Предложете ми хост

memorex

Member
Предложете ми хост ( не български ) , който да е добър за сайт за запознанства. Тоест да е бърз и да не е над 5 долара на месец.
 
Аз мога да ти предложа хост, който ползвам и е по 7.50EU на месец. С много трафик и можеш да хостваш колкото си искаш сайта с мейли, бази данни и т.н :wink:
 
Tsanko каза:
Аз мога да ти предложа хост, който ползвам и е по 7.50EU на месец. С много трафик и можеш да хостваш колкото си искаш сайта с мейли, бази данни и т.н :wink:
На мен ми трябва само за 1 сайт и да не е над 5 долара
 
Сетих, се че преди 2-3 дена получих тази оферта :

As a refresher, here are the specs of the ANHosting Mega Plan during this Halloween
promotion:

500GB of disk space (BANG! Up from 250GB!)
5,000GB of bandwidth (POW! Up from 2,500GB!)
Host 40 domains on one account (BOOM! Up from 20 domains)
Free Domain for Life!
30 Day Money-Back Guarantee
Free Website Builder
24/7 Phone/E-mail Support
Free Scripts Library!

Only $5.95/mo with no setup fee! (ZAP! Down from $6.95/month!)

За качеството немога да ти кажа нищо защото не съм го ползвал. Все пак прочети из сайта и форума за какво става въпрос за да не останеш изненадан после.
 
Tsanko каза:
Сетих, се че преди 2-3 дена получих тази оферта :

As a refresher, here are the specs of the ANHosting Mega Plan during this Halloween
promotion:

500GB of disk space (BANG! Up from 250GB!)
5,000GB of bandwidth (POW! Up from 2,500GB!)
Host 40 domains on one account (BOOM! Up from 20 domains)
Free Domain for Life!
30 Day Money-Back Guarantee
Free Website Builder
24/7 Phone/E-mail Support
Free Scripts Library!

Only $5.95/mo with no setup fee! (ZAP! Down from $6.95/month!)

За качеството немога да ти кажа нищо защото не съм го ползвал. Все пак прочети из сайта и форума за какво става въпрос за да не останеш изненадан после.

Хм попитах гугъл и попаднах на този сайт http://www.6rbhost.com/ тук е на първо място пък и бързо се отваря може да го пробвам и ще споделя. Но преди това чак и други предложения ако има!
 
memorex каза:
Предложете ми хост ( не български ) , който да е добър за сайт за запознанства. Тоест да е бърз и да не е над 5 долара на месец.

godaddy
 
www.hastyhost.com

Мн са добри. Аз бех попаднал на офферта за $10 на година с сичко унлимитед. До сега не сам сичко е точно нито един пат не ми е паднал сйте за 6 месеца. Просто за мен са бест имат мн яки офферти за момента ;) . Ако ти тре нещо пиши :). Ше помагам.

Тъка са 2 сйте който хоствам с тях...

www.kefime.com

www.gotovski.info
 
memorex каза:
Предложете ми хост ( не български ) , който да е добър за сайт за запознанства. Тоест да е бърз и да не е над 5 долара на месец.

ICDSoft - не са най-евтини, но услугата им е супер!
 
Честно да ти кажа, едва ли ще имаш особени ядове с иначе отвратителните tophost - 1-2 лв/месец и достатъчно място и трафик. Иначе host.bg са доста по-добре и също са евтини.
 
Gotovski каза:
www.hastyhost.com

Мн са добри. Аз бех попаднал на офферта за $10 на година с сичко унлимитед. До сега не сам сичко е точно нито един пат не ми е паднал сйте за 6 месеца. Просто за мен са бест имат мн яки офферти за момента ;) . Ако ти тре нещо пиши :). Ше помагам.

Тъка са 2 сйте който хоствам с тях...

www.kefime.com

www.gotovski.info
И аз съм на този вече, мнго добър и евтин
 
inviSible каза:
Gotovski каза:
www.hastyhost.com

Мн са добри. Аз бех попаднал на офферта за $10 на година с сичко унлимитед. До сега не сам сичко е точно нито един пат не ми е паднал сйте за 6 месеца. Просто за мен са бест имат мн яки офферти за момента ;) . Ако ти тре нещо пиши :). Ше помагам.

Тъка са 2 сйте който хоствам с тях...

www.kefime.com

www.gotovski.info
И аз съм на този вече, мнго добър и евтин
А какъв ти е сайта, щото аз като видях, че на сървър имат по 2 хил сайта и се стреснах.

Edit: Сега като проверих са намалели на 590. Първия път като готовски ми го даде за пример и като видях сайтовете му че са на сървър с 2 сайта и напрао нз. :eek: :eek: :eek: :eek:
 
Blinky каза:
Здрасти и добре дошъл тук с нас. Радвам се че бг хостинга ти харесва и ти върш идеална работа за бизнеса.

Приятен престой тук. :) :wink:
Благодаря :)
 

Горе