Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Пак поствам, щото остана на предната страница и няма да я видите:Ето и моите оценки и коментари:

но има фобия от срещи на кафе (-5т.)

А, тази фобия я забравих, по някои други точки май прекалено строго го осъдих :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Що на свещи? Ток ли нямате или светлината от свещите е по-благосклонна към подробностите от анатомията?

Щото си мислех че жените сте по романтични, ама ако искаш да пийм кафе с райбер
 
От: Предприемачеко разпускане!

Щото си мислех че жените сте по романтични, ама ако искаш да пийм кафе с райбер

Е, аз нали те каних на кафе - ама ти даже се покри от форума като наближи датата.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хм честно казано не чета старите постове като влеза след няколко дена във форума, изтървал съм тъй ли... или ти си изтървала
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хм честно казано не чета старите постове като влеза след няколко дена във форума, изтървал съм тъй ли... или ти си изтървала

Е, има да се чудиш какво си изтървал. Пък аз явно съм изтървала вечеря.
 
От: Предприемачеко разпускане!

благодаря за отговора, като получа права (т.е. след 10тия ден) ще направя тема, и ако взема повечко, може да даря, само да ми разясните с 2 думи каква е каузата, защото съм нов тук :) ! Поздрави
 
От: Предприемачеко разпускане!

благодаря за отговора, като получа права (т.е. след 10тия ден) ще направя тема :) ! Поздрави

Трябва да имаш и минимум 200 поста, за да публикуваш в онзи раздел, ако не се лъжа.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да ве туй сигурно за успокоение си го казваш, ама знай ли човек...

Да, самоуспокоявам се, че иначе нямаше да го преживея. Кажи какво мислиш за сборната си оценка от мен и нанди? Доволен ли си, още възражения по някои от точките?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хехе, знаех си че те гризе червейчето къф питон си изпуснала, дайте сметката да даря и аз щом бягате от натуралното
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хехе, знаех си че те гризе червейчето къф питон си изпуснала, дайте сметката да даря и аз щом бягате от натуралното

Що да съм го изпуснала, има време все пак. Но ако предпочиташ да дариш парична сума, те записваме в списъка с мераклиите, даже договор ще изготвя.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хехе, знаех си че те гризе червейчето къф питон си изпуснала, дайте сметката да даря и аз щом бягате от натуралното
Ние не бягаме от натуралното - вие бягате и затова търсим вибро-заместители. Пък и изисквания имате, а ние не ги покриваме, май..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ей аз бях влюбен за няколко дена сигурно тогава не съм те отразил, ама тя любовта не прощава
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ей аз бях влюбен за няколко дена сигурно тогава не съм те отразил, ама не е късно
Е, кво ? Мина ли ти ? Или те отсвириха ? Значи вече не си пингвин - нищо, ние и така си те харесваме.
 
От: Предприемачеко разпускане!

ДОГОВОР ЗА ДАРЕНИЕ

Днес, 18 май, 2014 г., във форума www. predpriemach.com, се сключи настоящият договор за дарение между:
надарения предприемач (попълнете трите имена или никнейм), наричан за краткост НАДАРИТЕЛ, от една страна, и,
пишман-предприемачките Лили Гагарин, nandibandi,.... (ако има друга кандидатка с явна нужда, да си попълни данните), наричани за краткост НАДАРЕНИ, от друга страна.

Страните се споразумяха за следното:

1. Надарителите отстъпват безвъзмездно и веднага на Надарените:
Парична сума в избран от Надарителите размер, необходима за закупуването на задоволяващи вибриращи артикули.
2. Ако Надарените не са доволни от ефекта на вибриращите артикули, Надарителите се задължават лично да задоволят Надарените.
3. Надарените приемат с благодарност направеното дарение.

За неуредените в договора въпроси се прилагат разпоредбите на гражданското законодателство на Република България.

Настоящият договор се състави и подписа в .... еднообразни екземпляра - по един за всяка от страните.

НАДАРИТЕЛ: ..................................... НАДАРЕНА: ....................................
 
От: Предприемачеко разпускане!

ДОГОВОР ЗА ДАРЕНИЕ

Днес, 18 май, 2014 г., във форума www. predpriemach.com, се сключи настоящият договор за дарение между:
надарения предприемач (попълнете трите имена или никнейм), наричан за краткост НАДАРИТЕЛ, от една страна, и,
пишман-предприемачките Лили Гагарин, nandibandi,.... (ако има друга кандидатка с явна нужда, да си попълни данните), наричани за краткост НАДАРЕНИ, от друга страна.

Страните се споразумяха за следното:

1. Надарителите отстъпват безвъзмездно и веднага на Надарените:
Парична сума в избран от Надарителите размер, необходима за закупуването на задоволяващи вибриращи артикули.
2. Ако Надарените не са доволни от ефекта на вибриращите артикули, Надарителите се задължават лично да задоволят Надарените.
3. Надарените приемат с благодарност направеното дарение.

За неуредените в договора въпроси се прилагат разпоредбите на гражданското законодателство на Република България.

Настоящият договор се състави и подписа в .... еднообразни екземпляра - по един за всяка от страните.

НАДАРИТЕЛ: ..................................... НАДАРЕНА: ....................................
Напълно издържано ми се струва - подписвам, без да се консултирам с адвокат!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Абе мина ми, някои казват че минава до седмата година пък при мене май минава много по бързо
 
От: Предприемачеко разпускане!

ДОГОВОР ЗА ДАРЕНИЕ

Днес, 18 май, 2014 г., във форума www. predpriemach.com, се сключи настоящият договор за дарение между:
надарения предприемач (попълнете трите имена или никнейм), наричан за краткост НАДАРИТЕЛ, от една страна, и,
пишман-предприемачките Лили Гагарин, nandibandi,.... (ако има друга кандидатка с явна нужда, да си попълни данните), наричани за краткост НАДАРЕНИ, от друга страна.

Страните се споразумяха за следното:

1. Надарителите отстъпват безвъзмездно и веднага на Надарените:
Парична сума в избран от Надарителите размер, необходима за закупуването на задоволяващи вибриращи артикули.
2. Ако Надарените не са доволни от ефекта на вибриращите артикули, Надарителите се задължават лично да задоволят Надарените.
3. Надарените приемат с благодарност направеното дарение.

За неуредените в договора въпроси се прилагат разпоредбите на гражданското законодателство на Република България.

Настоящият договор се състави и подписа в .... еднообразни екземпляра - по един за всяка от страните.

НАДАРИТЕЛ: ..................................... НАДАРЕНА: ....................................
То туй като брачно свидетелство, чак тръпки ме побиха, що не кажеш къде да ти пусна лептата
 

Горе