Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Мекичка, или твърдичка с убави биберони :rolleyes:
Почти, вуйче щото съм с нова възглавница нещо не се разбираме много с нея. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Почти, вуйче щото съм с нова възглавница нещо не се разбираме много с нея. :)

Така ще е, докато си напаснете характерите, вуйче. После ще свикнеш.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Мекичка, или твърдичка с убави биберони :rolleyes:

Ти на такава ли спа снощи, та не можа и леканош да кажеш, серсеминооо?:confused:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Въххххххххх, сега наистина бой ще да ям :-o Не съм душко заспинка рано рано пуснах един филм даже не знаех, че и мач ще има и отнесох плувката. :rolleyes:
Ти на такава ли спа снощи, та не можа и леканош да кажеш, серсеминооо?:confused:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Въххххххххх, сега наистина бой ще да ям :-o Не съм душко заспинка рано рано пуснах един филм даже не знаех, че и мач ще има и отнесох плувката. :rolleyes:

Аз затва си те напердаших още следобеда, че ти знам номерата - заспиваш със 100 от место.:lol: Как си душе?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Довечера да ма не забравиш душко. Ами горе-долу опитвам се да развивам всичко. :) Ама сам с много дини трудно ми да ходя :)
Аз затва си те напердаших още следобеда, че ти знам номерата - заспиваш със 100 от место.:lol: Как си душе?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Довечера да ма не забравиш душко. Ами горе-долу опитвам се да развивам всичко. :) Ама сам с много дини трудно ми да ходя :)

А питаш ли ги тия със силиконовите бомби как ходят, душе.:lol: А, така - бачкай. И аз ще попиша още малко.. Довечера за боя се покажи, че да ходя да те бия по кръчмите е срамота, душе.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ще опитам душко, но като гледам няма да е. Не знам що толкова ме намрази животя вече.
А питаш ли ги тия със силиконовите бомби как ходят, душе.:lol: А, така - бачкай. И аз ще попиша още малко.. Довечера за боя се покажи, че да ходя да те бия по кръчмите е срамота, душе.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ще опитам душко, но като гледам няма да е. Не знам що толкова ме намрази животя вече.

Не е душе. Тва е временно и ще мине, не може да е все така. Па ти не обръщай внимание, а си бачкай полека - то ще си се нареди само.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ооо Лиле, един човек да се похвали, че всичко му е наред. Малко повече подробности?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ооо Лиле, един човек да се похвали, че всичко му е наред. Малко повече подробности?:wink:

Ами, жива съм, здрава съм, имах празник, гледам да съм в компанията на хубави хора и успявам :) Малко ли е :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами, жива съм, здрава съм, имах празник, гледам да съм в компанията на хубави хора и успявам :) Малко ли е :)

Никак даже. Какъв беше празника? Да честитим нещу?? Да почерпиш...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Никак даже. Какъв беше празника? Да честитим нещу?? Да почерпиш...

Ще те почерпя, разбира се, стига да се видим :) Вчера остарях, но за щастие бях прекрасна и неотразима, както винаги :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Двоен пост..
 

Прикачени файлове

  • HappyBirthdaySexy.gif
    HappyBirthdaySexy.gif
    6.4 KB · Преглеждания: 3
От: Предприемачеко разпускане!

Чак вчера ли беше? Аз мислех, че вече е минал..
Да си жива, здрава и много, много щастлива още поне 100 години! Дано постигнеш всичките си мечти и да си винаги сред хубави хора.1083345677_mVFeG-S.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Чак вчера ли беше? Аз мислех, че вече е минал..
Да си жива, здрава и много, много щастлива още поне 100 години! Дано постигнеш всичките си мечти и да си винаги сред хубави хора.Виж файлът 10771

Мерси, от твоята уста в божиите уши :) Вчера беше, догодина пак :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мерси, от твоята уста в божиите уши :) Вчера беше, догодина пак :)

Живот и здраве догодина още повече всичко да ти е наред.
Мъжете ги няма, обаче снощи са заформили добро мъжко соаре - бластера свалил нещо в мола, без да иска - дано не е било само някоя дреха от закачалката.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Живот и здраве догодина още повече всичко да ти е наред.
Мъжете ги няма, обаче снощи са заформили добро мъжко соаре - бластера свалил нещо в мола, без да иска - дано не е било само някоя дреха от закачалката.:lol:

Мда, добре са си прекарали снощи мъжете :) Бластерът има подход, само като им намигне, като заглади твърдия косъм и покаже малко тен ги е свалил продавачките и останалите жени в мола. А най-хубавото е, че след пазаруването е с повече пари, отколкото преди да отиде в мола :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мда, добре са си прекарали снощи мъжете :) Бластерът има подход, само като им намигне, като заглади твърдия косъм и покаже малко тен ги е свалил продавачките и останалите жени в мола. А най-хубавото е, че след пазаруването е с повече пари, отколкото преди да отиде в мола :D

Мдаам, тактик е бластерът. Сигурно и след секс се оказва с повече пари, отколкото преди това. Сигурно има специален маниер на намигане.:wink:
Обаче видя ли, че имаме наченки за ново попълнение? Голямо черпене му удариха с бластера снощи..
 

Горе