Предложение за Работа: SEO Professionals

От: Предложение за Работа: SEO Professionals

coolice не съм разбрал, извинявай ама някой беше споменал че иска 3 000 евро хонорар..

и какво като е споменал... немога да ти разбера логиката - сам казваш че си нов - че не разбираш много и пак твърдиш че парите са много... аз примерно като не разбирам от ракети не твърдя че ракетите се стоят от картон за 10 лева...

ти като топ модел на италиански агенции трябва да си наясно че пари под 1000 лева са нищо...
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

@мисля че никой не отговори на въпроса ми :)
Извинявай за късния отговор Sammy не е възможно за хора под 18 , както и за работа от вкъщи

Изрично изискване на "Англичанина" е хората да работят в офиса при него
 
Последно редактирано:
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

vetzkov: Логиката беше в друга насока както и да е... Именно като не строиш ракети, не можеш да искаш хиляди за да построиш ракета. ;) Общо взето това ми беше логиката.
По горе казах, че 1000 лева не са нищо.. то като се замислиш и 100 000 лева не са много.. даже и един апартамент не може да си купиш. ;)
Моята работа е точно както вашета. Работя за някого! И аз почнах с 5 евро на ревю (хайде при мен беше дискриминация, защото съм българин), но с времето ми увеличиха хонорара на 15 евро за ревю. Това исках да ви обясне, че трябва да почнете от някъде и малко по малко да се издигнете.
 
От: От: Предложение за Работа: SEO Professionals

Извинявай за късния отговор Sammy не е възможно за хора под 18 , както и за работа от вкъщи

Изрично изискване на "Англичанина" е хората да работят в офиса при него

Защо англичанин е в кавички? И къде му е офиса?
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

По горе казах, че 1000 лева не са нищо...

Прав си хиляда лева не са нищо...
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

абе да ви кажа честно... Като гледам повечето какви мизерии правят за пакет от 400-500 лева да речем...
Кой от тоя форум не може да ти добави сайта в 50 търсачки и 50 директории?
Кой от тоя форум не може да извлича статистика от G's Analytics?
Кой от тоя форум не може да провери за грешки в страниците с G's Webmaster's tools?
Кой от тоя форум не може да си добави описателен мета таг и такъв за ключовите думи? Ако не ръчно то с някакъв плъгин поне!

Всеки от форума има уменията да граби 200 лева месечно за SEO... Разгледайте мизерните пакети на сео експертите... А може и "експерти" да са.. СЕО-то е много относително нещо и моето лично мнение е, че е много трудно да се каже кой е експерт и кой не...

Бих казал евала на някой, който сам си напише сайта и го оптимизира дотолкова, че да стигне първа страница за най-важните си ключови думи!
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

@Moko "Англичанина" щото човека си е Англичанин.Офиса е в Манастирски ливади

Колкото за всички други идеята ми не беше да се показвате кой от кой е по добър в оптимизирането.

Просто имам го предложението и го пускам и тука.

Между другото има оферта отскор и ш Money Bookers - там заплащането е по договаряне и хората са доволни
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

@matevone щом сте чак в София не мога да помогна :) Дано намерите някого ;)
 

Горе