Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

АааааАа много бързо ме отписа!
Какво значение имат годините?
Нандито като и чета мненията ми докарва на MILF ( справка филмите за възрастни) а на такива никой не отказва.
И у фейсбук ни гледайте с къс крокодил съм се снимал.
Та къде ми е снимката? Може и ся удариш едно фото, нямам претенции.

Аааааааа, как ме прецени, като MILF, бре?:-o Какви са ми мненията да ги коригирам веднага.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз тамън щях да казвам, че оназ снимка не прилича на Каса, защото твърде пищен бюст вади момата на снимката :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Изказваш се като зрял човек давам ти над 30.
Аааааааа, как ме прецени, като MILF, бре?:-o Какви са ми мненията да ги коригирам веднага.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

А, ИТ специалист, ясно :)


Няма да се женя, поне в обозримо бъдеще, щото никой не ме ще :) Ето го форумът на Амун: http://www.svatbata.org

Е как да те ще като ти си от племето на отрязващите жени. :) Амун сватбарски форум имал не го знаех.


Тц, докато не пратиш поздрав от самолет и клипче от хотелска стая не вЕрвам, че ИТ специалист.


Форума е ''сватбата.орг'' - идвай да си говорим за диети - ти поне спазваш.:wink:

Ще ходя утре до летището да се снимам и бележка ще напиша "За Нанка". В хотелската стая с мацки ли да съм или сам трябва да съм за да е по-сигурно доказателство за ИТ специалист? :)

А сакън в сватбарски форум не влиза ще вземе да ми се прище да се женя - не, не...

Аааааааа, как ме прецени, като MILF, бре?:-o Какви са ми мненията да ги коригирам веднага.

Дърта перверзничка те изкараха.
attachment.php
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

[video=youtube;v0Gu_Yh_keE]https://www.youtube.com/watch?v=v0Gu_Yh_keE[/video]
Хай еврибари путю хендсиндъер

Много бързо слезе от дървото, като казах на всички къде си:lol::D
 
От: Предприемачеко разпускане!

:lol::lol:
Чакаааааай, сменям снимката.

Ето: Виж файлът 10537

Това бластера ли е или касиопея?:lol:

Ето го бластера - по шпица и банския го познах.item10.rendition.slideshowVertical.2010photos2-11.jpg
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Изказваш се като зрял човек давам ти над 30.

Благодаря! Ща-не ща - взимам ги.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ти пък кога си и гледала ц.ц.те? :lol:

Ами, нали пускаше селтита, пък и имаше една тема в един друг форум (дето и ти си регната), в която ревеше, че нямала пари да си сложи силикон :oops:

Здрасти, бластер, мерси за поздрава :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нанди, Ти кого избираш? :lol:

Кой е по кръвожаден? :D:lol::D:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами, нали пускаше селтита, пък и имаше една тема в един друг форум (дето и ти си регната), в която ревеше, че нямала пари да си сложи силикон :oops:

Здрасти, бластер, мерси за поздрава :)

Пак ли сме в един форум? Кофти за нея :lol:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ще ходя утре до летището да се снимам и бележка ще напиша "За Нанка". В хотелската стая с мацки ли да съм или сам трябва да съм за да е по-сигурно доказателство за ИТ специалист? :)

Клипчето да е без текст, за да докаже, че говориш перфектен английски.:wink: Надписа задълже: ''за нанка'', може и Уни да включиш, че иначе не си ИТ...

А сакън в сватбарски форум не влиза ще вземе да ми се прище да се женя - не, не...

На мен не ми подедйства, споко.
Дърта перверзничка те изкараха.
Направо ме разкриха. Само дето не съм майка - аз съм само ILF - без Петроф.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Върнаф са някои дамае търсил

Знаех си че днес ще си дойдеш, щото и Лилето днес се появи. Я признай - на море без мене ли одихте? Много ще ви се сърдя ако да..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Косам зтървал нешо моля даса пофтори шото обичати да пускати селтита докат маняма

Ето , да видиш къде те намерих, че питаха къде си

daily_picdump_1594_640_36.jpg
 

Горе