Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Здрасти Нанди, префалифицирах сана рипатрак, шото като Динко от Ямбол са идосах на грецките фермери и бях решил даим разфърлам блокадатъ... тепа зеха са уплашиха :wink:
Сътба,,, ко да прайш, пак шиса върна накъра

Много си страшен ти. Гърчулята може даже да са пуснали и некой рапорт срещу тебе до админите на галактиката, та да те приберат на топло, щото Динко може да е страшен, ама ти си направо страшилище.

Как е на къра? Поникна ли тревица вече? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тревиците поникнаха, некои даже разцъфтяха,,, сливите напъпиха и южният ветер скъси поличките и замириса на бело море,,, апа за некви админи нема еве
дет са вика ниий да сми довре :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тревиците поникнаха, некои даже разцъфтяха,,, сливите напъпиха и южният ветер скъси поличките и замириса на бело море,,, апа за некви админи нема еве
дет са вика ниий да сми довре :wink:

Идилия викаш? За пилците нищо не казваш - дойдАха ли вече щъркилите каде вас?
 
От: Предприемачеко разпускане!

12799050_989036594504364_1660290950867005206_n.jpg

Мешика-Арики-Ринкиши ви поздравява с настъпването на ранния петък! :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мешика е хубаво име, крейзи. :) Честит ранен петък и на теб.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Пиленца има ного ама щъркелти са бавят нешо,,, иначе шех са сваля мартенците

Сваляй ги, докато не си направил некроза и на двете ръки до лактите, че щом са ги вързали здраво, значи от вчера нямаш оросяване. Абе казвам ви аз, че са вредни мартениците, ама на вас майтап ви се струва. Айде, още едно добро дело направих.

622186500188162.jpg
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Сваляй ги, докато не си направил некроза и на двете ръки до лактите, че щом са ги вързали здраво, значи от вчера нямаш оросяване. Абе казвам ви аз, че са вредни мартениците, ама на вас майтап ви се струва. Айде, още едно добро дело направих.
Ами традицийти,,, не мой тъй ако махнем мартенцити кът традисия един ден може и шкембечорбата да забраним,,, Епа ней хубу дансе спазват традицииите
Ибахура е важен,,, :wink:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ами традицийти,,, не мой тъй ако махнем мартенцити кът традисия един ден може и шкембечорбата да забраним,,, Епа ней хубу дансе спазват традицииите
Ибахура е важен,,, :wink:

Погрешно разсъждаваш, любезний уфчарю. Трябва да бъдем над национални, мултикултурни и междупланетни. Долу езическите ритуали, казвам аз и по тоя повод: Съм ЗА да се забрани шкембето и подправката чесън+ оцет със закон. Нема такава гадост. :)

Шегувам се, разбира се. Аз съм от свободните радикали - тия, дето антиоксидантите се борят с тях. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

То и чесъна като чесън вече не е.. Днес си изхвърлих купата, в която бях забъркал вълшебната отвара с оцет за постната леща. Едни големи глави нечесани са плъзнали на пазаро..
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Погрешно разсъждаваш, любезний уфчарю. Трябва да бъдем над национални, мултикултурни и междупланетни. Долу езическите ритуали, казвам аз и по тоя повод: Съм ЗА да се забрани шкембето и подправката чесън+ оцет със закон. Нема такава гадост. :)

Шегувам се, разбира се. Аз съм от свободните радикали - тия, дето антиоксидантите се борят с тях. :)

Знамта виргитарянска душо, ама чесъна такъв и без шкемби
 
От: Предприемачеко разпускане!

Крейзи, тва е китайския чесън. Малки хора - голеем чесън, ей. И може да ти пробие дупка в небцето ако се опитваш да го консумира директно, демек да сдъвчеш скилидката.

Бластер, прав си, ама в комбинация с оцет винаги ми навява индикации за шкембе. У нас в хладилника постоянно се търкаля едно бурканче с тая зловонна отвара и ме питай, като го ядат на закуска, как мирише цялата къща. :-o

Не съм фен на чесъна, като цяло... Сигурно повече от година не съм вкусвала. Знам, че е полезен, ама пуста смрад...
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Крейзи, тва е китайския чесън. Малки хора - голеем чесън, ей. И може да ти пробие дупка в небцето ако се опитваш да го консумира директно, демек да сдъвчеш скилидката.

Бластер, прав си, ама в комбинация с оцет винаги ми навява индикации за шкембе. У нас в хладилника постоянно се търкаля едно бурканче с тая зловонна отвара и ме питай, като го ядат на закуска, как мирише цялата къща. :-o

Не съм фен на чесъна, като цяло... Сигурно повече от година не съм вкусвала. Знам, че е полезен, ама пуста смрад...

С ено кафе са отмирисва, не страхуюся
А и друго е да те поканя на вечеря с чесан,,,
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

С ено кафе са отмирисва, не страхуюся
А и друго е да те поканя на вечеря с чесан,,,

Тая вечер направих таратор (една от малкото манджи, които мога да готвя прилично) и народа забеляза, че в него няма чесън, чак като го изядоха. :lol:

Не знам дали е друго, бе бластер - не си ме канил на вечеря и без чесан,,, та да направя разликата. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Обичам таратор ама това ней манджа Станке, ши ма умориш 120 кила с един таратор
На вичеря съм те канил в моя бар Курал, ама ти закъса станка,,, забрай ли :wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Обичам таратор ама това ней манджа Станке, ши ма умориш 120 кила с един таратор
На вичеря съм те канил в моя бар Курал, ама ти закъса станка,,, забрай ли :wink:

Затова на следващата покана ще се отзова с дрон, та да е сигурна работата. :-o

Как да не е манджа таратореца, бре?? Супер студена супа си е! Аз топли не мога да правя, така или иначе... кака вчера ми направи една пролетно-градинарска супичка от коприва и лапад - мммм страхотия!... с гъбки. ;)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Затова на следващата покана ще се отзова с дрон, та да е сигурна работата. :-o

Как да не е манджа таратореца, бре?? Супер студена супа си е! Аз топли не мога да правя, така или иначе... кака вчера ми направи една пролетно-градинарска супичка от коприва и лапад - мммм страхотия!... с гъбки. ;)

Таратор с хлеб яде лиса, НЕ, значи ней манджа
Па и ти се с предястия ши ма угощаваш, искаш дама умориш ли
 
От: Предприемачеко разпускане!

Що па да не се яде таратор с лебец? Те хората баницата с хлеб ядат, та таратора няма... Е, може и с тутманик, ако не искаш с хлебец. ;)
 

Горе