Предложете някой добър сериал

Нещо неангажиращо...

Младия Шелдън и след това Теория за големия взрив.
 
Нещо неангажиращо...

Младия Шелдън и след това Теория за големия взрив.
Живота е твърде кратък за да си губиш времето с подобни предложения, хайде малко по-сериозно.
 
Напоследък съм на ретро вълна: Андромеда, Знамената на самурайте, Старгейт - сериала, Приключенията на Бриско Каунти младши, Шогун ( интересно да видим римейка как ще на трейлъра е добре ама... новия Блекторн малко не ми изглежда баш, баш )
 
Живота е твърде кратък за да си губиш времето с подобни предложения, хайде малко по-сериозно.

Ок, преместих си го, мерси че ми даде наклон.
 
From е добро попадение, зарибява веднага 😁 само актьорите са малко тъпи, но при тая криза за филми си заслужава.
 
Смъртоносно Оръжие по бТВ, може да са клише и но и двамата главни актьора са много добри. Има и хумор и даже на моменти се смях, нещо което не ми се случава напоследък.
 
From е добро попадение, зарибява веднага 😁 само актьорите са малко тъпи, но при тая криза за филми си заслужава.
Стига да не го спрат поради някаква дивотия. Ако не ви е страх да гледате руски ( за да не ви нарочат ):

Полярник, Жената на олигарха, Записки на следователя от Секретната канцелария, Фитнес - леко тъп обаче има ценни моменти.

 
From е добро попадение, зарибява веднага 😁 само актьорите са малко тъпи, но при тая криза за филми си заслужава.
Може да греша но му гледах му трейлърите и според мен е много малоумен. Едно и също се случва във всички сезони
 
Може да греша но му гледах му трейлърите и според мен е много малоумен. Едно и също се случва във всички сезони
Има сюжет, но е малко муден. Не е нищо уау, но като му дадеш шанс, става. Интригуващо завърши вторият сезон. Да видим какви ще ги измислят нататък.
 
Добре, че има какво да преместиш, че вече много джендъри се навъдиха, има и такъв сериал, гледай го "Джендъри под обсада"

Ша пропусна, време имам за губене, ама ориентация - не.

Може да гелдам нещо друго дето ти си препоръчал.. за некъв умиращ даскал дето ше продава дрога..

Сигурно ще получа некъв житейски опит като го изгледам, вместо само да се хиля губийки си времето с комедийни сериали.
 
Внимавай нова - добре си се наплашил - като видиш джендъри или гледаш нещо за тях - ще те нахакат отзад, и требва да си биеш тестостерон, за да нормализираш хормоналния дисбаланс.
 
за некъв умиращ даскал дето ше продава дрога..
Breaking Bad е един от най-добрите сериали ever!!! И даскалът (по химия) не просто продава, а прави първокласен кристал, заедно с едно леке, негов бивш ученик.
 
Внимавай нова - добре си се наплашил - като видиш джендъри или гледаш нещо за тях - ще те нахакат отзад, и требва да си биеш тестостерон, за да нормализираш хормоналния дисбаланс.

Хаха, пак имаш некви притеснения относно интимния ми живот, да не навлизаш в дъговата фаза? Червен на 20, син на 30, под дъгата на 40?

Иначе, както казах.. докато има Горбачов на щанда в лдл - страшно нема. И пак да напомним, мене джендърите не ми пречат, пречи ми, че ми ги налагат за нормалност.. и да споменем.. че актьора, който играе Шелдън в Теорията на големия взрив е педалче.
 
Ша пропусна, време имам за губене, ама ориентация - не.

Може да гелдам нещо друго дето ти си препоръчал.. за некъв умиращ даскал дето ше продава дрога..

Сигурно ще получа некъв житейски опит като го изгледам, вместо само да се хиля губийки си времето с комедийни сериали.
Не си ли гледал това с "даскала" - НЕ СИ ГЛЕДАЛ НИЩО!
 

Горе