Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Алоуууууу, темата е за разпускане Вие се изпокарахте.
Давайте по-леко и с усмивки :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Светле, какво ще ме посъветваш? Да отговоря или да не отговоря? Нали си моята зодия :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Е госпожата ме накара да прекопам зелената площ в двора :(
Идеална възможност.
Съблечи са до кръста.
Изпъни плочките и размаай мотиката.

Кат свърши часа, ученичкити ще изфърчат от вратаата с писъци, търчейки устремени към тебе....
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Идеална възможност.
Съблечи са до кръста.
Изпъни плочките и размаай мотиката.

Кат свърши часа, ученичкити ще изфърчат от вратаата с писъци, търчейки устремени към тебе....

Те вече търчаха в голямото междучасие 8)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Колегата Огнян Младенов го показаха в новините на БТВ :beer: :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

181365_10150978418099674_1595414504_n.jpg
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Те вече търчаха в голямото междучасие 8)

и? те какво? :-o

Тая госпожа не може ли да я омилостивяваш някак, вместо в тези жеги да те гърчи така?
 
От: Предприемачеко разпускане!

@g0g0 нема нужда да се мориш да правиш плочки за ученичките, става къде къде по-лесно в днешно време, достатъчно е да размахаш двулитровка или некой масур,махорка,сас или както там му се вика на лулата на мира и не с цвърчане , а с цвилене ше те запрегръщат:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

@g0g0 нема нужда да се мориш да правиш плочки за ученичките, става къде къде по-лесно в днешно време, достатъчно е да размахаш двулитровка или некой масур,махорка,сас или както там му се вика на лулата на мира и не с цвърчане , а с цвилене ше те запрегръщат:)

Ти пък! Все лесното и мекото гледате :confused: нека го заслужат! Той няма да може всички наведнъж. Някак, ако може да се изчакват търпеливо поне :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Туптуптуп тройка [video=youtube;bbEoRnaOIbs]http://www.youtube.com/watch?v=bbEoRnaOIbs[/video] Опаа вкарвати ли
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нема свършване това копане, ужасТ :(
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нема свършване това копане, ужасТ :(

Няма да мрънкаш! Нали си мъж. Ляв, десен и така ще мине(ш) :) мисли си за почивката :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бласти, какви са тия пикли? Я се похвали, да не ти е вързало нещо крехко? :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бласти, какви са тия пикли? Я се похвали, да не ти е вързало нещо крехко? :-o
Аз не връзвам само плющя ма нали съм куртултрегер да не са фаля чи може да има некои на диета
Ти са пофали нещо намазала лиси, нахрани ли котиту
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз не връзвам само плющя ма нали съм куртултрегер да не са фаля чи може да има некои на диета
Ти са пофали нещо намазала лиси, нахрани ли котиту

Голям си буквалист начи :( плющи мастиките, крехкото го ... прикотквай ;) така съм чувала де, иначе се плашат и бягат :twisted: аз щото си ми приятелче, да те светна ;) и Кака естествено.

КотИ нямам, имам куче 8) който си има котИта, да си ги храни.
Да се пофаля казваш ... може ли? Вървя си аз и близо до един тротоар виждам как паркира едно страаааахотно BMW, управлявано от страааааахотен пич!
Той хубаво паркира но на тротоара "цъфнали" едни бетонни топки, които няма как да види, и аха-аха задната броня. Аз спирам успоредно на него и едва ли не ужасена вдигам ръце и правя физиономия- Какво правиш по дяволите???- той се разсмива много сладко, дава малко напред и после бавно избягва препятствието! Ако беше Мерцедес щях да подмина. 8)
 

Горе