Предложение за Работа: SEO Professionals

От: Предложение за Работа: SEO Professionals

Докато прекарвате времето си тук в шеги, някой ще вземе работата и после ще съжалявате, че сте изпуснали хубавата заплата. Мисля, че за българите 1000 лв. е добра заплата, като съдя по това, че една средна заплата тук е 500 лв.
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

За Софийка 1000 кинта си е смешно, от половин година на подобна цифра се смеем и в Пловдив :wink:
Ако предложението може да мине за работа от дома, то тогава 1000-1500 са наистина идеални!

ПС: За да не съм голословен ето и формулата: P=(R+E)2
P-Нормална заплата
R-Наем (или вноска по заем за жилище)
E-ток, вода, интернет, бензин, такси за курсове или обучения,
 
Последно редактирано:
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

За да искаш да си покриеш разходите които си описал и разходите за привилегийте си като бензин и интернет и т.н... решението на задачата, не е само с една формула, а трябва да се захванеш да работиш здраво! До колкото разбрах от тази обява за работа това е начална заплата, не очаквайте да отидите някъде и да ви дадът това което искате. Всичко с времето си. Почвате от 1000 лв. показвате, че заслужавате повече и ще ви увеличат заплатата.
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

Докато прекарвате времето си тук в шеги,...

че кой се е шегувал ...
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

Тук никой не се шегува си мисля. :) Ето, само за изключителната сена от 4995.90 получавате мен и радев в убиствена добра комбинация. За тези пари ще изринеме първите места по търсачките. Не се сегувам. ;)

Ясно, викаш ще се обира някой да не е само с 200 лв., колкот се може повече! Аз лично ако разбирам от СЕО и съм добър в тази област, за 200 лева, ама ще имам 10, 20 клиента всеки месец. ;)
Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена. ;)

Еми то като вдигаш количеството, пада качеството. И двата опции са вариант. ;) А да си държиш устата затворена незнам колко е опция...;)
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

@мисля че никой не отговори на въпроса ми :)
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

@мисля че никой не отговори на въпроса ми :)

това е "мълчалив отказ" .........често се използва :)
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

С Blinky чакаме до утре и после се продаваме на някоя властна владетелка като сексуални роби.
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

С Blinky чакаме до утре и после се продаваме на някоя властна владетелка като сексуални роби.

eми като не става само със СЕО услуги ......
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

абе те и строителите се мръщиха на заплата под 2000лв в един момент, а сега както са разказвали казват, че искат 1000 ама и на 700-800 се навиват :)


е на вас ви пожелавам да не ви вземат щом я има опцията за сексуални роби :) шегичка.

п.п. верно е, че заплата се доказва с работа, но качествен човек на така наречената средна заплата на шивачка от 500лв няма да може да хванеш ;)
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

В някои дейности на работа "Да си държиш устата затворена" е много важна опция :) Както и да е.. Забелязвам, че всички искате много пари за услугите си.
Хайде аз ви предлагам работа за 5000 евро на вечер в Рим и във Палма, ама трябва да покажите доста добро качество пред жените. :) Хайде навитаците да пишат. Аз искам по 1000 евро на месец от всеки уреден. :)
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

да не ме разбереш погрешно, аз от село не разбирам, просто е смешно като някой каже 500лв заплата, а мангалите дето не са учили и един ден в училище си докарват повече.
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

сексуално ангажиран оптимиразтор.
ей това вероятно е превода на SEO Professionals ......еми малко са 1000 лв. тогава :):)


п.п. ако някой обаче не знае що е то SEO и попадне тук ще се омота съвсем :)
 
Последно редактирано:
От: От: Предложение за Работа: SEO Professionals

Както казах толкова са обявили , но всъщност е въпрос на лична договорка с англичанина ;) Едно момче си поиска 1500 щяха да му ги дадат ако се беше справил с тест пък и никой не е задължен все пак аз просто давам опция :)

Сега се сетих, че имам един познат - гуру на изкуствения интелект (да, правилно ме разбрахте) и едни англичани го експлоатират за 4-цифрена сума... :(
 
Re: От: Предложение за Работа: SEO Professionals

Хора до сега само приказвахте, а един не показа защо заслужава 3000 или 4000 евро. :) Покажете един сайт PR 6 примерно, който сте оптимизирали :)

пр не е важен важен е ранкинга ако искаш ранкинг за западния пазар и искаш някои с опит да ти го направи струва скъпо. само консултацията с някои които го е правил ти струва няколко стотин долара на час....

топ 5 за киурд с над 250 000 сърча на месец за само за сащ добре ли звучи и това е без различните лонг теил :) в силно конкурентна ниша 100% съобразен с уебмстър гаидлаинс сайт... време за работа по проекта 1+ година. Единствения начин да ти се върже тънко взимаш на работа инхаус сео няколко души да работят и плащаш за по няколко часа консултации с истински професионалисти :) Ако искаш цялостна сео да бъде свършено от професионалисти става дебело
http://www.seomoz.org/blog/how-to-price-an-seo-campaign

А смятам че блинки може да предложи сървис на ранд фишкин или арон уал ниво единствено не е известен и тази цена три евро е намаление което казва заради кризата.... Иначе въобще нямаше да се интересува от офертата...
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

Толкова искате, а до сега колко сте взели за проект? :)
Извинявам се че го казвам, но за мен сте просто хора които искате да изкарате бързи пари ей така. Може и да греша. Но пари се вадят със здрава работа.
 
От: Предложение за Работа: SEO Professionals

абе човек :) ти мислиш ли, че някой ще се хвърли тука да ти се доказва детската? понеже явно не сте дорасли за федхънтинг, а вероятно подценявате и професионалистите в подбора на персонал ти казах какви хора е подходящо да си търсиш.

няма сериозен "играч" който ще тръгне да се хвали по форумите ;) поне аз не познавам ( е познатите ми не са точно от света на интернет, но едно е ясно, докато си малък се хвалиш навсякъде, след това не е нужно да търсиш, защото хората те търсят)


опсс ти май си такъв, ама явно имаш още много да учиш :Д
 

Горе