Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Относно никнейма - имах предвид, че твоя не показва дали си жена или мъж. За мен няма значение дали разговарям с мъж или жена, вие го направихте проблем.
Твоя пост започна с проблема за никнейма, не моя :beer:

Е, поста ми започна с никнейма, щото ТОЧНО ТАМ ме споменаваш, а не защото си ме обидил на ник. Освен това и от твоя не се разбира от кой пол си, сигурно за това си слижил аватар - момченце, но пък като се замисля, има и едно момченце, дето за аватар има някаква тъпа силиконка, та е съвсем объркващо... това беше майтап, разбира се. Щом тук три жени правим точно 100% женско присъствие (неактивните не ги броим) работата върви към Диарбекир и това май обяснява нещата. Пак казвам: картинката беше забавна, но думата ''дебил'' към момиче ми дойде в повече и затова реагирах. Утре, ако го направиш пак - аз пак ще скоча, да знаеш ! За сега peace !:beer:
 
От: Re: От: Re: От: Предприемачеко разпускане!

Да, но това което ми се случва от няколко години точно ме убива, и не знам как да го спра.

Избираш си една цел и мачкаш на ред! :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Темата е, как разпускат предприемачите.

Не съм съгласен :) нека видим какво говорят фактите:
Предприемачеко разпускане!

т.е. чрез темата разпускаме
сега ще питаш как разпускаме
ако се зачетеш в първия пост ще ти стане ясно, но ето все пак:
Темата я отварям, за да не спамим по другите

т.е. разпускаме със спам
за да разпускаме и да не спамим по другите теми е създадена тази. Просто е!

Няма нищо общо със спорт (няма как да спортуваш във форума)..дори вече 7 страници едва ли някой е споменавал за спорт освен ти :) Долколкото разбрах, става въпрос за форумно разпускане (всичко това са мои разсъждения! може да не са верни! Правя това уточнение да не се обидите :D)

извод: не говорим за спорт. А това, че темата е въпрос "как разпускат предприемачите" категорично го отхвърляме заради изложените по-горе факти.

Е, поста ми започна с никнейма, щото ТОЧНО ТАМ ме споменаваш, а не защото си ме обидил на ник.

ти казваш: "Ако ще се обиждаме на ник-ове и твоя хич не ми е ''някакъв''"
т.е. мислиш, че съм искал да те обидя..но това не е така
цитираш "никакъв" - думата с която определих никнейма ти, после казваш, че не си взела предвид определението за ник-а ти?!

Ако трябва да сме точни, ти написа и: "Дебил ли си или си само злобар ?"
трябва да си избера? може ли и двете :oops:

След това казваш, че моя пост (със картинката) НЕ е полезен - може да спорим дали не е полезен. Тя е забавна, т.е. целта й е да накара някой да се усмихне. Защо да е безполезна?
Показвало злоба, хахах :D това категорично не е вярно. Ако през ден пускам подобни картинки, теми за това колко ви е зле логиката, как паркирате (редовно сте в топ40 на вбокс), може да се говори за злоба, но фактите не говорят във твоя/ваша полза (колкото и да ви се искаше).
Мислете си каквото искате, но започнете да говорите с факти, а не с предположения и психологически профили :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Все пак научи хнещо от темата. Че можело да се разпуска като се спами. Добре. Записвам си и следващия път няма да задавам въпроси. Само картинки интересни ще поствам.

7214288i.jpg
 
Аз си направих саздърма, нямам търпение да стане утре да я опитам :)
 
Re: От: Предприемачеко разпускане!

Каква саздърма, телешка или овча:rolleyes:

телешко-овча смес с малко мазно и повече мръвка, за първи път ми е.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Темата уж за разпускане, включи се Нотранд и я натовари с напрежение.

Що де? Внесе малко строгост в иначе разпусналите се предприемачи :)

Аз си го възприемам като мрънкащия чичко-съсед, на който му шумят децата пред блока, докато играят ... :evil:

.. саздърма, това не се ли прави от мъртви животни? Тука има вегетарианци, да не те намразят :(
 
Re: От: Предприемачеко разпускане!

.. саздърма, това не се ли прави от мъртви животни? Тука има вегетарианци, да не те намразят :(

Тях ще ги мразят децата им,
Всек ида такова и такова каквото му харесва
и аз не бих ял месо, ако се налагаше да купувам боклуците от магазина :)
 
Re: От: Предприемачеко разпускане!

Добре че съм наяден, иначе щяха да ми потекат лигите

А ако се науча и как се прави наденица тип социалистическата "кучешка радост" и пак ще стана 140 кила.
 
Ма тоя посредата защо му е толкова грозна мутрата?
 
От: Предприемачеко разпускане!

А ако се науча и как се прави наденица тип социалистическата "кучешка радост" и пак ще стана 140 кила.

Еми то и аз уж се правя на религиозен и гледам да постя, щото съм 120 кила, ама ти продължаваш, чак ми намириса на наденица от едно време
 
Да вярно е, но аз и не съм очаквал друго да избереш, все пак оценявам жеста.
 
Re: От: Предприемачеко разпускане!

Еми то и аз уж се правя на религиозен и гледам да постя, щото съм 120 кила, ама ти продължаваш, чак ми намириса на наденица от едно време

Махни ги, живота се променя коренно.
 

Горе