Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Мдаам, тактик е бластерът. Сигурно и след секс се оказва с повече пари, отколкото преди това. Сигурно има специален маниер на намигане.:wink:
Обаче видя ли, че имаме наченки за ново попълнение? Голямо черпене му удариха с бластера снощи..

Трябва да се види сигурно на живо как точно намигва Бластер. Пък ако е толкова доходоносно намигването, може да го патентова и после да прави семинари като Кобилкина, само че вместо на секс, ще учи хората как да намигват, така че да изкарат пари :D

Даниелчо е фен - наистина силно включване направи :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Трябва да се види сигурно на живо как точно намигва Бластер. Пък ако е толкова доходоносно намигването, може да го патентова и после да прави семинари като Кобилкина, само че вместо на секс, ще учи хората как да намигват, така че да изкарат пари :D

Даниелчо е фен - наистина силно включване направи :)

Да, Даниел е добре дошъл при нас, изглежда приятен момък.:)
А бластера и неговите похвати за печелене на пари ме подсетиха за вица, дето:
Някакъв много надарен изкарвал пари, като го показвал на майките в парка и бабите пред блока. Веднъж някаква впечатлена дама го попитала колко струва един сеанс с това чудовище, а надареният отвърнал:
- Госпожо, та той ако можеше да работи, щеше ли да проси?:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ще те почерпя, разбира се, стига да се видим :) Вчера остарях, но за щастие бях прекрасна и неотразима, както винаги :D

О, Лиле честито остаряване на патерица! Да си жива, здрава и само хубави неща да ти се случват! :)

Като видях как си се ощастливила изведнъж си помислих, че вместо на опера си ходила на чалготека и си пила от онези веселите хапчета дето ги продават вътре. :D
 
Последно редактирано:
От: От: Предприемачеко разпускане!

О, Лиле честито остаряване на патерица! Да си жива, здрава и само хубави неща да ти се случват! :)

Като видях как си се ощастливила изведнъж си помисли, че вместо на опера си ходила на чалготека и си пила от онези веселите хапчета дето ги продават вътре. :D

Вуйче, винаги допускаш най-лошото за хората (и за жените) и сигурно рядко те разочароват.:lol: Лилето не пие такива хапчета, залагам си главата. Което ме подсети за вица:
Готин пич (баси пичот, агейн) нацелва яка мацка в чалготека. Отива при нея и я пита: какво ще пиеш, красавице?
Тя го оглежда хубаво и отговаря:
- Противозачатъчни.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Вуйче, винаги допускаш най-лошото за хората (и за жените) и сигурно рядко те разочароват.:lol: Лилето не пие такива хапчета, залагам си главата. Което ме подсети за вица:
Готин пич (баси пичот, агейн) нацелва яка мацка в чалготека. Отива при нея и я пита: какво ще пиеш, красавице?
Тя го оглежда хубаво и отговаря:
- Противозачатъчни.:lol:

Хаха ей и вицове за мен направили. :lol:

Аз изчезвувам тoнайт ще дойда тoмароу с извинителна бележка. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

О, Лиле честито остаряване на патерица! Да си жива, здрава и само хубави неща да ти се случват! :)

Като видях как си се ощастливила изведнъж си помислих, че вместо на опера си ходила на чалготека и си пила от онези веселите хапчета дето ги продават вътре. :D

Мерси :) Ако знаех, че дават весели хапченца в чалготеките, нямаше да ги избягвам толкова усърдно :)

Лека вечер и от мен май :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Хаха ей и вицове за мен направили. :lol:

Аз изчезвувам тoнайт ще дойда тoмароу с извинителна бележка. :)

Значи и ти си свалил нещо, без да искаш, аааа вуйче? Томароу приемаме извинителни бележки само ако се пофалиш, че е било много добре.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, тук съм да знаеш, още няма да казвам лека. Или поне така си мисля де :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, тук съм да знаеш, още няма да казвам лека. Или поне така си мисля де :rolleyes:

Бе я да зема да си те отмааам, че ти заспиваш внезапно.4f4b68d2eea68-to11qjwx7po1_500.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

:D Браво душко тъй си е , че не се знае дали няма да падна изведнъж :D
Бе я да зема да си те отмааам, че ти заспиваш внезапно.Виж файлът 10773
 
От: Предприемачеко разпускане!

:D Браво душко тъй си е , че не се знае дали няма да падна изведнъж :D

То не се знае кой ще отнесе плувката пръв, та викам да свършим с тая работа и да сме спокойни, душе.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

7568781Q.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тъй, е душко даже аресах и филмче за после. :)
То не се знае кой ще отнесе плувката пръв, та викам да свършим с тая работа и да сме спокойни, душе.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Охооо Боби, фантазираш ли?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Малко да сменим садо-мазо наклонността
[video=youtube;dzHdo4yxidc]https://www.youtube.com/watch?v=dzHdo4yxidc[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Разпущате ли или се разпуснахте? Поздрав за женската част, че тази песен малко женска.

[video=youtube;ikODijwZ-a0]https://www.youtube.com/watch?v=ikODijwZ-a0[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Песента е женска, ма клипа си е за мъжката част, вуйче. БлагодАрим. Нещо да се пофалиш? Свали ли нещо, без да искаш?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Песента е женска, ма клипа си е за мъжката част, вуйче. БлагодАрим. Нещо да се пофалиш? Свали ли нещо, без да искаш?:)

Язе клипа случайно го мернАх и таз като я видЕх все едно бившата жинъ гледам. Даже и на усмивка го докарва тая - как се въобразила на нея не знам.

Нищо не съм свалил те само шафранитии беха и аз се изнесох на бърже. Некст тайм.

Лилето що избяга с 200 като се вяснах - да не се е сетила за щастливите хапчета и да е хукнала? :mrgreen:

Боби е извадил компромат гледам - хванаха ли ви на тясно за снимка? :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Язе клипа случайно го мернАх и таз като я видЕх все едно бившата жинъ гледам. Даже и на усмивка го докарва тая - как се въобразила на нея не знам.

Нищо не съм свалил те само шафранитии беха и аз се изнесох на бърже. Некст тайм.

Лилето що избяга с 200 като се вяснах - да не се е сетила за щастливите хапчета и да е хукнала? :mrgreen:

Боби е извадил компромат гледам - хванаха ли ви на тясно за снимка? :)

Абе ще си кажеш ти защо си избрал тоя клип, ма се правиш само.:wink:
Лилето са и изникнали ангажименти в операта, предполагам и е тревАло да се подготви за арията, сигур - знам ли?
А, Боби ни хвана, да. Уни го е срам да се покаже и никакъв го няма неска.:lol:
 

Горе