма идея, надуваем вибратор...

дискретен и компактен, може да си го носиш даже и в отворите на тялото, като си назор, надуваш и мандахерцаш.
 
От: Re: Предложение- Бойкот

Абе това ме навежда на голяма идея, надуваем вибратор...

дискретен и компактен, може да си го носиш даже и в отворите на тялото, като си назор, надуваш и мандахерцаш.
Което ме подсеща за вица:
Мацка влиза в секс-шоп със странни движения на тялото и пита продавача: ''имате ли вибратор заек?'', на което продавача отговаря ''-разбира се!'' - мацката: ''а знаете ли как се спира?''
 
От: Предложение- Бойкот

:lol::lol::lol: Съдейки по начина на общуване на тази тооолкова велика гсжа - тя май вече си има такъв вибратор, обаче подозирам, че опцията ''браво'' не функционира и тия 220V и се отразяват кофти на настроенията ! Странно е да твърдиш, че си добронамерен, а да отблъснеш дори хора, които са мислили, че си много готин човек - както беше в моя случай ! Касиопейке, замисли се дали твоето самомнение е адекватно на всеобщото тук и чия е вината за това !

Функционира "браво"-то, ама явно не е била за "браво". :D Мани, идея ми даде Касята. Аз си мислех нещо инвалидите да подпомогна, ама то незадоволените жени май са повече от тях. Един от форума обеща да ми подари вибратор, явно няма да го дочакам, така че търся инвеститори, и почвам социално предприемачество: производство на лимитирана серия вибратори за капризни клиентки с индивидуални характеристики.

Абе това ме навежда на голяма идея, надуваем вибратор...

дискретен и компактен, може да си го носиш даже и в отворите на тялото, като си назор, надуваш и мандахерцаш.

Има вибриращо бельо, което има някаква подобна функция:

[video=youtube;COkopPlkrLs]http://www.youtube.com/watch?v=COkopPlkrLs[/video]
 
От: Предложение- Бойкот

Оставам с впечатление, че никой не разбра целта на тази тема.
Е, аз пък си мисля, че схванах от първият и пост, след като каза: "Не знам Coolice & Blinky каква почерпка вече заслужават за търпението си."
Мдааа.. Именно, Блинки и Кул, момичето ви кани на кафе! :p
И някъде (пак във въпросния първи пост) подканваш да те докладваме на админите, в случай, че пишеш тук... :lol:
 
Re: От: Предложение- Бойкот

От кой филм е това?

Има вибриращо бельо, което има някаква подобна функция:

[video=youtube;COkopPlkrLs]http://www.youtube.com/watch?v=COkopPlkrLs[/video]
 
От: Re: От: Предложение- Бойкот

От кой филм е това?
Ми то си пише: the ugly truth - ''грозната истина'', бе мен !8)
 
Re: От: Re: От: Предложение- Бойкот

Ми то си пише: the ugly truth - ''грозната истина'', бе мен !8)

Ами много дълго ми се строи и това ютюб накрая ме накара да си мисля че някой е творил по заглавието.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе