Предложете някой добър сериал

Завладяваща публикация от нонейм: Някой ми е отровил котето в петък.
Ти ли си?:)
За съжаление е вярно.
 
Завладяваща публикация от нонейм: Някой ми е отровил котето в петък.
Ти ли си?:)
И аз това сe питам, може би го направих аз, поради бездействие и ми тежи. А ти ела да се изповядаш в странната зона.
 
@етерИум кажи някой сериал. Искам от тебе да чуя, другите не ме интересуват
Ми аз не ги гледам, (никнейм) Мите7.:) Филми много, много рядко гледам от години, а пък сериали - хич (от още повече години). Ся, няма да се впускам в обяснения "защо", да не излезе, че хейтвам темата.:)
 
  • Like
Реакции: OSH
Да ви препоръчам два сериала от преди няколко години са:

Chance с Хю Лори - много ми допадна, гледах го като излезе, сега пак го гледам по серийка вечерно време преди заспиване.

10code - смесен американо-скандинавски сериал, действието се развива в швеция. За съжаление е само един сезон, главният актьор почина наскоро и няма да има продължение. Но си заслужава.
 
То хубаво пишете сериали, а откъде ги гледате?
 
То хубаво пишете сериали, а откъде ги гледате?
Замунда.

И само някой да ми е ревнал за авторски права...
 
  • Like
Реакции: Vbb
Замунда.

И само някой да ми е ревнал за авторски права...
Дали нарушавам авторските права гледайки от линка на VbbAgency
 
Дали нарушавам авторските права гледайки от линка на VbbAgency
Аз лично не съм запозната с платформата. Ако е безплатна, може би. Не знам, да кажат по-запознатите.
 
То хубаво пишете сериали, а откъде ги гледате?

hbomax и netflix.. Аз сега почнах Троновете :D

Иначе съвсем
Дали нарушавам авторските права гледайки от линка на VbbAgency

Сайтът ги нарушава, като ги разспостранява.. за теб остава моралния избор.. нещо като при адвокатите :D
 
за теб остава моралния избор.
Абе, не ще да е само морален. И той като тебе е в немско, та не знам дали там не налагат наказания за теглещите. В щатите могат да те вкарат в затвора, май?
 
Абе, не ще да е само морален. И той като тебе е в немско, та не знам дали там не налагат наказания за теглещите. В щатите могат да те вкарат в затвора, май?
Наказанието е за ъплоадващите, т.е. водиш се разпростанител, ако зяпаш онлайн, нема проблеми, ма като цяло не е ОК да те засекат да ровиш по торенти, а тука всичко се следи..

Иначе наказанието е... доста над годишен абонамент за нетфликс.
 
Аз лично не съм запозната с платформата. Ако е безплатна, може би. Не знам, да кажат по-запознатите.
платформата е безплатна и филмите не се теглят, а се гледат онлайн. Всеки филм е качен едновременно на няколко сървъра , така , че ако един линк не работи ползваш друг работещ сървър. Всички филми са с БГ превод дали субтитри дали с БГ аудио, но платформата е много богата откъм съдържание.
 
Наказанието е за ъплоадващите, т.е. водиш се разпростанител, ако зяпаш онлайн, нема проблеми, ма като цяло не е ОК да те засекат да ровиш по торенти, а тука всичко се следи..

Иначе наказанието е... доста над годишен абонамент за нетфликс.
Прав си нещо, като употреба и продажба на наркотици.
А аз съм от филмо-зависимите:)
Ще глобяват само и единствено правещи кинтите ,а те са разспространителите!
 
То хубаво пишете сериали, а откъде ги гледате?
Raspberry Pi с LibreELEC OS медиа център с инсталирано Kodi + addons: Elementium, Zelka Magnet Video, Zamunda, FilmiFen, FilmiSub не бачка и им позлвам сайта през браузер на Смарт ТВ или компа. Добавките за другата Замунда и filmi7 са блокирани източниците им от Англия, но от България всички добавки и ала бала за торенти работят. Тествано това лято когато си бях у дома :)

Можеш и телевизия да гледаш с добавка за Булсатком ако имаш договор или ако имаш m3u list от някъде за теле канали.
 

Горе