Предприемачеко разпускане!

От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Пуснала съм ти я с пощенски запис, вуйче - аз с пощите рАботя, питай Гого. :) Чакай тия дни Пейо с колюльото да ти каже ''Вие имате поща''. Само дано не употреби от пратката по пътя, че той Пейо е хубавец и на Снежето може да и хареса.

GPS координатите ще ти ги пратя с телеграма - пак по пощата. В Банско не съм ходила много отдавна, а рода ми е от района - срамота. Обаче аз ски не искам да карам, ще си взема чук и гека...

То с тия БГ пощи ще дойде напролет пратката ако не я загубят - ще отървем ските. Требваше да и кажеш на Снежито, че язе съм по арен ще се мине с тоя Пейо. :)

Охо ти си имАла вила на Банско и не се обаждаш да ти се натресем неканени. :D Тъкмо Уни и Крейзито ще опитат дедоата грозданка. :)

Малко хумор, сатира и забава за разпущане: Цък
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

...
Охо ти си имАла вила на Банско и не се обаждаш да ти се натресем неканени. :D Тъкмо Уни и Крейзито ще опитат дедоата грозданка. :)
...
Дедовата трябва да се опита задължително! Аз почвам да барам от мойта шльокавица лека полека, пък да видим докъде ще я докарам.
Давам начало с една голяма глътка НАЗДРАВЕ на всички и Frohe Weihnachten!!! :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ся.. не искам да ви разочаровам, ама на Банско вила съм немАла, но... нищо не се знае, може пък да се замогна и да се сдобия нЕкой ден. В близост имахме къща, но вече и нея я няма, обаче родата е голяма и ако искате да видите танцуващите мечки на Бриджит Бардо ще ви водя.
Грозданката на тати верно е малко, а вие сте много мощни пиячи - почвам да се плаша.:-o

Абе къде е душето?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тука съм душко, само че като духа от лампата на чакам да ме повикаш за да се покажа :rolleyes:
Ся.. не искам да ви разочаровам, ама на Банско вила съм немАла, но... нищо не се знае, може пък да се замогна и да се сдобия нЕкой ден. В близост имахме къща, но вече и нея я няма, обаче родата е голяма и ако искате да видите танцуващите мечки на Бриджит Бардо ще ви водя.
Грозданката на тати верно е малко, а вие сте много мощни пиячи - почвам да се плаша.:-o

Абе къде е душето?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не щеш ама ни разочарова, вуйче ся къ ще караме ски? Къщата я нема ама ако мястото е твоето давай да строим хотел. :D

Ти ся се уплашИ за ракията и реши да ни фъргаш на мечките лЕ? Аз мечки не ща да гледам не са ми интересни... :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Охооо, вуйчето владее диалекта! Така лЕ? Мечките са в резерват в родния град на тате - виж там имам имоти, та ако искаш да строим хотел, кажувай.:wink: Имаме едни стръмни ливади, утрепАли са се за ски. Линдзи Вон ще ни се моли да дойде да покара, та ако вуйчето се застъпи може да я пуснем.

Душе, как си ми ти?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Охооо, вуйчето владее диалекта! Така лЕ? Мечките са в резерват в родния град на тате - виж там имам имоти, та ако искаш да строим хотел, кажувай.:wink: Имаме едни стръмни ливади, утрепАли са се за ски. Линдзи Вон ще ни се моли да дойде да покара, та ако вуйчето се застъпи може да я пуснем.

Душе, как си ми ти?


Владееме секви диалекти, майна. Трябва да можеш да се разбЕреш с мацки от различни краища на България, д'ге.:mrgreen:

Сетих се оня ден пред мен вървяха 2 мацки по центъро на Варна и си говореха на "човек". :lol: Тия от кой край са не ги разбрах, човек. :lol: Може ли мацки да си говорят на човек, развалиха ги тея мацки - едно време какви мацки имаше...:)

Ще трябва да го видим кой е този родния град на тате, да опитаме местната грозданка, местния сужук и местните моми на бизнес посещение, за да видим става лЕ за хотел. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вуйче, местната грозданка, предполагам е добра. Там правят и суджуци и кървавици и бабек и старец (не бански), но май е същия, обаче единствения проблем е, че макетата са лютаци и много рипат на бой. Не знам как са им момите - не съм ходила отдавна, даже танцуващите мечоци не съм виждала, ама ако ще инвестираш може да отидем. Сетих се.... може да пускаме мечките по пистите, та да стимулират скиорите да карат по-добре. Само ще трябва да ги черпим с кафе, че те зимата го удрят на сиеста.
Ако във Варна пуберите още не са започнали да си говорят на ''човек'', значи мометата са били шопкинчета. При нас така си говорят дечурлигата, въпреки че тва не са човеци.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вуйче, местната грозданка, предполагам е добра. Там правят и суджуци и кървавици и бабек и старец (не бански), но май е същия, обаче единствения проблем е, че макетата са лютаци и много рипат на бой. Не знам как са им момите - не съм ходила отдавна, даже танцуващите мечоци не съм виждала, ама ако ще инвестираш може да отидем. Сетих се.... може да пускаме мечките по пистите, та да стимулират скиорите да карат по-добре. Само ще трябва да ги черпим с кафе, че те зимата го удрят на сиеста.
Ако във Варна пуберите още не са започнали да си говорят на ''човек'', значи мометата са били шопкинчета. При нас така си говорят дечурлигата, въпреки че тва не са човеци.:)

Ей туй са казва гостоприиемтво, шом и ракията пивка и мезетата убави и момите арни, па и въргал мождастане,,, ного примамливо ама няма мога дойда шото съм в чужбина за празниците, затуй отсега ви кажвам насдрави и весели празници,,, да издърпате найголемио късмет от баницата и даси пишем пак догодина поживо поздраво
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ей туй са казва гостоприиемтво, шом и ракията пивка и мезетата убави и момите арни, па и въргал мождастане,,, ного примамливо ама няма мога дойда шото съм в чужбина за празниците, затуй отсега ви кажвам насдрави и весели празници,,, да издърпате найголемио късмет от баницата и даси пишем пак догодина поживо поздраво

Еййй, бластер изпуснахме те и тва е. И ти да си много жив и още повече здрав и корав и хубаво да си изкараш при бабата и дедото. Като се върнеш и открием ски сезона ще те викнем да направиш един гигантски слалом у мойте имоти. Насдрави и на теби и на булката.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Еййй, бластер изпуснахме те и тва е. И ти да си много жив и още повече здрав и корав и хубаво да си изкараш при бабата и дедото. Като се върнеш и открием ски сезона ще те викнем да направиш един гигантски слалом у мойте имоти. Насдрави и на теби и на булката.:wink:
Ама нито съмса оженил нито съм поумнел, оше съм си съшия офчар,,, ко изглеждом поумен мождае от мусаката на булката ил от ракията на дедото, я незнаю :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

То по-умен от това, дето си знаем няма на къде повече, но определено си улегнал - семеен мъж. Ма булката и мусака ли ти прави? Ааааа, много те глези...
 
От: Предприемачеко разпускане!

То по-умен от това, дето си знаем няма на къде повече, но определено си улегнал - семеен мъж. Ма булката и мусака ли ти прави? Ааааа, много те глези...
Туй дето викаш съм улегнал, не знам от коя чакра ти искочи, глезят ме като бебе носъм си пак съшия офчар,,, ама малко поумнял
Па може и вундеркинд да стана след времи я незнаю, ама мусаката е добра
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душкооооооооооооо, направи ли питката с кисметите. :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вуйче, местната грозданка, предполагам е добра. Там правят и суджуци и кървавици и бабек и старец (не бански), но май е същия, обаче единствения проблем е, че макетата са лютаци и много рипат на бой. Не знам как са им момите - не съм ходила отдавна, даже танцуващите мечоци не съм виждала, ама ако ще инвестираш може да отидем. Сетих се.... може да пускаме мечките по пистите, та да стимулират скиорите да карат по-добре. Само ще трябва да ги черпим с кафе, че те зимата го удрят на сиеста.
Ако във Варна пуберите още не са започнали да си говорят на ''човек'', значи мометата са били шопкинчета. При нас така си говорят дечурлигата, въпреки че тва не са човеци.:)

Язе такиви кървавици, бабеци, зурли, уши и пачи не ям. :) Те да си рипат и да си се млатят, вуйче язе со тех нема да се събирам ще им насъбера момите само. :D

Може и шопкинчета да са били знам ли, аз с пубери работа си немам ама тея около 20 годишни бяха, човееек. :lol:

Верно ли имало мацки дето могат да правят мусака? :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Честит ден на вегетариянеца от мен. Много преядох и даже се напих, вуйчета и душки! Да сте ми живи и много здрави и да се чудите за кви глупости да си похарчите излишъка от пари през новата година и любов пожелавам на всички - по мнооого!

Душе, аз не съм готвачка, аз съм чистачка. Изблизах до блясък 3 етажна къща, докато мама наготви манджите - да ми е жива и здрава, страхотно готви. Аз съм майстор на кафето и салатите.
Вуйче, добре правиш, че наблягаш само на здравословното ухажване - зурлите и пачите са гадост от сЕкъде.

Колкото до мусаката: Колко неща трябва да умее перфектната булка?
отговор: 70! 69 + мусака.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ейййййй душко, ха така. Пияна жена весел форум :beer: :D
Честит ден на вегетариянеца от мен. Много преядох и даже се напих, вуйчета и душки! Да сте ми живи и много здрави и да се чудите за кви глупости да си похарчите излишъка от пари през новата година и любов пожелавам на всички - по мнооого!

Душе, аз не съм готвачка, аз съм чистачка. Изблизах до блясък 3 етажна къща, докато мама наготви манджите - да ми е жива и здрава, страхотно готви. Аз съм майстор на кафето и салатите.
Вуйче, добре правиш, че наблягаш само на здравословното ухажване - зурлите и пачите са гадост от сЕкъде.

Колкото до мусаката: Колко неща трябва да умее перфектната булка?
отговор: 70! 69 + мусака.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Весели празници и от мен, утре ще черпя аз днес ще си мълча. :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Дааа, някой, след няколко часа има имен ден. Да ни е жив и здрав, щастлив, много обичан и все така душичка. Малко избързах, ма гледам да не ме изпревари някой.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма нищо душко аз съм си ти благодарен. :)
Дааа, някой, след няколко часа има имен ден. Да ни е жив и здрав, щастлив, много обичан и все така душичка. Малко избързах, ма гледам да не ме изпревари някой.:)
 

Горе