Предмагам безплатно проучване на Keywords на първите 10 човека изпратилили ми ЛС!

Prayerr

New Member
Здравейте, реших да бъда полезен на посетителите на сайта ,защото съм прочел не 1 и 2 полезни неща в този форум.
Първите 10 човека които ми изпратят ЛС с сфера ( Niche ) в която искат да изграждат сайт или блог, ще получат напълно безплатен пълен анализ на
ключовите думи (Keywords) в определената сфера,както и така наречените дълги ключови думи (Long Tail Keywords) ,също така и препоръчително ниво на трудност да бъдете индексирани в търсачките с определена ключова дума ( Като лесно,трудно,невъзможно и тн)., точен брои сайтове с тези ключови думи,точен брой месечни търсения на посочените ключови думи.
Моля изпращайте ми Ниша на сайта, + Ориентировъчна дейност (например ако искате да продавате само плажни аксесоари, ниша - Аксесоари, по точната предлагаемост на сайта - плажни аксесоари)
Всеки един от тези 10 човека ще получи и най удачната за изпозване ключова дума за своята ниша ( Най много месечни търсения с релативно най малко пъти използвана от конкурентни сайтове.)
Поздрави Даниел Славчев.
 
От: Предмагам безплатно проучване на Keywords на първите 10 човека изпратилили ми ЛС!

Интересно.. тъкмо щях да се захащам със същото.
Пускам ти ЛС.

Поздрави
 
От: Предмагам безплатно проучване на Keywords на първите 10 човека изпратилили ми ЛС!

Много. Ще взема да се възползвам и аз. Пък и сега се сетих, че нещо може да проверя, да ме отметнеш, ако не е нагло де. Имаш лично. :)

Поздрави и имаш репче от мен, защото си решил да дадеш нещо без да искаш в замяна. :)
 
От: Предмагам безплатно проучване на Keywords на първите 10 човека изпратилили ми ЛС!

Колеги , получих доста ЛС - та , ще отворя още 5 позиции, довечера ще получите репорти в зависимост от запитванията.
Поздрави Даниел Славчев.
 
От: Предмагам безплатно проучване на Keywords на първите 10 човека изпратилили ми ЛС!

Имаш зелено от мен за услугата и за това, че ми спестяваш време :)

Поздрави
 
От: Предмагам безплатно проучване на Keywords на първите 10 човека изпратилили ми ЛС!

има ли още ?
 
От: Предмагам безплатно проучване на Keywords на първите 10 човека изпратилили ми ЛС!

Свърши ли промото?
 
От: Предмагам безплатно проучване на Keywords на първите 10 човека изпратилили ми ЛС!

Аз също се интересувам. Валидна ли е още оферата?
 
От: Предмагам безплатно проучване на Keywords на първите 10 човека изпратилили ми ЛС!

:)Ако има още и аз искам.
 

Горе