Предложение МЛМ

От: Предложение МЛМ

Чудя се как съм живял без този МЛМ бизнес досега.

е айде сега МЛМ е просто още една възможност която предлага интернет за допълнителен доход :)
 
Последно редактирано:
От: Предложение МЛМ

bgkulinar абсолютно си прав .
Ама нали не казваш , че МЛМ е ненормален бизнес.:)
 
От: Предложение МЛМ

Основният проблем на мрежовия маркетинг е, че трябва да вкараш хора под теб, за да печелиш пасивен доход. В противен случай доходът ти е припечелен. И в двата случая ти работиш за тези над теб. Често МЛМ използват приказки като тези в книгите на Кийосаки, за да привлекат хора, които да работят под тях.

Те използват твърдението, че МЛМ е източник на пасивен доход, за да убедят новите членове да привлекат още хора под тях и така пирамидата да се разраства. Но винаги ще има хора, които са най-отдолу и са прецакани да работят за тези над тях. Пирамидата не може да расте до безкрайност и колкото по-голяма става, толкова по-тежко става положението - за тези в най-долните 1-2 слоя.

И мен опитаха да привлекат в една такава система. Исках да се включа, за да си създам контакти с хората в програмата и да си тренирам комуникативността. Изобщо не бих се включил там, за да работя 2 години за пикливите няколко стотин до 2 000 лв (в най-добрия случай).

Така са замислили схемата, че докато ти стигнеш нивото, необходимо за да получаваш пасивен доход, тези над теб вече са си получили големите печалби. Да, системата наистина работи - за твоите "ментори", нали в частност тази на Amway е измислена от евреи.

Тези са ти такива ментори, че с тях гаранция ще деградираш до нивото да станеш по-голям роб отколкото е и най-зле платеният на най-тежката работа работник. И освен това тези ментори така ще ти промият мозъка, че ще се издрайфаш върху приятелите си и ще въвлечеш и тях в машината за пари, която притежават твоите "ментори".

Неприятно ми е, че споделих тази "възможност" с няколко приятели. Да, може би за тях щеше да е от полза, но щеше да е крайно арогантно да въвлекат други техни приятели в този казан. Радвам се, че в крайна сметка не приеха да дойдат с мен на семинара и по този начин не постъпих грубо с тях. А и че не се вързах на тъпите аргументи.

"Менторите" или както те ги наричат "спонсори" не са нищо повече от жалки, алчни манипулатори, които са промили невероятно умело мозъците на всички включени в тези пирамиди. Ето защо ти, како толкова въодушевено и с голям ентусиазъм ни представяш този невероятен "бизнес".

Те си мислят ,че са бизнесмени. Е, ако бяха бизнесмени нямаше да влязат в тази схема, а щяха да измислят свои бизнес системи и да печелят поне 1 000 пъти по-големи суми. Нямаше да бачкат 2-3 години, за да станат на 21%, за които получават 600 евро "авторско право" (леле, колко смешно звучи - някой да им обясни какво означава това понятие) и някаква си екскурзийка не знам си къде.

Така че, моето момиче, ще мине време и ако имаш нещо в главата си, ще проумееш в каква глупост са те забъркали. Уви, опитът ми показва, че повечето влезли в тези пирамиди не умеят да боравят със сивото си вещество.


П.п.:
Най - доходният и най- новият мрежов бизнес в България!- lrbusiness.net

lrbusiness.net -> "По-здрав, по-красив, по-богат!" -> Братя Мангасариян - Млад Силен Красив :D

п.п.п. Вижте meta keywords и meta description на lrbusiness.net - това добро SEO ли е? :)
 
Последно редактирано:
От: Предложение МЛМ

bgkulinar, благодаря за оценката :wink:
 
От: Предложение МЛМ

Верно е , че много пирамиди се опитват да представят себе си за легитимем МЛМ безнес , но не бива да се слага всичко под общ знаменател.
Афилиейт маркетинга е вид МЛМ и има доста такива легитимни компании , за съжаление обаче по вечето американски .
 
Последно редактирано:
От: Предложение МЛМ

И какво му е мулти-левъл на афилиейт маркетинга? Аз до колкото знам той е на максимум 3 нива, но при него тези най-отдолу не работят за тези отгоре, защото тези отгоре взимат 10-20 пъти по-малък процент от техния. Така че няма никакъв мулти-левъл.
 
От: Предложение МЛМ

И какво му е мулти-левъл на афилиейт маркетинга? Аз до колкото знам той е на максимум 3 нива, но при него тези най-отдолу не работят за тези отгоре, защото тези отгоре взимат 10-20 пъти по-малък процент от техния. Така че няма никакъв мулти-левъл.

Това е според wikipedia и си е така :
"MLM businesses operate in the United States in all 50 states and in more than 100 other countries, and new businesses may use terms like "affiliate marketing" or "home-based business franchising"."

Искам да кажа , че пирамидите ги правят хората , а не самата МЛМ идея
 
Последно редактирано:
От: Предложение МЛМ

Предлагам да спреш да се мъчиш - няма промениш убежденията ми, само пълним темата с офтопик. Афилиейт маркетинга не е пирамида и не е аналог на мрежовия, защото незаисимо дали си реферал на някого или не, ти оперираш сам за себе си и получаваш доходи независимо от останалите афилиейти. Не съм съгласен с написаното в Wikipedia - онова е игра на понятия, но между тези бизнес системи има огромна разлика.

Мисли с главата си, не бъди като останалите. :( Факта, че продължаваш да защитаваш тезата си ме кара да мисля, че и ти се занимаваш с това и някой ти е промил мозъка. Хайде стига сме спамили.
 
Последно редактирано:
От: Предложение МЛМ

офф топик:
@voic4e не участвам в никакви пирамидални схеми , каквото е според теб МЛМаркетинга .....нито се опитвам да те убеждавам в каквото и да е ...но смятам , че не би трябвало да се ядосваш когато някой не е съгласен с твоите убеждения .
 
От: Предложение МЛМ

Правя го, за да не заблуждаваш останалите хора, които четат форума.
 
От: От: Предложение МЛМ

Правя го, за да не заблуждаваш останалите хора, които четат форума.

офф:
Кви са тез изказвания сега :)
Аз ли заблуждавам хората , цитирах ви wikipedia , пък ти като не си съгласен какво пише там оплачи се на тях.
Вие ковете общественото мнение като казвате на бялото черно.
 
От: Предложение МЛМ

ОК. Няма да споря повече. Едни хора изложихме едни аргументи, други хора изложиха други аргументи и всеки, който чете темата ще си прави изводи за себе си :)
 
От: Предложение МЛМ

:roll:
ОК съгласна ... Само мир да има :)
 
От: Re: Предложение

Ето и моите въпроси:
1. Какъв вятър ви довя тук ?
2. Зашо не разкрихте абревиатурата на МЛМ.
3. Имате ли опит с дефектацията на ГПВН на ГКДВГ в състава на КСУ ?

Приятен и ползотворен ден.

ахахахахх :d:d:d:d:d:d:d !!!! Т'ва ме разби!
 
От: Re: Предложение

З.
3. Имате ли опит с дефектацията на ГПВН на ГКДВГ в състава на КСУ ?



Tоест: Имате ли опит с дефектацията на горивна помпа за високо налягане на главен корабен двигател с вътрешно горене на корабна силова уредба?

Може и горивонагнетателна помпа да беше, не си спомням вече.

:twisted:

Това е от лесните, има далеч по-неразбираеми.
 
Последно редактирано:
От: Предложение МЛМ

Хехе, това е една хубава фраза, чието място е по-скоро при бисерите - за да ни забавлява :)
 
От: Re: Предложение МЛМ

здравей Мария,казвам се даниела от Симеоновград.бих искала да се свържа с твоя приятел във връзка с фурнетите.мерси предварително
 

Горе