Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

И мени не ми са четат глупости шото имам сериозна задача да преброя дупките на лулугерите и немам време за разпускание и спан


Сериозни предприемачи сте се събрали тука - Преброителят на дупки и Казанлъшкия прелъстител :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

То са е видяло, че сте стиснати ми аз да си лягам.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

И мени не ми са четат глупости шото имам сериозна задача да преброя дупките на лулугерите и немам време за разпускание и спан

Брей, къф нАучен работник - захванал се с проекта и няма време за разпускание. Да не си фанал некой европроект?:wink: Айде да не те заплесвам, че ще объркаш дупките. Кат не даваш да ти помагам...
 
От: Предприемачеко разпускане!

То са е видяло, че сте стиснати ми аз да си лягам.

Леканооош. Не си обувай гащите, преди да си легнеш.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

То са е видяло, че сте стиснати ми аз да си лягам.

Да ти пратим, ама са ни много еротични селтитата. А ти много рано си лягаш. Да не си непълнолетен и да те повредим нещо?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Лека и на вас, ама без пижамата не лягам
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Брей, къф нАучен работник - захванал се с проекта и няма време за разпускание. Да не си фанал некой европроект?:wink: Айде да не те заплесвам, че ще объркаш дупките. Кат не даваш да ти помагам...
Е нии тясните спецялисти сми тай, кат фанем нешо иго карами докрай,,, ма ако тии изгорял чушкопека мога дата вместя в програмата, я незнаю
 
От: Предприемачеко разпускане!

Лека и на вас, ама без пижамата не лягам

Ииии в тая жега с пижама.:-o Не я обличай, моля те - наслади се на свободата.:)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е нии тясните спецялисти сми тай, кат фанем нешо иго карами докрай,,, ма ако тий изгурял чушкопека мога дата вместя в програмата, я незнаю

Изгоря да, трябва да дойдеш да го погледнеш.:wink: Ще направя кафенце .....за закуска.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ще прегрее момчето в тия жеги при топлообмен с някоя от нас. По-добре ще му е с пижамата :)

Тя може да е охлаждаща и затова не ляга без нея в жегите, а аз гола спя и се въртя от жега цяла нощ..:rolleyes:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Изгоря да, трябва да дойдеш да го погледнеш.:wink: Ще направя кафенце .....за закуска.:rolleyes:
Кафенцито го пия с ного шекер и трява го разбърками шом шие зазакуска пък аз шипочерпа с курасан
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Кафенцито го пия с ного шекер и трява го разбърками шом шие зазакуска пък аз шипочерпа с курасан

Ще ти направя кафенцито в захарницата тогава, няма се плашиш. Важното е да напечем чушкопека.:wink: Курасана с крем брюле го предпочитам..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами гола ще спиш, я - нали си разгромена :)

Ти да не откри смисъла на тая дума? Я обясни, че аз не можах, а човека отказа да преведе..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ти да не откри смисъла на тая дума? Я обясни, че аз не можах, а човека отказа да преведе..

След като анализирах текущата ситуация, разбрах, че разгромена е разгонена предприемачка, отрязана от някой предприемач като колегата уферо/ъпхироу(?).
 

Горе