Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Абе ще си кажеш ти защо си избрал тоя клип, ма се правиш само.:wink:
Лилето са и изникнали ангажименти в операта, предполагам и е тревАло да се подготви за арията, сигур - знам ли?
А, Боби ни хвана, да. Уни го е срам да се покаже и никакъв го няма неска.:lol:

Хич немаше и да го гледам като видях, че е женска песента ама тя я ме втрещи, па и реших, че женска песен може да ви хареса.

Неска вуйче отбелезах световният ден на албанския тираджия - на ни едно място не спрях като хората.:lol:

Не ходи в големите вериги вуйче за 'рана нищо не купуваш па излизаш празни джобове - обирджии са тия.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ма яз сам готов шото магазиня е до наз и ако кажиш ся ше отида за ена мастиика

Братка, можеше да вкараме вярно по някоя мастика, ама предадох фронта. Ще се реванширам в близките нощиее. :D

Иначе, да, много съм готин, ама мразя садо-мазото..или поне докато се опознаем повечко хуьах :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Братка, можеше да вкараме вярно по някоя мастика, ама предадох фронта. Ще се реванширам в близките нощиее. :D

Иначе, да, много съм готин, ама мразя садо-мазото..или поне докато се опознаем повечко хуьах :D

Споко, и аз го мразя и го практикувам само виртуално.:lol:
Добре дошъл, намери ли квартира?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да, идеална при това. Стая от апартамент де, ама с аверчето ни е супер близко до университета и условията са идеални. Извадих късмет, де, няма много варианти към този момент.
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Хич немаше и да го гледам като видях, че е женска песента ама тя я ме втрещи, па и реших, че женска песен може да ви хареса.

Неска вуйче отбелезах световният ден на албанския тираджия - на ни едно място не спрях като хората.:lol:

Не ходи в големите вериги вуйче за 'рана нищо не купуваш па излизаш празни джобове - обирджии са тия.:)

Вуйче, така ли спират албанските тираджии?:lol: Едно време се карам на един врачанин, че беше спрял, като ... врачанин и той ми вика: ''Ти па ако знаеш у Монтана къ спират'':lol:
Няма да ходя във веригите - обещавам.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да, идеална при това. Стая от апартамент де, ама с аверчето ни е супер близко до университета и условията са идеални. Извадих късмет, де, няма много варианти към този момент.

Браво, радвам се за вас, ама в една стая как ще уредите въпроса с гостенките? Не съм ти тръгнала на гости, споко.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз за гостенките си имам локация, просто ми е доста далеч от университета и там ще се ходи през уикенда :D А и не съм много срамежлив, хаха. Винаги има вариант за 2+1 или 3+1 или за 4+, тааа социални умения си трябват, даа...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз за гостенките си имам локация, просто ми е доста далеч от университета и там ще се ходи през уикенда :D А и не съм много срамежлив, хаха. Винаги има вариант за 2+1 или 3+1 или за 4+, тааа социални умения си трябват, даа...

Уаууу, с тая висша математика ше се изпоосакатите, бре. :) Добре, радвам се, че всичко ти е подсигурено...сега остава и изпитите да взимаш и си 6.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Така е, ще се оправям някак, няма начин. Иначе е време за една бира, един душ и лека нощ. Лека вечер ви пожелавам на всички и до нови срещи.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Лека и на теб, Дани.:)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Вуйче, така ли спират албанските тираджии?:lol: Едно време се карам на един врачанин, че беше спрял, като ... врачанин и той ми вика: ''Ти па ако знаеш у Монтана къ спират'':lol:
Няма да ходя във веригите - обещавам.:)

Да ама неска нещо не ми беше ден за маневри. Един авер умря от смях и вика прави маневра все едно 30 години маневри е правил и накрая спира на терсене. :lol:

Така като гледам вуйче темата се позабави докато стигне емнайсе хилядо страници да ти видим селтито то ще е на пенсионерка. :mrgreen: Дай едно селти на мени кат най редовен и най нахален поне. :rolleyes:

Аз в тоз студентски град така и не отидох един път егаси. :(

Ааа вуйче умрях от смех в едния магазин докато бутах количката едни двама (мъж и жена) си говореха на вуйче. ахаха :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, гангстер, кошница си взимай, когато пазаруваш - по-малко побира и по-малко пари ще похарчиш накрая, а пък и пазарската количка напомня на детска количка :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

......................................
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Що бе душе се заяждаш с нея? Тя даже се застъпи в темата ти за теб. махни го тва - тъпо е. И спрете да я лансирате тая казма в тоя форум, че ми се драйфа, па не съм яла нищо от снощи.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не съм и чел мненията душко. Да ме извинява. ще едитна мнението.
Що бе душе се заяждаш с нея? Тя даже се застъпи в темата ти за теб. махни го тва - тъпо е. И спрете да я лансирате тая казма в тоя форум, че ми се драйфа, па не съм яла нищо от снощи.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Какво става, приятели и приятелки. Как е положението, много хубав ден за скара и бира е тук в Балкана! Някой желаещ за компания? :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не съм и чел мненията душко. Да ме извинява. ще едитна мнението.

Браво душе, няма нужда от излишни дрязги - виж като те ръчкат е друго.:wink: Как си душе?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Какво става, приятели и приятелки. Как е положението, много хубав ден за скара и бира е тук в Балкана! Някой желаещ за компания? :D

Дай една бира, хайде. Днес ми се запали главата и не е лошо малко да я разхладя.:) Скарата за момчетата - бира също, разбира се.
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Да ама неска нещо не ми беше ден за маневри. Един авер умря от смях и вика прави маневра все едно 30 години маневри е правил и накрая спира на терсене. :lol:

Така като гледам вуйче темата се позабави докато стигне емнайсе хилядо страници да ти видим селтито то ще е на пенсионерка. :mrgreen: Дай едно селти на мени кат най редовен и най нахален поне. :rolleyes:

Аз в тоз студентски град така и не отидох един път егаси. :(

Ааа вуйче умрях от смех в едния магазин докато бутах количката едни двама (мъж и жена) си говореха на вуйче. ахаха :lol:

Епааа, вуйче ние с колегите отдавна се разбрахме, че мойто задно селти ще е от празнуването на златната ми сватба. Предвид, че още не се и замислям за женитба, сметай ква свежарка ще съм на селтито.:lol:
Аз ако знаеш какво изкарване на кола от гараж имам - ще ме гръмнеш, да не се мъча, ма то женска му работа.:)
Вуйче, не бутай колички из магазините, че ще вземе да ти хареса. Аз вчера бутах истинска с бебешок в нея - беше много забавно, ма добре, че майка му си го прибра за останалото обгрижване.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Както всеки ден душко, та даже и по-зле. Ти как си.

Браво душе, няма нужда от излишни дрязги - виж като те ръчкат е друго.:wink: Как си душе?
 

Горе