Предложение за добавка към правилата

TretiKolovoz

Well-Known Member
Предлагам да се добави текст към правилата: Заглавията трябва да са подходящи и описателни.
В раздел Купува / Продава / Наема / Разменя е най-зле. Ще цитирам малко заглавия от там:
"Продавам...", "Продава се :", "Продавам домейн!", "Предлагам реклама в сайта си!", "Размяна на линкове :)", "Продавам домейн", "Продажба на сайт", "Продавам Домейн", "Предлагам услуги", "Продавам реклама" ...

Който продава домейн да пише името в заглавието. Същото важи и за търсещите реклама или размяна на линкове.
 
Последно редактирано:
От: Предложение за добавка към правилата

Да се направи парламент и да гласуваме законите "форумните правила" :) За да е демократично...
 
От: Предложение за добавка към правилата

мдам съгласен съм за заглавията че е хубаво да добавят сайта в заглавието увеличава вероятноста да г намери подходящ човек


ПП държим да е максимално либерално съобразено с вижданията би за развитие затова си запазваме правата за правилата
 
Re: От: Предложение за добавка към правилата

ПП държим да е максимално либерално съобразено с вижданията ни за развитие затова си запазваме правата за правилата
Оказах се прав. Направо съм за пост "връзки с обществеността" :)
 
От: Предложение за добавка към правилата

С увеличаването на броя на хората се увеличава и хаоса :) . Неизбежно е. За да се намали хаоса се затягат правилата. Има два пътя: на hardwarebg и на teenproblem.net . Единия форум е с 3 километра правила, които трябва да изучаваш седмици наред за да не допуснеш грешка. В другия има само ненужни простотии и спам. Истината е някъде посредата :) .
 
Последно редактирано:
От: Предложение за добавка към правилата

по принцип се стааем да държим правилата не по строги от тези в digitalpoint

добавяме ново правило само когато някои почне да злоупотребява с някоя от свобоиде във форума :)
 
От: От: Предложение за добавка към правилата

С увеличаването на броя на хората се увеличава и хаоса :) . Неизбежно е. За да се намали хаоса се затягат правилата. Има два пътя: на hardwarebg и на teenproblem.net . Единия форум е с 3 километра правила, които трябва да изучаваш седмици наред за да не допуснеш грешка. В другия има само ненужни простотии и спам. Истината е някъде посредата :) .

Този сайт - teenproblem.net, сякаш е правен от 13-годишна блондинка. И не мога да намеря въпросните правила :-D

Ужас, с какво възпитават младежта - Слави, Азис, Преслава, Пепа...
 
Последно редактирано:
От: От: От: Предложение за добавка към правилата

Този сайт - teenproblem.net, сякаш е правен от 13-годишна блондинка. И не мога да намеря въпросните правила :-D

Ужас, с какво възпитават младежта - Слави, Азис, Преслава, Пепа...

това е защото няма правила :D


иначе и аз съм съгласен, започнаха да ме драснят еднакви теми, на които нищо не се разбира от заглавието
 
От: Предложение за добавка към правилата

И аз лично не съм доволен от някои неща, но се предполага да сме опитни в тази област. Повечето от нас имат опит и от други форуми, както и могат да управляват сайтове - за това се иска освен хъс и дисциплина.:)

Аз на теми, които не ми дават точно описание на проблема или поне бегло - нестигам. Просто в теми от сорта на "Въпрос" или подобни не съм активен, ако искам да видиш дали може да помогнеш на някой гледам дали темата ми е в компетенцията, както и дали човека се е постарал да опише какво го вълнува. А както знаем това първо проличава от заглавието й.:)
 

Горе