Предложение за тема за магазин

enerdjy

New Member
Здравейте, бихте ли ми предложили хубава, възможно най - лека тема за магазин в, който искам да продавам компютърна техника, главно лаптопи.Бих искал да е тема, която да дава повече информация за продукта без да се отварят отделен прозорец на продукта.За пример мога да дам сайта на ардес.Търся нещо за около 50$
Благодаря.
 
Бих искал да е тема, която да дава повече информация за продукта без да се отварят отделен прозорец на продукта.
Какво точно значи това? Дай някакъв screenshot.
Отделно, лека тема? От към performance или дизайн или?
 
Нещо такова: https://ibb.co/NTtQD2x
От към performance имах предвид.
Аз лично не съм засичал такива теми, но това не е проблем да се случи с малко къста изпълнения в теплейта на самото боксовете на самите продукти, предполагам повечето ползват еднакъв сорс - хоума, категория. Също така за първофмънса харесай си няколко, тествай ги и си задай въпросите към техните автори, защото честно казано не може да се прецени в демо среда кой знае колко, все пак са демо. Виж някой запознат с добрите практики да поразгледа кое как работи по темата на фронта. Не искам да звуча тъпо, но за за около 50$ не очаквай някаква мега добри неща. Може да стъпиш на нещо, но после ще е нужно и някой да ти го поразгледа и пооправи, ако има нужда. Хубавите неща се случват с пари за жалост. :)
 

Това ще ти свърши работа, темата може да се оптимизира доста лесно. Ползвал съм я за няколко сайта.
По натъпкана тема с JS не можа ли да намериш?
Потърси тема, която почти няма js, ако искаш да ти зарежда бързо.
 
По натъпкана тема с JS не можа ли да намериш?
Потърси тема, която почти няма js, ако искаш да ти зарежда бързо.
Казах че може да се оптимизира, и да мога да намеря по натъпкана тема с JS и мога да я накарам да зарежда бързо.
 
Всяка тема при добре желание може да се оптимизира. Изключвам тоталните мазаляци. Важно е хоста също и да се намери читав девелопър да ти я пипне. Дано не живееш в илюзия, че всяка продаваща се тема е оптимизирана от към пърформънс на 100%. ;)
 
Всяка тема при добре желание може да се оптимизира. Изключвам тоталните мазаляци. Важно е хоста също и да се намери читав девелопър да ти я пипне. Дано не живееш в илюзия, че всяка продаваща се тема е оптимизирана от към пърформънс на 100%. ;)
Ако си мисли това което каза за темата, по-добре да спре веднага с каквото се е захванал.
 
Ако си мисли това което каза за темата, по-добре да спре веднага с каквото се е захванал.
Той го мисли, но в последствия се почват (извън плана) добавяне на онова, на това и тук едно скриптче, там още едно, за да е лъскаво в админа. И с голямото оливане идват и тежките теми.
 

Горе