Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Душкоооооооо, гледай сега какво изнамерих :lol:

attachment.php

Да не са започнали предизборните агитации, за кого да не гласуваме?:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да не са започнали предизборните агитации, за кого да не гласуваме?:lol:

Ани, задръж се поне два коментара време в тая тема, де - фърчиш, като Карлсон, който живееше на 5-тия етаж и нямаше фейсбук.mml.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ани, задръж се поне два коментара време в тая тема, де - фърчиш, като Карлсон, който живееше на 5-тия етаж и нямаше фейсбук.Виж файлът 10526

:lol: Карлсон ми е любимата детска книжка. Дори и вече пораснала употребявам някои изречения:D

Какво си правите вие в тази жега? Я споделете :p
 
От: Предприемачеко разпускане!

:lol: Карлсон ми е любимата детска книжка. Дори и вече пораснала употребявам някои изречения:D

Какво си правите вие в тази жега? Я споделете :p

Поработваме Аничка, а ти? Много време те нямаше, похвали се защо?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, не го бях виждал това за туй. От либоф го споделих. Виж файлът 10526
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, не го бях виждал това за туй. От либоф го споделих. Виж файлът 10526

Ма как може, бе душе? Та тва е една от най-просташките изцепки на мутрьо - ще се наказваме за тоя пропуск! Кефиш ли се?mml.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Многооооооо душко направо луднах Виж файлът 10527

И аз душе - току що изпратих поредното писание и викам да му отпуснем края вече. mml.gif
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Добър вечер, и Наздраве! :)

Наздраве Боби, какво пиеш?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не разбрахте ли, че ви правя внезапни проверки? Кой е тук, кой го няма, как е бизнеса. любовта, омразата....и т.н :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не разбрахте ли, че ви правя внезапни проверки? Кой е тук, кой го няма, как е бизнеса. любовта, омразата....и т.н :lol:

Егати проверките, щом не се вясваш да видиш резултата.:D Проверявай ни по-често, на внезапното сме ти свикнали.mml.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добър вечер :)

Добър Лиле, как беше на море с бластера? Очаквам и той да се появи след малко - избягахте ми, нали?28.gif
Другото ми предположение беше, че си отишла с Касиопея, че тя че съобщаваше в музикалната тема, че отива.:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не искам да свиквате с мен :lol::lol::lol:

Лили, добър вечер цяла вечер

Късно - щом ни липсваш, значи вече сме свикнали.:rolleyes: А ти защо се държиш, като някой заклет ерген и не искаш привързване?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добър Лиле, как беше на море с бластера? Очаквам и той да се появи след малко - избягахте ми, нали?Виж файлът 10531
Другото ми предположение беше, че си отишла с Касиопея, че тя че съобщаваше в музикалната тема, че отива.:-o

Ани, нанди :)

Ами, как така предположи, че съм отишла на море с бластера или с Касиопея. Може пък, съвсем случайно, да съм отишла при Муни на море. Това защо не си го помисли? :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Касито я мярнах в профила на една приятелка във ФБ. Сега ако прочете, да знае, че няма да и кажа коя е. Ей така- да стои будна по нощите и да гадае :lol::lol:
 

Горе