Предложете някой добър сериал

deffnews

Well-Known Member
Гледай star wars
То едва ли има някой, който да е гледал филми и да не ги е гледал :)
Според мен повечето са пуканка, но може би най-добрия е The Rise of Skywalker
Като цяло е по-различен от май всички други.

А, иначе аз ти препоръчвам Valerian and the City of a Thousand Planets - това е буквално приказка, Ready player One също беше добре, но почти винаги холовудските филми в последните 10 минути трябва да ги осерат здраво. Затова и отличавам първите два, за които споменах. Някак си успяха да завършат силно.

dimitur7

Well-Known Member
То едва ли има някой, който да е гледал филми и да не ги е гледал :)
Според мен повечето са пуканка, но може би най-добрия е The Rise of Skywalker
Като цяло е по-различен от май всички други.

А, иначе аз ти препоръчвам Valerian and the City of a Thousand Planets - това е буквално приказка, Ready player One също беше добре, но почти винаги холовудските филми в последните 10 минути трябва да ги осерат здраво. Затова и отличавам първите два, за които споменах. Някак си успяха да завършат силно.
Ready player One съм го гледал.
Казвайте sci-fi филми

ReminD

Well-Known Member
Wednesday... гледа се на един дъх :)

1899 също. Още повече, че е от създателите на Dark - немците избиха рибата пак.

Firefly

Well-Known Member
1899 също. Още повече, че е от създателите на Dark - немците избиха рибата пак.
Тегав е много. Аз го изгледах и ми хареса. Но това не е сериал, който се смила лесно от масовата публика. Особено първите няколко епизода, докато стане ясно накъде отиват нещата. То и с Dark беше така - повечето хора не могат да хванат какво и защо се случва, да не говорим за след първи сезон... :)

deffnews

Well-Known Member
@dimitur7
Много са.
Не знам точно дали към по-класическа фантастика клониш. Има много, който са в графа сайфай и са добри и повечето, или са по-стари, или не са успели да привлекат чак такова внимания и да се запомнят от публиката.

Phone Booth.
Locke.
Animal Farm.

dimitur7

Well-Known Member
@dimitur7
Много са.
Не знам точно дали към по-класическа фантастика клониш. Има много, който са в графа сайфай и са добри и повечето, или са по-стари, или не са успели да привлекат чак такова внимания и да се запомнят от публиката.

Phone Booth.
Locke.
Animal Farm.
Аз питах chat gpt ама 312B6A23-893B-4615-9B9B-92A125FBA3C4.png

Green Bars

Well-Known Member
Тези дни изгледах Super Pumped - Битката за Uber
Интересно е да се види какви мръсни номера са започнали да правят още от самото начало, както и на тях са им правили де.

Горе