Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Казвайте нящо за изтрезняване, снощи се налюрках като ненормален и още нито ми се работи нито нищо. ( Душо няма ми се караш нали :rolleyes: )
При мен наистина действат само 2 неща: Алка Зелтцер и Магарешки бодил 10 000mg - и от двете минимум 2-ка. Това само, ако искаш пак да се превърнеш в човек и да можеш да работиш. Всичко друго е пунта-мара и почти не ми действа.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бивам, ще ми се да разбера как се чувства Унито, та си капнах ракийка и разпускам. Даже си направих и млечна салата, но няма нищо общо с традиционната. Обърках млечни продукти - кисело мляко, кубчета кашкавал и сирене, малко зехтинче и копърче.. Ммм, от мляко :D

Па ти си бил много лакто-толерантен, бе крейзи. Да беше ръгнал и малко краставичка, барем. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Фен на млекото, ъ? А зихтина екстра върджин ли беше, че останалите ни са връзват у млечните салати.....
Иначе сега ми е останало само от малиновото вино, та от него си пия....
Зехтинът не го знам какъв е, само посягам към шкафа и поливам. Мда, фен съм на млечните храни, както и на мръвките с повече лой. Като спомена за винце, ми се допи и такова, но имам само едно мерло, което правих преди 4 години. Интересно, че не се е вкиснало още, а е станало още по-хубаво. Пазя го за по-хладни дни.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ша ма изкушиш пак да се наюркам значи лош чиляк си. :p
Бивам, ще ми се да разбера как се чувства Унито, та си капнах ракийка и разпускам. Даже си направих и млечна салата, но няма нищо общо с традиционната. Обърках млечни продукти - кисело мляко, кубчета кашкавал и сирене, малко зехтинче и копърче.. Ммм, от мляко :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да не правя нова тема за нема нищо, та ще го сложа тук... въпроса ми :) Решавам да записвам и качвам в YouTube предаването "Разследване на самолетни катастрофи" щот ме кефи, а може и някое друго също. Ще ме бие ли някой? :cry:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ще ме бие ли някой? :cry:
Зависи дали слушаш приятелката си.
Иначе само ако стане популярен канала ти или някой те изтропа най-много да ти свалят видеата или направо да пуснат кепенците на профила ти.
 
От: Предприемачеко разпускане!

И да имах пак нямаше да я слушам, независимостта преди всичко :|
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хилой еврибари, кък е наструението,,, поздръвче с едно парче от канала на МистърФъкЮтуб,,, айм олрайт

[video=youtube;4b-kIHLdUvE]https://www.youtube.com/watch?v=4b-kIHLdUvE[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Кажете някой 3D филм за онези старите хартиени очила :D (червено и синьо дет са)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Кажете някой 3D филм за онези старите хартиени очила :D (червено и синьо дет са)
Имах "Кама Сутра" на видеокасетка 96-та с такива. Препоръчвам! :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ъъъ? Това после ме болят очите три дни, купи си един биует и иди на истинско 3D кино-

Да, но в киното немога да се напуша :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да, но в киното немога да се напуша :D
Напуши се предварително и качествено, ползвай електронна цигара за по-късно..
Аз на моя 3D телевизор дали се събират и 5 филма за 3 години, не знам. Няма време за филми.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Уърк, уърк, уърк,,, туърк, туърк,,,
[video=youtube;HL1UzIK-flA]https://www.youtube.com/watch?v=HL1UzIK-flA[/video]
Бачкайте дагоева, пунделник еее :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оуууууууууу бандата как сте бре, ха за много гадини.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Някаква планета фолк лайкджакинг вълна е тръгнала. Днес гледам съм фен на половината антораж на димитровградския предприемач!
Спрете се бре хора и ЧБМ
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оуууууууууу бандата как сте бре, ха за много гадини.

За много години и от мен, докато не е свършила годината. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бластер, още ли си ''рипатраки'' и ще разкриеш ли какво включва тая тайнствена дейност? ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бластер, още ли си ''рипатраки'' и ще разкриеш ли какво включва тая тайнствена дейност? ;)

Здрасти Нанди, префалифицирах сана рипатрак, шото като Динко от Ямбол са идосах на грецките фермери и бях решил даим разфърлам блокадатъ... тепа зеха са уплашиха :wink:
Сътба,,, ко да прайш, пак шиса върна накъра
 

Горе