Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Аз пък трева от кога не съм пушила ... но и не знам защо, не ми хареса, за да ми залипсва или да си я употребявам редовно.

Алкохола изпитано лекува като е с мярка. Ненапразно преди да измислят лекарства или да е имало други неща освен билките, първо пиратите за това са поркали ром, защото лекувал от скорбут, за мастиката знаем- стомаха, уискита и бърбъни сърдечната дейност, ракийката комплексно и от настинки, виното за кръвното ... така са живяли хората дълго и щастливо. 8)
Значи аз съм безсмъртен :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз, мога да ти кажа за мен. От година и нещо, и не ми липсва, прави ме мармалад, сигурно щото гледам да си пуша най-вече сам, но и с приятели да съм нещо не ми е като преди, сигурно аз съм се изкривил знам ли.
Аз пък трева от кога не съм пушила ... но и не знам защо, не ми хареса, за да ми залипсва или да си я употребявам редовно.

Алкохола изпитано лекува като е с мярка. Ненапразно преди да измислят лекарства или да е имало други неща освен билките, първо пиратите за това са поркали ром, защото лекувал от скорбут, за мастиката знаем- стомаха, уискита и бърбъни сърдечната дейност, ракийката комплексно и от настинки, виното за кръвното ... така са живяли хората дълго и щастливо. 8)
 
От: Предприемачеко разпускане!

[video=youtube;xlCmQcRPtRg]https://www.youtube.com/watch?v=xlCmQcRPtRg[/video]

420 Blaze it
 
От: Предприемачеко разпускане!

Значи аз съм безсмъртен :lol:

За безсмъртен, ще трябва да помислиш за някакъв много як черен дроб, който да трансформира все пак вредността на спирта, но който и дядо от село да питаш ще ти го каже по-убедително. За какво ти е да умираш здрав? Но не натам да тръгва темата, а за полезността на мярката/дозирането.
И за наркотиците е така, още повече за глаукомата също е доказан ефекта на кинджата, но за някои не е необходимост просто.

Отделно, че ако трябва да съм честна до край, имам приятели употребявали и употребяващи редовно трева, които се променят. Сериозно. Стават едни отнесени и разсеяни не на себе си, дори и да не са напушени в момента. Това не ми харесва като последствия от редовната употреба.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оттеглям се в анонимен алкохолизъм, и без-това не съм добра компания....
 
От: Предприемачеко разпускане!

Що бе, не искаш ли да членуваш в клуба на известните пияници :D :beer: А иначе като (ако) дърпам, гледам да е 1 път (веднъж да е достатъчно) - не чук, ми цяла наковалня :cry:
Оттеглям се в анонимен алкохолизъм, и без-това не съм добра компания....
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз, мога да ти кажа за мен. От година и нещо, и не ми липсва, прави ме мармалад, сигурно щото гледам да си пуша най-вече сам, но и с приятели да съм нещо не ми е като преди, сигурно аз съм се изкривил знам ли.

Ти си знаеш, но мисля, че е по-добре като не си зависим, или непременно модерен и в крак с модата и гъзарията.
Аз съм се чувствала добре и няколкото пъти когато съм употребявала, но никога сама. Първия път много подло ме убедиха, защото бях пила много водка и нещо се размрънках, че на другия ден ще съм махмурлия, а имам изпит и един пич ми каза "клин клин избива", даде ми да пробвам с уверението, че на другия ден ще съм пушка! Смях се на уникални реплики като (докато слушаме на касетофона Айрън мейдън, и единия пич казва на моя приятелка, която сваляше, с патос!): Чуваш ли басът, колко е як! Слушай само баса!- а тя отговаря: Естествено че го чувам, да не съм глуха?!- еми смях се половин час и не можех да спра ... И на другия ден- факт- не бях махмурлия! С приятели е по-весело, но има и онзи момент, когато се очаква и се гледат всички, кой ще каже нещо супер тъпо, за да се разсмеят останалите без причина и да докажат, че тревата ги е хванала и е добра ...
 
Re: От: Предприемачеко разпускане!

...първо пиратите за това са поркали ром, защото лекувал от скорбут...

Това е малко е като твърдението на редрум, че като си хвърлиш дъвката на земята и убиваш половин ято птици :)

Абе оуу аз похвалих ли ви се, катиту пери е направила песен за мен...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оттеглям се в анонимен алкохолизъм, и без-това не съм добра компания....

Стига с тая депресия бре! Голямо си дете! Фръц- не съм добра компания! По ли ще ти е интересно да цъкаш игричка или да гледаш серия от сериал?

Стой, да си спамим, докато админите не ни дадат хапченцата за сън 8)

Аз само ще отскоча до магазина да купя храница за кучето и се връщам ...

През това време мислете за най-хубавото ви напиване и споделяйте! :twisted:
 
От: Re: От: Предприемачеко разпускане!

Това е малко е като твърдението на редрум, че като си хвърлиш дъвката на земята и убиваш половин ято птици :)

Абе оуу аз похвалих ли ви се, катиту пери е направила песен за мен...

Много си ... дразнещ :( Как може да ми сравниш информацията, която чинно съм си прочела и запомнила с някакви неща на твой неприятен събеседник? Ми не се прави така! Лошо е за доброто настроение на купона :)

Давай да го видим парчето на Катиту и да й пратиш някоя вафла за благодарност 8) жените на малки жестове се радват :) и вдъхновяват :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз пък трева от кога не съм пушила ... но и не знам защо, не ми хареса, за да ми залипсва или да си я употребявам редовно.

Алкохола изпитано лекува като е с мярка. Ненапразно преди да измислят лекарства или да е имало други неща освен билките, първо пиратите за това са поркали ром, защото лекувал от скорбут, за мастиката знаем- стомаха, уискита и бърбъни сърдечната дейност, ракийката комплексно и от настинки, виното за кръвното ... така са живяли хората дълго и щастливо. 8)

Каква е мярката?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оттеглям се в анонимен алкохолизъм, и без-това не съм добра компания....

Ей ама и ти си голям подстрекател, викаш ни са купонясваме, а след първото наздраве облече нощницата :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Каква е мярката?


За всеки е различно :)
Не трябва да се смесват различни видове алкохол и трябва да се пие, дори да има количества продължително.

Навремето имах колежки, едната по-млада от мен, другата кака, които споделяха, че всяка вечер си им е традиция да си сядат с мъжете на салатка и ракийка.
Тогава това за мен си беше ... много неестествено, и сега де. Въпреки, че не да се напиват, а по стотина грама, ей така по семейному, да си общуват, как им е минал деня и после да си легнат спокойно. За мен това е и ограничение като задължение, ако трябва да го правя всяка вечер. Рутина и скука.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мойта (не ми е роб, нито сме брак, но тей се вика) постоянно ми правеше забележка с това нещо "нощница" - пижама се наричало.. Та се сетих за Бананите с пижами :lol: Наздраве! Каките трябва да си лягат по-рано, за да са красиво наспани сутринта. Имате 1 час по-малко сън, нали знаете?!
Ей ама и ти си голям подстрекател, викаш ни са купонясваме, а след първото наздраве облече нощницата :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

От, опит знам, че депресията се лекува само с любов, за жалост няма в момента, иначе и луната на земята ще сваля.
Стига с тая депресия бре! Голямо си дете! Фръц- не съм добра компания! По ли ще ти е интересно да цъкаш игричка или да гледаш серия от сериал?

Стой, да си спамим, докато админите не ни дадат хапченцата за сън 8)

Аз само ще отскоча до магазина да купя храница за кучето и се връщам ...

През това време мислете за най-хубавото ви напиване и споделяйте! :twisted:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мойта (не ми е роб, нито сме брак, но тей се вика) постоянно ми правеше забележка с това нещо "нощница" - пижама се наричало.. Та се сетих за Бананите с пижами :lol: Наздраве! Каките трябва да си лягат по-рано, за да са красиво наспани сутринта. Имате 1 час по-малко сън, нали знаете?!

:lol:

Много сладко се оправдаваш :lol:
Значи каките трябва да се наспиват,с някакво съмнение за неустоимата им и неувяхваща красота, а младежите има да ги настигат ... и може да си пият до зори.

Пижама, на мен са ми обяснявали е, че е мъжкият вариант с горнище и долнище, а нощница е дамското с тънки презрамки и нежно падаща и обгръщаща тялото като рокличка :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

За всеки е различно :)
Не трябва да се смесват различни видове алкохол и трябва да се пие, дори да има количества продължително.

Навремето имах колежки, едната по-млада от мен, другата кака, които споделяха, че всяка вечер си им е традиция да си сядат с мъжете на салатка и ракийка.
Тогава това за мен си беше ... много неестествено, и сега де. Въпреки, че не да се напиват, а по стотина грама, ей така по семейному, да си общуват, как им е минал деня и после да си легнат спокойно. За мен това е и ограничение като задължение, ако трябва да го правя всяка вечер. Рутина и скука.


Аз знам, че за всеки е различно и затова питах, дали мога ти удържа на темпото, да не падна под масата да се изложа
 
От: Предприемачеко разпускане!

От, опит знам, че депресията се лекува само с любов, за жалост няма в момента, иначе и луната на земята ще сваля.

Абе не е съвсем така ;) И не ти го пиша, защото не заслужаваш или не трябва да се надяваш на любов, а защото първо Любовта е причина за подобно състояние. Но пусто не го знаем докато не се влюбим, и после се случи така, че не се е получило.
Депресията е много сложно психологично състояние. Смесица между самосъжаление, отчаяние и липса на каквато и да е мотивация за нещо ... най-вече да живееш.
Всеки след 25 години е изпадал в сериозни такива състояния, дори да е имал безпроблемна любов и отношения с жени.
Някак има едни моменти, когато ти се иска да започнеш всичко наново и в същото време знаеш, че това до сега не може да е било напразно.
За това се взимаш в ръце (по случая ще ти постна едно стихче) и киип уолкинг както се казва в една реклама. :beer:

Когато без тебе замине
щастливият утринен влак,
когато по релсите сини
танцува самотният сняг -
не свивай обидено устни.
Не викай с ранено сърце.
Щом нещо в живота изпуснеш -
вземи се в ръце!

Когато вълна те удари
внезапно сред тихо море
далече от бряг и другари,
когато тревога те спре -
не свивай уплашено устни.
Не падай с безволно сърце.
Щом всички пространства са пусти -
вземи се в ръце!

Когато в живота огромен
не спира при теб любовта
и става нерадостен спомен
най-нежната твоя мечта -
във свойта самотност голяма
не скривай ти бледо лице...
Когато ръце други няма,
вземи се в ръце!

Дамян Дамянов
 

Горе