Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

У тоя спорт, излагация, ще да е кога биеш най-малкия рекор на картата на блеки :D
Аз знам, че за всеки е различно и затова питах, дали мога ти удържа на темпото, да не падна под масата да се изложа
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз знам, че за всеки е различно и затова питах, дали мога ти удържа на темпото, да не падна под масата да се изложа

О! не се притеснявай :) Аз мога и да не пия. Не е задължително условие, за да си прекарам добре с някого :)
 
С на доктор бах капкитИ?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Чувала ли си приказката за тъпа уфца :)
Абе не е съвсем така ;) И не ти го пиша, защото не заслужаваш или не трябва да се надяваш на любов, а защото първо Любовта е причина за подобно състояние. Но пусто не го знаем докато не се влюбим, и после се случи така, че не се е получило.
Депресията е много сложно психологично състояние. Смесица между самосъжаление, отчаяние и липса на каквато и да е мотивация за нещо ... най-вече да живееш.
Всеки след 25 години е изпадал в сериозни такива състояния, дори да е имал безпроблемна любов и отношения с жени.
Някак има едни моменти, когато ти се иска да започнеш всичко наново и в същото време знаеш, че това до сега не може да е било напразно.
За това се взимаш в ръце (по случая ще ти постна едно стихче) и киип уолкинг както се казва в една реклама. :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Само амуна мое ма дигне да живна, много приятели опитаха и катастрофираха.

Да се допълня, някак живее същият начин като мен.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Чувала ли си приказката за тъпа уфца :)

:( това аз ли съм? Добре. Не бях я чувала, но щом казваш.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Абе с един приятел на морето разпускаме и с две рускини излизаме на заведение уж романтика това онова, ама алкохола се лее братче, не можаха да ни напият ама легнахме и се трупясахме без да мачкаме чаршафите, а на сабалян ни цепят тиквите братче, пък рускините да сме ги карали на някакъв плаж и нищо им няма, ей за туй питах за мерки и теглилки и дози
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ще съм (тихе някоя малолетна изшищя) много благодарен, ако ме научиш или отучиш от тоз порок. :)
О! не се притеснявай :) Аз мога и да не пия. Не е задължително условие, за да си прекарам добре с някого :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Как, ти тука от таз порода си се знаем :D
:( това аз ли съм? Добре. Не бях я чувала, но щом казваш.
 
Re: От: Предприемачеко разпускане!

Абе с един приятел на морето разпускаме и с две рускини излизаме на заведение уж романтика това онова, ама алкохола се лее братче, не можаха да ни напият ама легнахме и се трупясахме без да мачкаме чаршафите, а на сабалян ни цепят тиквите братче, пък рускините да сме ги карали на някакъв плаж и нищо им няма, ей за туй питах за мерки и теглилки и дози

В крайна сметка изчекнахте ли ги руспиите или не?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Абе с един приятел на морето разпускаме и с две рускини излизаме на заведение уж романтика това онова, ама алкохола се лее братче, не можаха да ни напият ама легнахме и се трупясахме без да мачкаме чаршафите, а на сабалян ни цепят тиквите братче, пък рускините да сме ги карали на някакъв плаж и нищо им няма, ей за туй питах за мерки и теглилки и дози

Моя произход не е такъв баш,но мисля, че славянските гени си имат спешъли черни дробове. Една приятелка полуукраинка (майка й украинка, баща й българин) доста си поркаше. Но то и в тях си беше като традиция както споменах по-горе и всяка вечер без алкохол на масата не се сядаше. Факт е обаче, че на нея не й понасяше просто и от малко се напиваше. След това се сещам за едни грузинци навремето, тия пък как пият и то яко коняк! Наздравици през пет минути с посвещения: За жена ми, за милата ми баба, за дядо загинал във войната- и не пиеш ли с тях не ги уважаваш. Тогава добре, че аз си бях жена и за мен не беше задължително да отговарям, но един приятел като реши да спре и да си полегне щяха да го набият ... страшно си беше.

Но пък е неприятно ти самия да не си знаеш мярката и да се налюскаш и да заспиш, а дамата ти да те подпира до къщи :(
 
Атансион, искам да питам нещо.

Искам да си татуирам на задника следното:

if you want to rest in peace
we cant be your best partner

как е правилно да се напише?
като пунктоация?

?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Това е простотия, но който иска да е с сайт с голем рейтинг, у gbg те ми пише днес или утре, първите трима гепят бонус точките. Само да не кажете, че оти съм пийнал...... :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ще съм (тихе някоя малолетна изшищя) много благодарен, ако ме научиш или отучиш от тоз порок. :)


Пак да поясня, че за мен не е порок, ако е в поносими граници.
Но отвикването идва като задействаш собственият си инстинкт за самосъхранение и погледаш малко филми и разбереш, колко невинни и безсмислени жертви е взел алкохола и злоупотребата с него. За първи път се стреснах, въпреки че тогава не пиех толкова, когато навремето имаше един сериал "Спешно отделение" и там в един епизод дадоха как 16 годишно момче умира от прекаляване с алкохол. Обясниха, че просто за един млад организъм и не само, като се влее много спирт,това ти влиза в кръвта. И сърцето ти вместо да се снабдява с чиста кръв и кислород, то помпа спирт. От там бъбреците ти спират, от там мозъка и умираш. Но пак да не сдухвам темата ... но последно четох и за жената на един където го убиха скоро. Една много хубава жена на тридесет и няколко. Известна станала, с това че я отвлекли. След отвличането и от стрес получава диабет и започва да пие. Влиза в болница. Източват от стомаха й количество вода. Това се събира, когато бъбреците ти не могат да я преработват и вече са увредени. Перфорация,... правят и операция, не издържа и умира- млада, оставя дете. Това дете сега е кръгъл сирак, защото убиха и баща му преди дни. Ей такива неща като се сетиш и ти се отщява да си порочен.
 
От: Re: Предприемачеко разпускане!

Атансион, искам да питам нещо.

Искам да си татуирам на задника следното:

if you want to rest in peace
we cant be your best partner

как е правилно да се напише?
като пунктоация?

?:)

Заявяваш със задника си, че "ако искате да почивате в мир, ние НЕ можем да ви бъдем партньори"

ПунктУационно една запетайка само липсва, но защо би си наплескал г...за с това?
 
Как така да НЕ можем?
Нали целта е да и кажа че можем да сме партньори?

Дайте ми го написано на чист английски?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да ама е важно къде точно на задника ще си го татутнеш, да знаем къде да сложим запетайката и точката
 
От: Re: Предприемачеко разпускане!

Как така да НЕ можем?
Нали целта е да и кажа че можем да сме партньори?

Дайте ми го написано на чист английски?

Амон!!понякога се чудя нарочно ли го правиш?

Какво значи "чист английски"? Превеждам ти какво е по смисъл. И ако можеш значи не е can`t. а е can.
Сигурно има нещо по-оригинално и кратко, с което да нашариш задника си, ако искаш преведено на китайски.
 
Сериозен съм с питането, няма да е на задника, но си е за една погребална агенция мотото:
if you want to rest in peace
we cant be your best partner

И ме е страхда не им осера правописа...
 

Горе