Предложение за Wordpress тема

sonic

Member
Здравейте, имам сайт, в които качвам снимки/картинки, може ли да ми препоръчате някоя wordpress тема? В момента използвам Imbalance.
 
Здравей и добре дошъл при нас. Ето няколко предложения, които се отличиха, като търсех:

makedesignnotwar.com/themes/flex/demo/flex/carbon

themes.iki-bir.com/jupither-wp

giga.gothemeteam.com

pexetothemes.com/demos/photolux_wp

pexetothemes.com/demos/expression_wp

demo.cosmothemes.com/tripod-colored

pixelgrade.com/demos/themes/?product=lens

demo.megathe.me/heat

Дано да отговаря някоя тема на вкуса ти. Ако има, дай малко повече инфо какво точно търсиш. Аз бих заложил на големите дизайни, ако сайта ти представлява галерии от картинки и снимки, дори и видеа. ;)
 
От: Предложение за Wordpress тема

Монетизирал съм сайта с PlugRush, целта ми е да мога да поставя рекламите добре, така че да са по-примамливи за кликане. По принцип слагам само единични снимки в постовете.
 
От: Предложение за Wordpress тема

Blinky, а мога ли да пробвам да си наглася темата по свой вкус, но през това време посетителите в сайта да ми виждат старата тема?
 
От: Предложение за Wordpress тема

Blinky, а мога ли да пробвам да си наглася темата по свой вкус, но през това време посетителите в сайта да ми виждат старата тема?

Не се сещам как може да стане това освен да си направиш "тестова" среда и да си цъкаш там.
 
Blinky, а мога ли да пробвам да си наглася темата по свой вкус, но през това време посетителите в сайта да ми виждат старата тема?

Да, можеш, но реално трябва да го правиш в друга среда - поддомейн, друг домейн, само IP адрес, директория. И така може, но не е добра идея, защото всяка промяна, дори и грешка се отразява веднага. А ти не искаш да губиш трафик така. Качи го на някой друг тестов домейн, все имаш някой празен. Направи си го от до и си го качи там където е официалния блог. И винаги прави бекъпи и на новия и на стария блог. :)
 
Добри предложение за Wordpress тема

Не се сещам как може да стане това освен да си направиш "тестова" среда и да си цъкаш там.

Да, определено това е начина. За малки промени и нещо леко донастройване, нямаше да е проблем, но тук говорим за нещо много по генерално като действия. ;) За това тестова среда и там го прави. Никакви опити да се правят в реална. Особено като ще сменяш визията и някои от настройките. ;)
 

Горе