Предложение МЛМ

Re: Предложение

като и напишеш ника в гугъл ще излезе че става на въпрос за herbalife не лоша млм програма за америка ако сте там те по принцип цъкат с като аквасорс и орифлеим с дистрибутори (демек за бг клиенти е) незнам дали може да си направите сайт и да правите продажби през главният сайт САЩ...

ПП Здравеи MariqCvetkova ние също харесваме билковите продукти и варваме че са полезни (и се занивамваме с рекламата им по сайтове ) Има и сериозни и по не сериозни програми от нашите но бих те посъветвал да погледнеш Market Health ще ти се стори с подобен дизаин продажбите се правят през сайт на които поставяш реклама и тнт ... Та мисълтамие ако искаш да разгърнеш деиноста си онлаин погледни ги тези :)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Предложение

Здравейте,радвам се че пак имам да отговарям на много хора.:)
ssh_on -Все още неразбирам твоето категорично отрицание ,че този вид бизнес е неефективен и ,че с него не може да се постигнат високи цели.Ти занимавал ли си се с такав бизнес?
biks-благодаря за съвета,той ми хареса.И ще се опитам тия дни да пиша на администратора.Отново благодаря за съвета.
DEATH-Това,че не си получил обаждане е грешка на определен консултант,това не е показателно за цялата компания или за всички консултанти.Както навсякъде така и тук има различни хора с различно чувство за отговорност.Съжалявам,че този консултант не ти е дал възможност да се запознаеш по-подробно с компанията и самата дейност и така е лишил може би хората от един добър консултант.
coolice-Мерси за предложението ще разгледам страницата,признавам си ,че ще ми е малко трудно защото неразбирам мн мн добре английски ,но ще се постарая.И искам само да отбележа ,че системата на HERBALIFe е мн по различна от на Aven.

Е това е за сега :)ще пиша пак очаквам новите ви коментари:)До скоро!
 
Re: Предложение

Драйфа ми се от програми, в които, за да участваш, трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да купиш някакъв продукт(и), да ПОДДЪРЖАШ някакви нива на продажби, да ПРЕКАРВАШ голяма част от времето си в убеждаване на други рибоци да се влкючат в твоята мрежа. Имам сериозен опит с МЛМ компаниите (Вижън, ПМ, AIG) и това, което съм видял НЕ МИ ХАРЕСВА. Гадно сектанство от ново поколение.

Истината е, че тези, които печелят ИСТИНСКИ от МЛМ са единици.

Аделина, GenBucks също е вид МЛМ, но няма елементите, посочени по-горе от мен. В добавка, предоставя НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО темплейти, хостинг, материали и каквото се сетиш. Я, се опитай да вземеш без пари материали от някоя от компаниите изброени в темата. Освен това, не съм чул някой, който работи за дадена МЛМ компания да каже добри думи за друга. Не, нашата е най-велика и я защитава с всякакви средства. Буааааа (няма емотикон за повръщане!)

MariqCvetkova, не си прави труда да ми отговаряш, това което написах, е за тези които са малко запознати по темата МЛМ.
 
Re: Предложение

Бг кулинара е малко краен но е прав ... В краина сметка им градиш бизнеса и трябва да се грижат за теб, да те глезят, да ти помагат и тнт а не гледат как да се отърват от теб или да ти пробутат нещо...
 
А, бе, краен! Знаеш ли колко ми е писнало от разни, дето са ми набарали телефоан от Аписа и ми пробутват застраховки, дето щели да ми оправят живота? Добре, че съм бил на обучения и ги питам директно дали знаят за третия отказ.
 
Здравейте,
Първо аз лично не съм казвала ,че компанията от която съм част е най-добрата ,само отбелязах,че е по-различна от тази на Aven.И да ,има и други компании,освен тази която спомена бг кулинар,които дават безлатно материали,продукти и какво ли още не за да ти помогнат при твоето стартиране.И най-важното е ,4е ти отделят време и ти дават знания.Е да много зависи на какъв консултант ще попаднеш.Защото най-вече зависи под кой ще се запишеш,кой ще ти е ,както се казва ,ментор.
И не съм съгласна ,че ти градиш техния бизнес и те трябва да те глезат.Първо ти градиш своя бизнес, а не техния.Те не трябва да те глезат ,а да ти дадът знанията и качествения продукт,да ти предостават система,която ти дава шанс да се развиваш и печелиш.Да тези над теб печелят благодарение на труда ти(но шефа не печелили също от теб),но те не взимат нищо от теб,а ти имаш същите права като тях.
Ако отвориш кафене,ресторант,транспортна фирма или какъвто и друг бизнес -кой ще те глези,кой ще ти дава безплатни материали,кой ще ти спечели клиентите,кой ще ти каже тънкостите на занаята,кой ще те подкрепи?
 
Ами франчайзинг партньора.
един от най - успешните методи за реален бизнес... аз лично много уважавам този подход и много ме е яд, че още нямам нужния капитал за да се включа примерно във франчайз мрежата на "Форнети"
 
Re: Предложение

Аделина, GenBucks също е вид МЛМ, но няма елементите, посочени по-горе от мен. В добавка, предоставя НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО темплейти, хостинг, материали и каквото се сетиш. Я, се опитай да вземеш без пари материали от някоя от компаниите изброени в темата. Освен това, не съм чул някой, който работи за дадена МЛМ компания да каже добри думи за друга. Не, нашата е най-велика и я защитава с всякакви средства. Буааааа (няма емотикон за повръщане!)

.


Не съм сигурна че ако се използват само безплатните темплейти, хостинг, материали и каквото се сетиш на най-великата афилиейт програма която и да е тя ще се спечели кой знае колко.
Безплатните неща според мен са за начинаещите или пак греша.
Това което знам със сигурност е че безплатен обяд няма!
 
:) Безплатните неща са за да олеснят маркетърите. Никой няма да иска пари за това че му ги ползваш - все пак рекламираш тяхната продукция, нали? Иначе това да ти продаде някоя компания продукт и ти да си чупиш главата къде да го препродадеш + да навиваш колко е яка тази компания ми се вижда малко тъпо.

Това е един вид влизаш с пари за да ги промотираш, което е равносилно на тези програми където искат такса за да те включат в програмата си.:)
 
Това което имах предвид е не да плащаш на някоя програма да станеш неин член - това е тъпо а че винаги се плаща нещо за да спечелиш достатъчно дори и от програма която ти предлага безплатни неща за улеснение.
Кажете ако го знаете е кой е тоз бизнес дето няма разходи и нужда от инвестиции а само има приходи.
 
Последно редактирано:
Това си мисля че е разбираемо. :) Те даже и да ти дадат продуктите от тези фирми ще трябва да инвестираш пари и в бензин за да стигнеш до клиентите.
Изобщо не ми се спори , но съм сигурна че и ти инвестираш в нещо за да продаваш продуктите на ГБ така че да печелиш .
 
повечето подобни програми за които съм чул са скам... както скоро беше дал някой от форума регваш се плащат ти за адуордс кампания и така гарантирани по 200$ на ден само че трябва да си купих хост през техния реф линк ;) хитро измислено тук плащаш за да може да рекламираш техните продукти нищо чудно да платиш и ако изкараш нещо да не ти платят има ги сякакви измамници..
 
Здравейте на всички,съжалявам,че не писах по-рано!
И аз харесвам идеята за веригите заведения за хранене,даже имам един приятел който се занимава с фурнети и който иска може да го свържа с него и да си поговорят на тази тема.Той май има за сега 2-3 павилиончета.
Да,но аз съм си избрала друг вид бизнес!
Да питам някой от вас дали е от Варна!?
 
Еми без инвестиция(каквато и да е) няма как да стане.Важното е да намериш бизнесът най-подходящ.........и като го намериш.следва яко труд!
 

Горе