Предприемачеко разпускане!

Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

Амон!!понякога се чудя нарочно ли го правиш?

Какво значи "чист английски"? Превеждам ти какво е по смисъл. И ако можеш значи не е can`t. а е can.
Сигурно има нещо по-оригинално и кратко, с което да нашариш задника си, ако искаш преведено на китайски.

ми ето видя ли
правописна решка съм имал!
аз искам да са ми партньори не да не са, ако не бях питалщях да се осера?
друга грешка има ли?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Значи махни тъпото "t" след "can"

can- мога/можем
can`t- не мога/ не можем

Другото е вярно. И запетайка пред "we"- това е.

... погребална агенция, баси!
А си говорехме за пиене и рускини :confused:
 
Ами мрът хората, с тези боклуци които ядат и пият...



Ако сложа запетайка, ще трябва да сложа и точка? или удивителна и главна бука ?

If you want to rest in peace,
we can be your best partner!
??
Така?

да не ем врътнеш нещо?

Удивителната не е ли по добре да се замени с точка?
Вс епак са умрели хората няма да им е приятно да им натъртвам и викам :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

И ся остава да кажеш едно Наздраве за Бог да прости и да загробваме темата
 
От: Предприемачеко разпускане!

:)

Еми ще трябва, щом е изречение си трябват препинателни знаци :)

Въпросителен, сам разбираш, че все едно ги питаш или се колебаеш, удивителен е прекалено постулативно и задължаващо (ако не сте ми партньори ...), така че точката е добре. Успех в начинанието!

А какво казваш за твоята мярка? Ти имаш ли си?
 
Мерси.
Мярка на кое да имам?
 
От: Re: Предприемачеко разпускане!

Мерси.
Мярка на кое да имам?

:lol:

На желанието да пиеш? И, ако имаш каква е?
 
Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

:lol:

На желанието да пиеш? И, ако имаш каква е?

Аз пия от 8 месеца и съм аматьор и не си знам мярката.

Напоследък е около 100 - 150 грама или 4 коктейла.
 
Re: От: Предприемачеко разпускане!

Хубава тема беше, но се спомина, Бог да я прости. Амин

.. ...Амон
 
От: Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

Аз пия от 8 месеца и съм аматьор и не си знам мярката.

Напоследък е около 100 - 150 грама или 4 коктейла.

ох... щях да се пошегувам нещо за вероятната причина да започнеш да пиеш, но няма, че си много чувствителен ;)

Коктейлите са много коварни.
Преди време, лятото, един приятел ме беше научил да пия 100 грама водка или джин с 50 бял вермут. Беше много вкусно и неусетно влизащо, но след това от тоя сладък алкохол ти се разказва играта на другия ден. За това и не обичам тези женските "бейлис", готино на вкус докато го пиеш и после страшно главоболие.
Но интересна поносимост имам към текили и много обичам. Не знам, дали защото ги съчетавам с лимончето (вит.С), а пък веднъж едни мацки-сервитьорки ме научиха да пия и златна текила с резени портокал и канела- о-да!- но не се напивам и след доста сериозно количество, а си ми остава добро настроението.
Та зависи и какво пиеш, освен колко :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ама и ти не отговори колко ти е мярката за твърдо питие не за коктейли
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ама и ти не отговори колко ти е мярката за твърдо питие не за коктейли

150-200 мл.
Повече до 300-400 за по-дълго време разсрочено. Но определено след 300 не ми е гот да пия. За вино две чаши или около половин бутилка.

Една приятелка преди време ме надъхваше, защото много бях притеснена от една среща с мъж и тя казва аз като се видяхме бях на бутилка ром! И аз: Моляяя? Ти добре ли си бе? Аз ще умра след бутилка ром камо-ли да отида на среща. А тя ме успокои, о! стреса много бързо тушира ефекта на алкохола. Не че изпих бутилка де, но си изпих чаша вино, за да не се притеснявам и да не заеквам :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мъжът винаги трябва да води ама с тебе определено можем се напием

хе-хе- полу-покана полу-комплимент :) Добре. Някога някъде ... ей така случайно, ако се срещнем :)

Всъщност аз май се опитвах да обясня през цялото време, че не е задължително условие пиенето на алкохол за добро прекарване, както и другата крайност да отблъсква това, че някой употребява алкохол и става неадекватен.
Има и други "нишки" за разсъждение след употребата на алкохол, но това е малко неудобно за мъжете, така че по-добре да не се подхваща ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оо не, за мене нишки няма, щото всичко разнищвам. Да паднат всички нишки и задръжки, дето пей Иванка, щото е по добре на голо не навлечени, съгласен съм
 
От: Предприемачеко разпускане!

От, опит знам, че депресията се лекува само с любов

Дрън дрън та пляс!
Деспресията се лекува с к**ви и алкохол :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

хе-хе- полу-покана полу-комплимент :) Добре. Някога някъде ... ей така случайно, ако се срещнем :)

Всъщност аз май се опитвах да обясня през цялото време, че не е задължително условие пиенето на алкохол за добро прекарване, както и другата крайност да отблъсква това, че някой употребява алкохол и става неадекватен.
Има и други "нишки" за разсъждение след употребата на алкохол, но това е малко неудобно за мъжете, така че по-добре да не се подхваща ;)

Не съм вярвал, че ще прочета такова изречение...
Иначе много такава тема с депресии и прочие хванахте... ай навън излезте с някой, изпийте по една бира и бичите айляка ;D:D
 
Re: От: Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

ох... щях да се пошегувам нещо за вероятната причина да започнеш да пиеш, но няма, че си много чувствителен ;)

Причината да пия и пуша е крайно високото ниво на интелигентност което имам и прекалено високия ми праг на моралност и мащабност на възприятията.

8) 8) 8)

Така въспирам рояците бръмбъри в главата, те се замайват и спират да жужат и да се блъскат, а задрямват и само тихо мрънкат. Това ми позволява да сляза на ниво средностатистическа човешка единица и да ви приема почти за равни...

Не съм сигурен че ще ме разбереш правилно от низината в която пълзиш...

не е обида това, просто съм откровен :)

п.п. Даже имам 13 непрочетени лични съобщения, част от които са и твои, така че ако нямате какво важно да ми кажете, не се занимавайте да ми пишете.
При положение че сме заплашени от разтапянето на ледниците, както и пълното унищожение на Вселената след няколко милиарда години, вашите дребни житейски капризи не ме вълнуват особенно, за да им отделям време и да се занимавам с тях?! Капиш? много по важно е какво е закодирано в новоткрития втори таен ДНК код, отколкото това че ви е трудно да осъзнаете мащаба на нищожноста която представляваме като отделна мисловна единица...
 
Re: От: Предприемачеко разпускане!

Дрън дрън та пляс!
Деспресията се лекува с к**ви и алкохол :lol:

няма нищо по лесно от това да прецакаш депресията, стига да имаш желание за това.
Понякога на човек му е кеф да си се све в ъгъла и да се самосъжалява.

Ако имаш депресия, промени начина си на живот,
примерно уни ти си програмист, дразни те съседа, нерви в работата...
Ми ок тегли майната на всичко, хвани си пътя и си намери работа на морто като барман примерно.
Не мисли за парите, а си намери готино място в което да ти е кеф да работиш.
След три месеца пиши пак дали си в депресия.
 

Горе