Предложете някой добър сериал

Като стана за нови сериали, някой чувал ли е за този за Джон Снол? Нещо ново там да се говори? Този Хоум от Драконс изглежда добре, дори днес по ХБО е втори епизод от първия сезон. :)
Повече от добре почна.
 
Мен нещо не ме грабнаха драконите. See е доста добре, ако сте фенове на фентъзи отгледани от вълци си заслужава.
Остава и да те грабнат? :) :(
 
Току-що приключих последния епизод на последния сезон на Animal Kingdom - голям рев падна. Точно така не исках да свърши.

Много, много добър сериал.
 
See ми е повече от нелогичен
Малко измислен сценарий, но пък актьорската игра е мн добра и винаги държи в напрежение. Границата беше доста добър сериал (пак с Момоа и Том Харди), но го спряха набързо, именно, заради See
 
Малко измислен сценарий, но пък актьорската игра е мн добра и винаги държи в напрежение. Границата беше доста добър сериал (пак с Момоа и Том Харди), но го спряха набързо, именно, заради See
Е, все пак е фантастика. Пък и на фона на всички останали бози....
 
Е, все пак е фантастика. Пък и на фона на всички останали бози....
Аз дори не мога да хвана нещо да гледам 1-2 епизода да ми хване окото. Последното се помъчих да загледам Mr. Robot (Г-н Робот), но след 3тата яко ме изгубиха. А съм голям фен на актьора. Жената се опита да ме зариби по Прислужницата, там нямаше шанс, загубих интерес още в първата сричка на заглавието. :)

Питах за какви ли не нови сериали, дори и автомонтьора ми.... :) Той каза, че най-якия сериал бил нощем след 00:00, Чуканджи. Нещо като Джуманджи, ама не точно. :)

И сега си гледам Драконите и Вещера го чакам с третия сезон, но ми препоръчаха Stranger Things. Ако някой сподели нещо за него, ако не е писал в темата. :)
 
Аз дори не мога да хвана нещо да гледам 1-2 епизода да ми хване окото. Последното се помъчих да загледам Mr. Robot (Г-н Робот), но след 3тата яко ме изгубиха. А съм голям фен на актьора. Жената се опита да ме зариби по Прислужницата, там нямаше шанс, загубих интерес още в първата сричка на заглавието. :)

Питах за какви ли не нови сериали, дори и автомонтьора ми.... :) Той каза, че най-якия сериал бил нощем след 00:00, Чуканджи. Нещо като Джуманджи, ама не точно. :)

И сега си гледам Драконите и Вещера го чакам с третия сезон, но ми препоръчаха Stranger Things. Ако някой сподели нещо за него, ако не е писал в темата. :)
Stranger Things е як. Прислужницата е бая психо тралала и е труден за гледане.

Пробвай:

Mr. Mercedes (TV Series 2017–2019) - IMDb

https://www.google.com/url?sa=t&rct...e/tt4354880/&usg=AOvVaw0PAF9EfGw_kpgUBFc8Czwo
 
The Orville, For All Mankind, Dark Winds, Slow Horses, From, The Cleaning Lady някой може и да съм ги писал вече, но според мен са от добрите попадение.
 
Stranger things е малко детски и зле скалъпен, но пък е интересен и се гледа на 1 дъх. Абе като цяло сериали много, зависи какво харесва човек. Филмите след 2018 са тотал щета, така че си заслужава да се гледат сериали.
 
Stranger things е малко детски и зле скалъпен, но пък е интересен и се гледа на 1 дъх. Абе като цяло сериали много, зависи какво харесва човек. Филмите след 2018 са тотал щета, така че си заслужава да се гледат сериали.
Едно време се отписах от HBO, защото смениха филмите с техни и някакви други сериали, после погледах филми и си казах, ясно, явно качествени филми не излизат, пак си върнах HBO. И явно това е тенденцията. Дори гледам, че супер яки актьори се натискат да са в някакви касови сериали, а не на големия екран в някаква поредна боза. И това мнение го изразявам, защото вчера гледах последния Заразно зло: Началото и бях направо отвратен. Явно сериали ще се гледат. Новият Батман дори няма да го коментирам. Сега ще правят Битъл Джус с Джони Деп и съм на тръни от сега, а толкова го харесвам този филм.
 
Последното се помъчих да загледам Mr. Robot (Г-н Робот), но след 3тата яко ме изгубиха. А съм голям фен на актьора.

И сега си гледам Драконите и Вещера го чакам с третия сезон, но ми препоръчаха Stranger Things. Ако някой сподели нещо за него, ако не е писал в темата. :)

Stranger Things има топ естетика, soundtrack, ефекти, но сюжета издиша сериозно, особено в последния сезон. Всеки сезон е същият сюжет с различни "лоши", децата вече пораснаха и им личи колко неопитни актьори са.

Пробвай The Boys, ако не си.

Драконите не смея да ги почна, след колосалната издънка с GoT. След 5-6 години като го довършат, ако сме живи и здрави :D

Робота съм го гледал два пъти - топ ми е, ама не е за всеки. Който харесва Fight Club, ще хареса и това, просто е сериал и отнема време да развият сюжета, а и си е бавен - да. Като цяло е повече за депресия и mental health, отколкото за 'хакване'.

Иначе е много добре замислен като сценарий отначало докрай и неща които се случват в първите епизоди на 1-ви сезон се обясняват / разкриват чак на финала на 4-ти. Като изгледаш последния епизод, виждаш всички препратки към развръзката, но няма как да ги навържеш преди това. Повечето сериали са измислени за 1-2 сезона напред и после в движение, като краят често куца.
 
Аз дори не мога да хвана нещо да гледам 1-2 епизода да ми хване окото. Последното се помъчих да загледам Mr. Robot (Г-н Робот), но след 3тата яко ме изгубиха. А съм голям фен на актьора. Жената се опита да ме зариби по Прислужницата, там нямаше шанс, загубих интерес още в първата сричка на заглавието. :)

Питах за какви ли не нови сериали, дори и автомонтьора ми.... :) Той каза, че най-якия сериал бил нощем след 00:00, Чуканджи. Нещо като Джуманджи, ама не точно. :)

И сега си гледам Драконите и Вещера го чакам с третия сезон, но ми препоръчаха Stranger Things. Ако някой сподели нещо за него, ако не е писал в темата. :)
И мен някъде там ме изгубиха. Иначе яко може да се изгубиш в такъв психоделичен сериал. Като цяло ще трябва да се натряскам за да гледам холивудско кино, че и да се натряскам пак май няма да ми е интересно.
 
Опитвам се да гледам някакви по-дълги клипчета в тубата от типа 15-те най интригуващи места в света, някои други скечове и хумористки. Абе въобще малко да се опитвам да се поразвеселя в тази мрачна среда на войни, пандемии и скрити заплахи.
 
Намери си някакви клипчета които ще ти помогнат да промениш начина по който гледаш на света.
Най-малкото защото никой не се интересува от теб.
в тази мрачна среда на войни, пандемии и скрити заплахи.
А "явните заплахи" как ги бориш? Сигурно с клипчетата на ненормалника Слави клашъра .
 
Последно редактирано:
Намери си някакви клипчета които ще ти помогнат да промениш начина по който гледаш на света.
Най-малкото защото никой не се интересува от теб.

А "явните заплахи" как ги бориш? Сигурно с клипчетата на ненормалника Слави клашъра .
Клипчета на английски гледам, малко към класиката назад. Слави не го познавам, не мога да кажа кой знае какво, освен че е оправен в този бизнес. И на английски или на български са ми известни доста голяма част от нещата, но за разпускане.
Интересни места, хора, които имат скил повече в нещо, природни феномени, абе стари претоплени манджи, но в това ествество на нещата са по-добри. И малко покер серии гледах, да си призная. Неща без насилие.
 
4400 уникален филм има и нов сезон дори 2021-2022


Гледал съм стария сериал, 2004-2007, не беше лош, помня че го спряха на доста интересен момент, но на това като му гледам рейтинга няма въобще да си правя и труда.
 

Горе