Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Аз си го бъзикам душко, ама щото и ти ич ми не обръщаш внимание и аз нали съм си коч. :rolleyes:
Душе, стига си развалял на човека семейството с тая овнешка ревност - Блинки почерпи едно репче само, ма беше от сърце. Ти изкара, че ме е водил на романтична вечеря и на хотел, след това.:)

п.с. за Блинки не знам, ма аз ракия не понасям и за компрес не бих я ползвала.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ама душко Блинки ли не понася рикия, оуууу гледай сега кво правим.

Тук има строена започната вила на бай Тошо. дигам един сайт, догодина викам ви всички тука, а тогава ще видим пие или не пие ракия .

Ако се откаже от ракията да оди да хваща риба за мезе на пиещите :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз си го бъзикам душко, ама щото и ти ич ми не обръщаш внимание и аз нали съм си коч. :rolleyes:

Кой не ти обръща Фнимание, бре мръсник? :) Лъжеш, като дърта циганка, ни тъй срам...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ко, не :-o
Душко и ти па хептен лъжиш от няколко дни ни си лахуваме хич обаче хайди аз да съм дъртия циганин. Обаче отстъпвам нали знаиш защо .
Ама душко аз ще съм си послушен иначе. :rolleyes:
Кой не ти обръща Фнимание, бре мръсник? :) Лъжеш, като дърта циганка, ни тъй срам...
 
От: Предприемачеко разпускане!

[video=youtube;xP7qXjufY4g]https://www.youtube.com/watch?v=xP7qXjufY4g[/video]
Ни мисли, нидей, отпусни са налей, ся тиса е паднало живей,,,,
Насдрави,,, компанията,,, :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бластер, много оцъстваш, ейй. Насдрави и лека нож на комп-анията от мене.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Здравейтйееее, от много време не сме се виждали. Хау аре ююю?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хилоу :) Как сте?

Готвите ли се за празниците? Ще има ли подаръци :)

Гангстер, оздравя ли? Много тежък тоя грип, щом повече от седмица те държи.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хилоу :) Как сте?

Готвите ли се за празниците? Ще има ли подаръци :)

Гангстер, оздравя ли? Много тежък тоя грип, щом повече от седмица те държи.

Аз нали съм здрав като бик и почти толкова умен рядко ме ловят грипове и обикновено все гадните ме хващат другите не успяват. Кучия грип явно е от гадните ама да не чува Нандито, че ще ме изкара болен от бяс. :mrgreen:

Оправих се май, вече съм готов да карам ски с чужди мацки на Банско. :D

Аз подаръци не искам всичко си имам, писАл съм на дедо Мраз да ми остави Снежанка, не му ща подаръците. :mrgreen:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Бе майната му удари му една и се връщай в играта, че без теб скучно :)
Аз нали съм здрав като бик и почти толкова умен рядко ме ловят грипове и обикновено все гадните ме хващат другите не успяват. Кучия грип явно е от гадните ама да не чува Нандито, че ще ме изкара болен от бяс. :mrgreen:

Оправих се май, вече съм готов да карам ски с чужди мацки на Банско. :D

Аз подаръци не искам всичко си имам, писАл съм на дедо Мраз да ми остави Снежанка, не му ща подаръците. :mrgreen:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз нали съм здрав като бик и почти толкова умен рядко ме ловят грипове и обикновено все гадните ме хващат другите не успяват. Кучия грип явно е от гадните ама да не чува Нандито, че ще ме изкара болен от бяс. :mrgreen:

Оправих се май, вече съм готов да карам ски с чужди мацки на Банско. :D

Аз подаръци не искам всичко си имам, писАл съм на дедо Мраз да ми остави Снежанка, не му ща подаръците. :mrgreen:

Вуйче, айде от мене толкова, па от дядо Мраз повече.

Виж файлът 11398

И не се плаши толкова от кучешкия грип - винаги ще се намери нЕкоя кокошка да те обгрижи, докато боледуваш.:lol:

http://feq.blog.bg/photos/47065/original/l_20090915135936(1).jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Кошката си е на място, ама горкото фтиче, ще взема да го приютя, докато порасне - намират се достатъчно рецепти с пилешко :lol:
[video=youtube;X4nHzLotqQ8]https://www.youtube.com/watch?v=X4nHzLotqQ8[/video]
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Да, от известно време има бъг при картинките. Я да видим дали са го оправили..

Тц... Така ще го плесна.

http://biskvitka.net/uploads/posts/1260632631_25.jpg

п.с. Крейзи, ти кюфтета изхвърляш, ама на пиленцето се наточи. Я да не го закачаш!
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Става, става Снежанчето тури й панделка и ми я пращай. Ски на Банско дали ще иска да кара? :)
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Става, става Снежанчето тури й панделка и ми я пращай. Ски на Банско дали ще иска да кара? :)

Вуйче, както и да я хързулнеш, все ще и хареса - пращам ти я.:wink: Еконт или спийди да ползвам, че Рудолф тия дни работи за дядо Мраз?
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Добър дйен! smileys-coffee-578570.gif

Вуйче, както и да я хързулнеш, все ще и хареса - пращам ти я.:wink: Еконт или спийди да ползвам, че Рудолф тия дни работи за дядо Мраз?

Пускай я по Еконтя, че Спидито в горите Тилилейски са много зле - събуждат те по тъмно в 9:30 да ти кажат, че след малко ще минат и така ги чакаш до след малко някъде около 17 часа. :D

Ръгни в картичката едни GPS координати ако сакаш да идваш на Банско да минем да те вземем. По БастунТВ-то рекоха, че било много евтино само 2000 лв. на седмица. :mrgreen:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Добър дйен! Виж файлът 11409



Пускай я по Еконтя, че Спидито в горите Тилилейски са много зле - събуждат те по тъмно в 9:30 да ти кажат, че след малко ще минат и така ги чакаш до след малко някъде около 17 часа. :D

Ръгни в картичката едни GPS координати ако сакаш да идваш на Банско да минем да те вземем. По БастунТВ-то рекоха, че било много евтино само 2000 лв. на седмица. :mrgreen:

Пуснала съм ти я с пощенски запис, вуйче - аз с пощите рАботя, питай Гого. :) Чакай тия дни Пейо с колюльото да ти каже ''Вие имате поща''. Само дано не употреби от пратката по пътя, че той Пейо е хубавец и на Снежето може да и хареса.

GPS координатите ще ти ги пратя с телеграма - пак по пощата. В Банско не съм ходила много отдавна, а рода ми е от района - срамота. Обаче аз ски не искам да карам, ще си взема чук и гека...
 

Горе