Предложете тествани SEO специалисти

alabalist

New Member
Крайно време е да си намеря партньор за SEO - базовите оптимизации са моя работа, но вече има клиенти, които държат на линкове, класации и т.н. Опитах се да се свържа със SEOM.bg но на запитвания през формата никой не отговаря, не си вдигат единствения телефон...

Имам два спешни сайта за оптимизация в момента, очаквам мнения за проверени SEO специалисти.
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Крайно време е да си намеря партньор за SEO - базовите оптимизации са моя работа...

Аз като видях какви съвети даваш за базова оптимизация, си мисля, че и тя не е твоя работа!
 
От: Re: Предложете тествани SEO специалисти

Да, не исках да слагам рамки на оптимизацията като методи. Сайтовете са този и този. Искат да са на първа страница, че даже и първи. Трябва ми сериозен партньор, с договор, издаване на фактури, офис с телефон и т.н.
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Аз като видях какви съвети даваш за базова оптимизация, си мисля, че и тя не е твоя работа!

Винаги си много мил и любезен :)
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Винаги си много мил и любезен :)

Бих работил с теб, но ти не приемаш критика и смяташ показването на грешките които допускаш за заяждане.
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Успех ти желая, но със сайта с хамалските услуги доста зор ще видиш за челните позиции, предвид че друг конкурентен сайт го оптимизира един от най-добрите в бранша.
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Бих работил с теб, но ти не приемаш критика и смяташ показването на грешките които допускаш за заяждане.

Приемам критиката и много се старая да не се заяждам.
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Приемам критиката и много се старая да не се заяждам.

Да бе, повярвах ти.

Щом приемаш критика и много се стараеш да не се заяждаш, ето ти още малко критика: Всички знаем кои работят в SEOM.bg и кои са техните собственици, респективно можем да установим много лесно контакт с тях. Ако ти не можеш да го направиш.... ;)
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Успех ти желая, но със сайта с хамалските услуги доста зор ще видиш за челните позиции, предвид че друг конкурентен сайт го оптимизира един от най-добрите в бранша.

Кажи кои са добрите в бранша, не ми се търси на случаен принцип.
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Да бе, повярвах ти.

Щом приемаш критика и много се стараеш да не се заяждаш, ето ти още малко критика: Всички знаем кои работят в SEOM.bg и кои са техните собственици, респективно можем да установим много лесно контакт с тях. Ако ти не можеш да го направиш.... ;)

Ами пуснахме запитване преди месец през формата на seom.bg - никакъв отговор. Може и грешка да е станала. Днес звънях на 0700-300-89 в 13:18 и никой не вдигна... Офиса им е на 50 м. от моя, освен на крака да ида да видя защо не мога да се свържа :)
 
Последно редактирано:
От: От: Предложете тествани SEO специалисти

Ами пуснахме запитване преди месец през формата на seom.bg - никакъв отговор. Може и грешка да е станала. Днес звънях на 0700-300-89 в 13:18 и никой не вдигна... Офиса им е на 50 м. от моя, освен на крака да ида да видя защо не мога да се свържа :)

Ти си непоправим, няма смисъл да ти помагам като ти показвам грешките. С това твое мислене до никъде няма да стигнеш.

П.П.: Разбира се, че това трябваше да ти е първото нещо, което да направиш - посещение в техния офис и да предложиш съвместна работа, като разбира се, се аргументираш. Всичко останало е несериозно и заслужава игнориране!
 
От: От: От: Предложете тествани SEO специалисти

Ти си непоправим, няма смисъл да ти помагам като ти показвам грешките. С това твое мислене до никъде няма да стигнеш.

П.П.: Разбира се, че това трябваше да ти е първото нещо, което да направиш - посещение в техния офис и да предложиш съвместна работа, като разбира се, се аргументираш. Всичко останало е несериозно и заслужава игнориране!

Съжалявам, но не мога да разбера с какво те засегнах, когато споделям че никой не ми вдига телефона във фирма X. Казвам всичко както си е, а ти непрекъснато ме нападаш. Пий една студена вода и се успокой и не разводнявай темата.
 
От: От: От: Предложете тествани SEO специалисти

Съжалявам, но не мога да разбера с какво те засегнах, когато споделям че никой не ми вдига телефона във фирма X. Казвам всичко както си е, а ти непрекъснато ме нападаш. Пий една студена вода и се успокой и не разводнявай темата.

Сега се сетих да проверя нещо в техния сайт. Значи те имат и мобилен телефон за връзка, ама ти за да не се набуташ и звъниш на безплатния им номер - 0700... .

Голям бизнесмен си, няма що! :lol:
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

ти само СЕОМ ли знаеш?
по основните ключови думи ги няма никакви - как ги намери? това, че са най-известни, не означава, че са най-добрите
само виж сайта им колко е кофти, блога е пълен със копирани преведени статии
щом собственика премина към офлайн бизнеса, смятай :)
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Не обичам да хейтвам и рядко го правя, но съм попадал на SEO одит от тях и всичко, което беше вътре се състоеше от 2-3 директни съвета към дадения сайт и всичко останало беше суха теория, която я има в Google безплатно. Според видяното от мен цената, която струваше одита беше сериозно завишена.
 
От: От: От: Предложете тествани SEO специалисти

Сега се сетих да проверя нещо в техния сайт. Значи те имат и мобилен телефон за връзка, ама ти за да не се набуташ и звъниш на безплатния им номер - 0700... .

Голям бизнесмен си, няма що! :lol:

Да, сега като ми обърна внимание и внимателно осмислих критиката ти видях, че във footer-а има и GSM номер. И вместо да звънна на него, аз мъча хората като им пращам запитване през формата за запитвания и звъня на набиващия се веднага в очи телефон, посочен и на страницата "Контакти"... Но може би съм се подвел от текста "За запитвания за SEO оптимизация, моля използвайте телефон 0700 300 89, електронната поща или формата за контакт и ще се свържем с Вас в рамките на един работен ден." :rolleyes:
 
От: От: Предложете тествани SEO специалисти

ти само СЕОМ ли знаеш?
по основните ключови думи ги няма никакви - как ги намери? това, че са най-известни, не означава, че са най-добрите
само виж сайта им колко е кофти, блога е пълен със копирани преведени статии
щом собственика премина към офлайн бизнеса, смятай :)

Нищо не знам за никой в SEO областта и затова питам за съвет.
 
От: Предложете тествани SEO специалисти

Борислав Арапчев - Идея Студио

Еколог вегетарианец, сайта и блога му ми допадат. Още утре ще се свържа с него, изглежда обещаващо.
 

Горе