Предложение към копирайтъри и собственици на сайтове

sunstorm

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Тъй като ми трябват няколко статии, ви предлагам нещо, с което да сме си полезни:

Да ми дадете 2 уникални статии, всяка една с над 250 думи.

- Едната от статиите ще ви я публикувам с линк към ваш сайт в 4 годишен постоянно обновяван сайт с авторско съдържание. Сайтът е за клюки, здраве, мода и любопитни новини.
- Ще пусна статията пред аудитория от 12-13 000 души във фейсбук.

Важно! Изискването ми към статията е да не е от типа: "Купете този продукт", а да се чете. Ако обаче е изцяло рекламна статия, условията ми за публикуване са други и може да ги уточним на лични.

- Другата статия, която ми пратите остава за мен. Тя трябва да е на една от темите: клюки, здраве, мода, рецепти или любопитни новини. Има и още 2-3 опции, но повече инфо ще дам на хората имащи интерес.

Ако имате други въпроси, ще се радвам да отговоря. Тук или на лично. Питайте каквото се сетите. Отворен съм за предложения, корекции и обсъждане на взаимнополезни "схеми". Ако не ви харесва това което предлагам, но има по-добра идея... съм готов да го обсъдим.

Ще се опитам на всички (светкащи в зелено) да отговоря. :beer:
 
Последно редактирано:
От: Предложение към копирайтъри и собственици на сайтове

Изпратил съм инфо и на двамата. Отговорил съм на личните.

takitodorov: няма срок, не бързам... ще ти пратя инфо след малко.
 
От: Предложение към копирайтъри и собственици на сайтове

Да, получено и ще се възползвам определено. :) Мерси за офертата ти. Имаш репче. :)

Благодаря.

Имате лично съобщение с предложението ми.

Отговорил съм.
 
От: Предложение към копирайтъри и собственици на сайтове

Ако може и аз да погледна сайта :)
 
От: Предложение към копирайтъри и собственици на сайтове

И аз искам да видя този сайт :)

Ако може и аз да погледна сайта :)

Ще отговоря и на двама ви, само да използвам и публикувам тези статии, които имам в момента.
 
От: Предложение към копирайтъри и собственици на сайтове

Здравей! Офертата важи ли още?
 
От: Предложение към копирайтъри и собственици на сайтове

Офертата на този етап не е актуална. Благодаря на всички, с които "разменихме" статии.
 

Горе