Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

То, трудно мога да разбера, кое е нормално напоследък, но не се ядосвай братле казах го с закачка не съм имал за цел да те засягам.
Акъл не съм ти искал (боже опази). Дъвченето на едно и също нещо закърнява мозъка.
Ако няма как да отговорите (99% от случаите) - по-добре не пишете нищо :oops: Всички знаем заучените фрази. И аз използвам такива, но те не са 80% от целия пост :shock: шок шок шок

@uni, прочети отново поста си и би трябвало да разбереш, че се държи като децата в 5-6 кл. :) кажи ми, това нормално лие е?
така и така си тук, може ли да споделиш каква е целта на темата (спорим за това)?
 
От: Предприемачеко разпускане!

То, трудно мога да разбера, кое е нормално напоследък, но не се ядосвай братле казах го с закачка не съм имал за цел да те засягам.

Защо си мислиш, че си ме засегнал? не сме в теенпроблем :)
Просто казвам, че не е нормално...ти ако имаш желание, ще вземеш мерки!
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Кое? Ако пием бира някъде, с мадами, и ти неволно си разлееш бирата, тя те бъзикне нещо и аз също след това това за теенпроблем ли е?
Аз, не виждам нещо по-нормално, все-пак темата е за това, на да се сърдим и да се караме, просто да разпускаме.
Защо си мислиш, че си ме засегнал? не сме в теенпроблем :)
Просто казвам, че не е нормално...ти ако имаш желание, ще вземеш мерки!
 
От: Предприемачеко разпускане!

ем както си решиш :) за мен е все тая
казах на @nandibandi да не се прави на оригинална със заучени фрази, защото това не им е бг-мама със форумните игри за броене и т.н.
освен да се бъзикаме и майтапим, трябва и нещо друго..но като гледам всички се отказаха след като им се наложи да прочетат 5-6 малко по-дълги поста :cry:
 
От: Предприемачеко разпускане!

ем както си решиш :) за мен е все тая
казах на @nandibandi да не се прави на оригинална със заучени фрази, защото това не им е бг-мама със форумните игри за броене и т.н.
освен да се бъзикаме и майтапим, трябва и нещо друго..но като гледам всички се отказаха след като им се наложи да прочетат 5-6 малко по-дълги поста :cry:
Смешен си в стремежа си да се предствиш за голям умник в тема, в която това е излишно - затова те бъзикаме, ама ти не се усещаш и пак едно и също си дуднеш! Тук сега цари мир и любов, а на теб пак мамите са ти криви. Ти, като се дърляш с Уни не си ли като ''бг-мама'' или пак на мъжете всичко им е простено ? Пич, мисля че отдавна не си правил секс - имаш нужда ! Много си напрегнат !
 
От: Предприемачеко разпускане!

ти освен да ме бъзикаш, друго можеш ли?
ако това те устройва - ок и на теб
доволна ли си?

п.п. и докато не започнеш да правиш разлика между бъзик и майтап, друго освен бъзик няма да може да правиш
:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Я, чукнете по една бира и двамата :)
 
Re: От: Предприемачеко разпускане!

Я, чукнете по една бира и двамата :)

По-добре нещо русо и кльощаво да чукнем :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

... за теб го правя, да знаеш! Да не ти е чак толкова самотно в дразнещо затоплящите се пролетни вечери ;)

Но имам едно условие. Освен, че нямам против да ти отговарям в безобидни теми, докато се въздържаш да не обиждаш и нагрубяваш, искам (не, Моля!) при всеки появил се недоволен, дори и от теми, които са за спам, ти да заемаш твърда позиция, че не го правим с лошо чувство?

защо се примиряваш? по-скоро ме иронизираш с:




аз не искам да се примиряваш, а да изясним нещо (защото може да не съм прав!), @уни ако иска може да се включи

Иронизирам те, защото това е един стар безобиден метод измислен от дядо Сократ, човек сам да достига до някои отговори, а не непременно опонентите му, да се окажат на неговата позиция и просто да се съгласят. Примирението е привидно, за да разбереш, че аз не държа на всяка цена да погледнеш през моите очи (понеже е и невъзможно), а само да ме приемеш като част от картинката. Лоша-добра, такава съм. И съм тук на този свят, в този форум. Дишам въздуха на тази планета и имам право, колкото всеки друг да съм тук. Капиш?

как да не твърдиш, че темата е за спорт
нека ти припомня:

Аз до край ще отричам, че не твърдя подобно нещо.
Аз предполагам, че в една тема разпускане, спортът, в пряко или преносно значение е начин за разпускане. По-горе споменаха и секса като вид спорт, нищо че не е олимпийска дисциплина. За това основно ме интересуваше (не го вменявам на автора) освен чрез спамене, по какъв друг начин разпускаме физически?
Ако за теб спортуването е само за тонус и здраво тяло,приемам, че може и да не се разпуска. Но аз няколкото пъти, когато съм се натоварвала физически спортувайки, съм се чувствала странно разпуснала. Пак да отбележим, че зависи от вида спорт. Може и дърва да цепиш или лицеви опори да правиш, защо не да се катериш по дърветата, но все някак тялото ти се освобождава от напрежението, ерго разпуска.

Да не споменавам отново, че темата въобще не е с цел споделяне на това кой как разпуска (НАЙ-МАЛКОТО защото вече 10 страници никой не го е правил)


а трябва ли спортуването да е начин за разпускане на всеки? така както го написа искаш да ме изкараш ненормален
ако спортуването е твоя начин за разпускане, защо 10 страници не сподели нищо за това (нали за това според теб е темата)

да обобщим:
1 - според теб настоящата тема е - "как разпускат предприемачите"
2 - за теб спорта е начин за разпускане (а не е ли?) Защо не сподели нищо вече 10 страници?

E, защо никой да не е разпуснал? Ако 10 страници сме успели да спамим =разпускаме, значи сме много добри разпускачи 8)

Не съм искала да те изкарам ненормален, а само да схвана твоя начин на разпускане. Ако не е чрез спорт, да споделиш, ако ти се струва прекалено лично си спами като всички останали.

Обобщението е добре формулирано в т.1. С уточнението, че само ако искат тогава споделят и разпускат. Ако не искат, държат крака на педала и не губят концентрацията си!

Хайде едно Наздраве! :beer:
 
Днес ходих на кино и ревах, станал съм много чувствителен откак нямам косми и гледам че и гърдите ми взели да се оформят :)
 
От: Re: От: Предприемачеко разпускане!

По-добре нещо русо и кльощаво да чукнем :)

Ти пък, разрешение ли искаш или просто ни казваш кой начин за разпускане предпочиташ? :)
 
От: Re: Предприемачеко разпускане!

Днес ходих на кино и ревах, станал съм много чувствителен откак нямам косми и гледам че и гърдите ми взели да се оформят :)

Гинекомастията е погубила не едно и две мъжки самочувствия. Разбирам защо си ревал.
 
Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

Гинекомастията е погубила не едно и две мъжки самочувствия. Разбирам защо си ревал.

Болест ли е това?
Лятото видях един с такива цици и исках да го питам защо са му такива, но ме досрамя :)
Аз си мислех че е тренирал и зобил и после е спрял.
Моите се оформят като на скалатама оууу...
какви мастии каквои гинеколози д еме прати в шеста нали бях болен от онова другото на средната възраст.
 
От: Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

Болест ли е това?
Лятото видях един с такива цици и исках да го питам защо са му такива, но ме досрамя :)
Аз си мислех че е тренирал и зобил и после е спрял.
Моите се оформят като на скалатама оууу...
какви мастии каквои гинеколози д еме прати в шеста нали бях болен от онова другото на средната възраст.

Да, болест е, но все пак се лекува. Явно я нямаш, съдейки по възмутения ти тон. То нищо не пречи да имаш и физиологични проблеми, освен психологически. Ако беше жена, при симптом като чувствителни гърди и повишена емоционалност, бих заложила на ранна бременност или ПМС.
 
От: Предприемачеко разпускане!

ти освен да ме бъзикаш, друго можеш ли?
ако това те устройва - ок и на теб
доволна ли си?

п.п. и докато не започнеш да правиш разлика между бъзик и майтап, друго освен бъзик няма да може да правиш
:lol:
Понякога е по-добре да използваш заучени фрази - така поне хората те разбират. Ти обаче си толкова интелектуално извисен, че държиш да изобретяваш свои - макар, че ги разбирате само ти и въображаемото ти приятелче... но за него не съм сигурна !
Извинявай, че поста ми е кратък, но не ми се говори много тая вечер. Предлагам да дадем квота на норт, за световното по дълги постове и да стискаме палци да вземе медал, та дано поне това го зарадва !
 
Последно редактирано:
От: От: Предприемачеко разпускане!

E, защо никой да не е разпуснал? Ако 10 страници сме успели да спамим =разпускаме, значи сме много добри разпускачи 8)

значи все пак темата е за разпускане чрез спам?
защото ти не вярваше, че може
припомням:
Все пак научи хнещо от темата. Че можело да се разпуска като се спами. Добре. Записвам си и следващия път няма да задавам въпроси. Само картинки интересни ще поствам.

@nandibandi, ако трябва да сме точни - твоите заучени фрази са по-трудни за разбиране защото ги използваш както ти е удобно.
Не мисля, че пиша двусмислено, за разлика от твоите постове които може да се тълкуват по няколко начина :) А аз определено не ги тълкувам като теб.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

@nandibandi, ако трябва да сме точни - твоите заучени фрази са по-трудни за разбиране защото ги използваш както ти е удобно.
Не мисля, че пиша двусмислено, за разлика от твоите постове които може да се тълкуват по няколко начина :) А аз определено не ги тълкувам като теб.
И по колко начина можеш да тълкуваш: ''рилакс''; ''отпусни се и се забавлявай''; ''извади си бастуна от задника'' ? Да бях Нострадамус - да тълкуваш, ама аз говоря в прав текст, какво има да се тълкува? Всички ти казваме да спреш да се впрягаш, ама ти си толкова настървен, че нищо не помага. Темата е за разпускане, кой както може - със спам, с картинки, с майтап, с наденица, с пиячка, който иска може и с плетене на шошони да опита... Само ти не можеш да се отпуснеш и да се забавляваш. На колко години планираш да получиш първия си инфаркт ? Сигурно и язва вече имаш ? За твое добро ти го казвам, защото въпреки лошото ти мнение, жените са и много грижовни - мами или не.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Не мисля, че пиша двусмислено, за разлика от твоите постове които може да се тълкуват по няколко начина :) А аз определено не ги тълкувам като теб.

Ти не само, че не пишеш двусмислено, но и не мислиш двусмислено. Вероятно мислата ти върви по строго определена лайсна и забележи ли у някого нещо, което не е точно както установеното и затвърденото достигнато познание при теб, веднага някой синапс почва да дава накъсо и да крещи error, error. Резултатът е, че се чувстваш некомфортно от всяко изказване с някакъв подтекст, защото то излиза от мисловния ти модел, понеже си пунктуален буквалист.
 
От: Предприемачеко разпускане!

@nandibandi - От коментара ти става ясно, че мнението ти за мен е много грешно. Разбира се това не ме интересува, само го отбелязвам.
Ако твоя начин за разпускане е чрез публикуване на картинки - ок. За мен дискутирането на дадена тема е по-приятно. Вярно че в тази тема не дискутирахме кой знае какво, особено с теб, но ти се включи отникъде. И много грешиш ако мислиш, че се впрягам :) според мен вие се впрягате повече (може да не е вярно) но по начина по който реагирате не ми остава да мисля по друг начин.
Щом стигна до там да ми даваш съвети за здравословното състояние...

Продължаваш да пишеш безсмислени постове, затова ти предлагам както се включи в разговора, така и да се изключиш.

По колко начина съм могъл да тълкувам..ами по много. Има всякакви хора по Земята..
както @касиопея спомена по-горе - за един спорта (физическото натоварване) може да бъде релакс, за други мъчение.
така че "рилакс" и другите може да се тълкуват по коренно различен от твоя начин

Освен спорт като физическо натоварване, има и такъв за който е нужна умствена дейност (на който съм по-голям привърженик).

Ти не само, че не пишеш двусмислено, но и не мислиш двусмислено. Вероятно мислата ти върви по строго определена лайсна и забележи ли у някого нещо, което не е точно както установеното и затвърденото достигнато познание при теб, веднага някой синапс почва да дава накъсо и да крещи error, error. Резултатът е, че се чувстваш некомфортно от всяко изказване с някакъв подтекст, защото то излиза от мисловния ти модел, понеже си пунктуален буквалист.

Може да съм буквалист когато искам, но ти един път не беше в тази тема :) което според мен не е по-добър вариант. Колко съм буквалист не знам, но това, че цитирам два коментара на някой и те си противоречат, въобще не ме прави буквалист.
Ти ако не забелязваш подобни "детайли" - твоя си работа, аз не го вземам за проблем.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз повече на съдържанието обръщам внимание, отколкото на формата. Въпреки че и двете са важни. Правят ми впечатление и на мен разни неща, но ще ми изгърмят бушоните, ако взема за всичко да се замислям. Например един от участниците в една предишна тема пушачите много му пречеха, голям проблем имаше с цигарите и пушенето, а в тази тема се оказа пушач.
 

Горе