Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Бластер, минавам само да ти кажа лека нож.

С тия оцъствия изобщо не лъжи Блинки, че ще направим темата 1000стр. Медицинска бележка поне имаш ли за оцъствията?
 
От: Re: Предприемачеко разпускане!

Еййй, голям мерак да черпите начи :D
Уни бате, айде, няма л да удри 1000 страници тази тема? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бластер, минавам само да ти кажа лека нож.

С тия оцъствия изобщо не лъжи Блинки, че ще направим темата 1000стр. Медицинска бележка поне имаш ли за оцъствията?

Медицинската ми бележка е в бутилка и пътува към тебе, само няма са плашиш, хилядо поста ги правим за два тека, само трява са престрашиш,,,
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ама тя бутилката до директора на темата трябва да стигне. :D
Медицинската ми бележка е в бутилка и пътува към тебе, само няма са плашиш, хилядо поста ги правим за два тека, само трява са престрашиш,,,
 
Re: От: Re: Предприемачеко разпускане!

Еййй, голям мерак да черпите начи :D

Да, и да видим като Гангъл стайл, дали ще превърти брояча...иначе, ще се черпи, ама айде де...тия един милион далеч още. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

О, гангстер, като минеш пак през темата идния месец, се надявам са се похвалиш нещо :)

Да се похваля, да се похваля какво да се похваля? :)

Хванал ме е вече една седмица кучи грип и не ще да ме пуска та не се знае дали ще доживея до идния месец да се хваля.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ти пък, аз като четях и като стигнах до куч, и си викам хайдеееее изгоря някоя го е подпукала и му е изцедила мозъка, па то грип. :(
Да се похваля, да се похваля какво да се похваля? :)

Хванал ме е вече една седмица кучи грип и не ще да ме пуска та не се знае дали ще доживея до идния месец да се хваля.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вуйче, какви са симптомите на тоя грип? Да не лаеш по хората и да тичаш след колите? Я, без такивИ работи - утре да влезеш да се похвалиш, че си здрав, като бик и почти толкова умен. :)

Душе, опитваш се да ми вземеш бутилката от бластера, а? Хубава работа, нали и без това ще я четем заедно тая бележка за оцъствия.

То, като гледам всички имат да дават такава бележка. Който не може в бутилка, може и в чинийка или пощенски плик.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ти пък, аз като четях и като стигнах до куч, и си викам хайдеееее изгоря някоя го е подпукала и му е изцедила мозъка, па то грип. :(

Де да беше някоя, а дано ама надали...:(

Вуйче, какви са симптомите на тоя грип? Да не лаеш по хората и да тичаш след колите? Я, без такивИ работи - утре да влезеш да се похвалиш, че си здрав, като бик и почти толкова умен. :)

Не са, лежиш си като пребито куче. :confused:

Как ги правят тези грипове чак мен взеха да ме хващат - едно време що немаше такива?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ако има някоя доволна от хилядите, ще иде да го обслужи... Дано има.. Ако не, да организираме нещо ли..
Това го видях днес и не знам как да реагирам...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Анииии! Жива ли си, бре душко? Ти си най-близо до пищова, така че отивай да помагаш на човека. И без да ривеш, щот га яде кибапчита мибапчита ни рива.:)

Вуйче, да смятаме ли, че кучешката тения вече те е пуснала и си 6? А дано!:|

Крейзи, как си?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бива, Нанди :) Мърдам още.. Благодаря, че попита! Готвя празничния последен работен петък, че да починем малко. Смятам да го подхванем от утре - нужна е тренировка.
В неделя бях до Търново на разходка, де да знаех.. щях да му занеса на чуека 1-2 кибабчета. Грях ми е, ама вчера изхрълих една 7-8 кифтета и полвин тава зели със свинско.. Не че бяха лоши, ама мойта готви кат невидела, няма изяждане, а аз мисля за пиене.. :lol:
Анииии! Жива ли си, бре душко? Ти си най-близо до пищова, така че отивай да помагаш на човека. И без да ривеш, щот га яде кибапчита мибапчита ни рива.:)

Вуйче, да смятаме ли, че кучешката тения вече те е пуснала и си 6? А дано!:|

Крейзи, как си?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Анииии! Жива ли си, бре душко? Ти си най-близо до пищова, така че отивай да помагаш на човека. И без да ривеш, щот га яде кибапчита мибапчита ни рива.:)

Вуйче, да смятаме ли, че кучешката тения вече те е пуснала и си 6? А дано!:|

Крейзи, как си?

Жива съм Нанди. Понякога за да се уверя си мърдам лявата вежда:mrgreen: За Пищова ми стана...как да кажа- Гадно. Все пак е човек и дано някой му помогне
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вуйче, да смятаме ли, че кучешката тения вече те е пуснала и си 6? А дано!:|

Ко?Не! Язе от грип съм болен, вуйче. Добре, че не си доктор, че с тея диагнози дето ги даваш бая народ ще пратиш при кашлица да си вадят кътниците. :D


За съжаления ще оживея. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ейййй, как ви обичам всичките! Отговорили по ред на номерата, добрите дечица.:)
Крейзи, ти повече съжалявай, че си бил в Търново, а не си видял Аниту - това е главната забележителност. След нея екрепостта Царевец.

Вуйче, радвам се че си добре, а ти се радвай, че не изпратих еко равновесие да те кастрират и маркират.

Аничка, и на мен ми е гадно, въпреки че пищова винаги ми е бил адски антипатичен.

Ако мърдаш дясната вежда не си сигурна, че си жива, така ли? Или просто нея не можеш да я мърдаш изобщо?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Здрастии кака е хавата, при мени мезето сапече ислид малко шизвъннне, затууй шиси сипа еномалко дави кажа насдраве,,, пък и дадигна малко темата хехе
[video=youtube;H7iLIAD27Pk]https://www.youtube.com/watch?v=H7iLIAD27Pk[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

:-o Аниииииииииииииииииииииииииииииииииииии

attachment.php


Виж файлът 11387

Душе, ти няма да ми се сърдиш, аз щото се загуби Анито и за това вместо отсъствие и подарявам букет, нали така се постъпва с дамите. Няма да слагам емоции.
 

Горе