Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

@ cross тъзи тема е за разпускание, не за пускане на ретро цигански клипове, кома развираш
Лимонададжиите да ходят другаде и да не ми развалят вкуса на куктейла с цигански равоти
Ся ши извикам шефа, аре бегай в маалата
 
От: Предприемачеко разпускане!

@ cross тъзи тема е за разпускание, не за пускане на ретро цигански клипове, кома развираш
Лимонададжиите да ходят другаде и да не ми развалят вкуса на куктейла с цигански равоти
Ся ши извикам шефа, аре бегай в маалата

Бластер, няма ли да пуснеш подводни снимки как плуваш акулешката, да видим и ний човека амфибия. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

@ cross тъзи тема е за разпускание, не за пускане на ретро цигански клипове, кома развираш
Лимонададжиите да ходят другаде и да не ми развалят вкуса на куктейла с цигански равоти
Ся ши извикам шефа, аре бегай в маалата

[video]htps://www.youtube.com/watch?v=pjlMjkcekr8[/video] Ето това си ти :lol:
Най - гнусната песен на всичи времена, поздравче за теб ( днеска съм на вълна музика, добро ми а настрУението)
Може и със Софито и мангалчето Тонката ( В един ношен клуб като бяхме пееше точно Софито на скоро и понеже бях пийнал малко ферментирал айрян, та взех я изпръсках със шампанско. Е, изгониха ни, де, ама ко от туй :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

[video]htps://www.youtube.com/watch?v=pjlMjkcekr8[/video] Ето това си ти :lol:
Най - гнусната песен на всичи времена, поздравче за теб ( днеска съм на вълна музика, добро ми а настрУението)
Може и със Софито и мангалчето Тонката ( В един ношен клуб като бяхме пееше точно Софито на скоро и понеже бях пийнал малко ферментирал айрян, та взех я изпръсках със шампанско. Е, изгониха ни, де, ама ко от туй :D

Не знам къф ти е провлема, ама не съм специалис по откачалки,,, гледай си кефа и сиганските клипове и не са занимавай с мени
 
От: Предприемачеко разпускане!

Можи и да пусна, ама оши ти чекам селфито на балконя

Първо ти, щото си по-смел. Като тигрова акула ли плуваш или като голямата бяла?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аа нема те плаша, безопасна акула съм можи дама ползваш за за дюшек,,, не страхуйся

Ся ако кажеш, че изпълняваш и желания ще излезе, че си златната рибка. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

То от акула до златната рибка има едно нешо дето е кът такоа, ае кажи го де

Изобщо не знам за какво говориш. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

То и яз мога са прая на ударен кът такоа, ама и желания мога изпълнявам :rolleyes: ,,, кома развираш
 
От: Предприемачеко разпускане!

То и яз мога са прая на ударен кът такоа, ама и желания мога изпълнявам :rolleyes: ,,, кома развираш

Развирам те винаги, Бластер. Винаги ти разчитам задните мисли - ко ма развираш и ти. ;)
Важното е, че си приказен герой
 
От: Предприемачеко разпускане!

Развирам те винаги, Бластер. Винаги ти разчитам задните мисли - ко ма развираш и ти. ;)
Важното е, че си приказен герой

Хехехе, кви приказки знам, ма сам срамежлив, пък тиси приказната героиня,,,
 
От: Предприемачеко разпускане!

Казвайте нящо за изтрезняване, снощи се налюрках като ненормален и още нито ми се работи нито нищо. ( Душо няма ми се караш нали :rolleyes: )
 
От: Предприемачеко разпускане!

Казвайте нящо за изтрезняване, снощи се налюрках като ненормален и още нито ми се работи нито нищо. ( Душо няма ми се караш нали :rolleyes: )
Удри едно малко уйскинце набързо и ще ти мине. Даже може да завториш. То си му е време вече..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Казвайте нящо за изтрезняване, снощи се налюрках като ненормален и още нито ми се работи нито нищо. ( Душо няма ми се караш нали :rolleyes: )


Няма бе, душе - кога съм ти се карала. Нищо за изтервяване не знам, щото не се напивам, ама дано ти е минало вече... след 5-та-6тата бира. :)

Бластер, и не показа дисциплината акулешко плуване, ейййй! Тогава и аз няма да ти покажа аз как плувам, като малката русалка. ;)

Крейзи, как си? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма бе, душе - кога съм ти се карала. Нищо за изтервяване не знам, щото не се напивам, ама дано ти е минало вече... след 5-та-6тата бира. :)

Бластер, и не показа дисциплината акулешко плуване, ейййй! Тогава и аз няма да ти покажа аз как плувам, като малката русалка. ;)

Крейзи, как си? :)
Бивам, ще ми се да разбера как се чувства Унито, та си капнах ракийка и разпускам. Даже си направих и млечна салата, но няма нищо общо с традиционната. Обърках млечни продукти - кисело мляко, кубчета кашкавал и сирене, малко зехтинче и копърче.. Ммм, от мляко :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бивам, ще ми се да разбера как се чувства Унито, та си капнах ракийка и разпускам. Даже си направих и млечна салата, но няма нищо общо с традиционната. Обърках млечни продукти - кисело мляко, кубчета кашкавал и сирене, малко зехтинче и копърче.. Ммм, от мляко :D

Фен на млекото, ъ? А зихтина екстра върджин ли беше, че останалите ни са връзват у млечните салати.....
Иначе сега ми е останало само от малиновото вино, та от него си пия....
 

Горе