Ако някой иска и аз имам Здраве и Красота относно Козметика. Даже може да я продавате директно от моя онлайн магазин, ако на някой ще му е по удобно :) Мога да си позволя да дам 20% дори без да искам реализиран голям оборот :)
 
Привет,

Предлагаме дрошипинг (в истинския смисъл на думата) на козметика.

Повечето продукти са на mid-to-high-end чуждестранни бранднове (пазарна цена на повечето продукти 30+лв, като достигаме и до 200лв.+ за някои).
Много от брандовете нямат официален дистрибутор за България, а са известни сред аудиторията тук, т.е. имате + за scarcity, тъй като са търсени продукти, но не могат да се набавят лесно.

Работим на следния принцип:
1. Изпраща Ви се ценова листа с продуктите
2. Вие ги продавате чрез Вашите си канали с каквато надценка решите
3. Изпращате ни всеки ден поръчките под формата на таблица (която ще Ви изпратим)
4. При успешно завършена прочъка (т.е. клиентът я е взел) - печелите
5. Печалбата Ви е разликата между цената за която сте спазарили продукта и цената, посочена в ценовата листа от т. 1
6. Печалбата Ви се изплаща всяка седмица

За повече инфо - ЛС.
Здравейте! Разполагам със свободно време и желание!
 
Здравейте, нов съм в продажбите на козметика. Ще се радвам ако някой може да ми отговори дали са нужни специални сертификати и документи за внос на козметика в България. Благодаря!
 
Привет,

Предлагаме дрошипинг (в истинския смисъл на думата) на козметика.

Повечето продукти са на mid-to-high-end чуждестранни бранднове (пазарна цена на повечето продукти 30+лв, като достигаме и до 200лв.+ за някои).
Много от брандовете нямат официален дистрибутор за България, а са известни сред аудиторията тук, т.е. имате + за scarcity, тъй като са търсени продукти, но не могат да се набавят лесно.

Работим на следния принцип:
1. Изпраща Ви се ценова листа с продуктите
2. Вие ги продавате чрез Вашите си канали с каквато надценка решите
3. Изпращате ни всеки ден поръчките под формата на таблица (която ще Ви изпратим)
4. При успешно завършена прочъка (т.е. клиентът я е взел) - печелите
5. Печалбата Ви е разликата между цената за която сте спазарили продукта и цената, посочена в ценовата листа от т. 1
6. Печалбата Ви се изплаща всяка седмица

За повече инфо - ЛС.
Здравейте, ако все още е валидно предложението, бихте ли ми изпратили повече информация за продуктите? [email protected]
 
Ако някой иска и аз имам Здраве и Красота относно Козметика. Даже може да я продавате директно от моя онлайн магазин, ако на някой ще му е по удобно :) Мога да си позволя да дам 20% дори без да искам реализиран голям оборот :)
Здравейте,
актуално ли е още вашето предложение?
 

Горе