Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Въй душееее де са губиш :-o сърцето ми спира вече без тебе. :(
Бластер, ти пишеш в 2 часа и търсиш живот - нема бате.:) Ората спат по тая доба...

Иначе не мога да ти помогна с въпросите - нямам връзки в хотелския бранш. При нас става бая лизгаво, като падне сняг и не почистят - да взема да те поканя?:wink: Поне ойл инклузив мога да ти гарантирам. Виж лифта е проблем.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Въй душееее де са губиш :-o сърцето ми спира вече без тебе. :(

Тука съм, бе душичка, ама работа.. няма време - само минавам да погледна какви сте ги писали по нощите.
Недей така с това сърце, че трябва и дефибрилатор да ти подаряваме.:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, то и разбито пак е силно защото е Българско :)
Минавай като се появи гангста ще идваме на гости да кажеш на дедо да скрие буретата с рикия :lol:
Тука съм, бе душичка, ама работа.. няма време - само минавам да погледна какви сте ги писали по нощите.
Недей така с това сърце, че трябва и дефибрилатор да ти подаряваме.:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ма гангста верно се изгуби сериозно - минАл е в дълбока нелегалност пак, щото цецо-крадецо се върна на власт.:)

Дано прати нишан, че е жив, да не го мислим поне.

Минавам душка, а ти пий мента, глог и валериан - да не те мисля и тебе.
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, душко те преди хващаха и изчезваха, вече направо трепят, па аз и противоракетно гориво да пия нема как да се скрия от бойковата магия :lol:
Въх дошко ще се спра че може утре в гроба да лежа :-o
Туй е времето гробарско днес си в царско, а утре подземаркско. ;)
Ма гангста верно се изгуби сериозно - минАл е в дълбока нелегалност пак, щото цецо-крадецо се върна на власт.:)

Дано прати нишан, че е жив, да не го мислим поне.

Минавам душка, а ти пий мента, глог и валериан - да не те мисля и тебе.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бластер, ти пишеш в 2 часа и търсиш живот - нема бате.:) Ората спат по тая доба...

Иначе не мога да ти помогна с въпросите - нямам връзки в хотелския бранш. При нас става бая лизгаво, като падне сняг и не почистят - да взема да те поканя?:wink: Поне ойл инклузив мога да ти гарантирам. Виж лифта е проблем.

Спиш ли СТанке, неси кото мени ношна птица начи,,, па язе мислих чисми ена порода,,, епа ного обичам си пиша га никои нема,0 ете затва ставам неразбран ама насдрави
Инак убаво чипри вазе става лизгаво, шото язе съм по сеекстремни спортове начи шими хареса,,, колко звезди ие хотело, че съм звездоман и сакам да броя звезди
 
От: Предприемачеко разпускане!

Спиш ли СТанке, неси кото мени ношна птица начи,,, па язе мислих чисми ена порода,,, епа ного обичам си пиша га никои нема,0 ете затва ставам неразбран ама насдрави
Инак убаво чипри вазе става лизгаво, шото язе съм по сеекстремни спортове начи шими хареса,,, колко звезди ие хотело, че съм звездоман и сакам да броя звезди

Още не съм побила канчето, ама вече гледам на парцали, звездоброецо.

Хотело може да бъде безброй звезди ако те настаня в колибката на кучето и няма облаци. :) Иначе насдрави и от мене!

Ей тва ако го надробиш с бисквитки може да стане страшна попарка:

http://www.grupo.bg/uploads/offers/homepage_8fd275c9483694d876abdb78322c7f1acbcb89a1.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Епа то голем хотел, язе май съм бил вече, данее звездоброй,,, шиспа в колибката ама вместо попара нешо меснато и сочно за мизе шото ски на гладно немоа да карам
 
От: Предприемачеко разпускане!

Епа то голем хотел, язе май съм бил вече, данее звездоброй,,, шиспа в колибката ама вместо попара нешо меснато и сочно за мизе шото ски на гладно немоа да карам

Е, щом искаш да броиш звезди хотела ще е звездоброй, много ясно. Като екстра ще получиш и бинокъл (щото нямам телескоп) и тефтерче да си ги записваш, та да не объркаш бройката.

Ето ти нещо питателно за слалома.:

http://yoocards.com/data/media/23/funanimals21.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Яз те чакам да ми дойдеш душо /въздишка/, а ти не довадяш,,, Заспа ли Нанди,,, дека си ф морфеевите полета Т.а намера я
 
От: Предприемачеко разпускане!

Яз те чакам да ми дойдеш душо /въздишка/, а ти не довадяш,,, Заспа ли Нанди,,, дека си ф морфеевите полета Т.а намера я
Да ма прощаваш, душо (двойна въздишка) ама загледах един и филм и те изоставих лекинко..

Сега ще полягвам на кълка и се надявам да се срещнем нейде из ледените писти на Морфея. Ще ме познаеш по чук и гек-а - с двойно предаване.:wink:

Там ще уговорим и мезето, щото не ти фащам метафорите неска.

Айде лека ноож.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами хубу, леканож,,, ама ма гризе отвътре дали твойто двойно предаване шиси пасне с мойто 4по4, шото може да съм със зимен грайфер, но съм мек каучук, т.е. перфектна зимна гума
Кво шикажеш,,, путготвен ли съм за зимни условия, ааа
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами хубу, леканож,,, ама ма гризе отвътре дали твойто двойно предаване шиси пасне с мойто 4по4, шото може да съм със зимен грайфер, но съм мек каучук, т.е. перфектна зимна гума
Кво шикажеш,,, путготвен ли съм за зимни условия, ааа

Перфектен си за сезона - немай кахър!

Таман ма фана на къс фас - последна цигара и айде към морфеевите полета. Чакам тА.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Чакаш ма ама на поточен адрес , шото вече заспах и немога дамисля, ама утре катса наспа направо не мисе мисли, ити шиса изненадаш колко съм праф
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ай хеф а дриим, алто ситдаун ета тейбъл,,,
[video=youtube;y1GIgwakb0Q]https://www.youtube.com/watch?v=y1GIgwakb0Q[/video]
олуейс чиърс енд аморе гълс, гългъл гъл гъл
 
От: Предприемачеко разпускане!

Здрастии банда, що никой не пише тука вече, да не съм оплескал нещата
Съм шото от село ими липсва маниер, косъм обидил некой даса извиня, коможи
[video=youtube;CfihYWRWRTQ]https://www.youtube.com/watch?v=CfihYWRWRTQ[/video]
Пък Нандиту и Лилиту оше са ми длъжни, шото нема заведаха на море миналата година
А пък ся точа ските, и немога да не са пофаля къф скиор сам, ко някоя иска ми стигне уменията - давам курсове на примоция
 
От: Предприемачеко разпускане!

Пък Нандиту и Лилиту оше са ми длъжни, шото нема заведаха на море миналата година
А пък ся точа ските, и немога да не са пофаля къф скиор сам, ко някоя иска ми стигне уменията - давам курсове на примоция

А, доколкото си спомням, ти не щеше да те заведем, нещо се врътна в последния момент :)

Дано сега поне си отишъл на ски. Тази година единствено по тротоарите се пързалям.

Загинала е темата, гледам :) Малко й трябваше, за да стигнем до яденето на кибапчитата :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нищо не загива, и не трябва да позволяваме да загива, ще се борим до сетен дъх. :)
А, доколкото си спомням, ти не щеше да те заведем, нещо се врътна в последния момент :)

Дано сега поне си отишъл на ски. Тази година единствено по тротоарите се пързалям.

Загинала е темата, гледам :) Малко й трябваше, за да стигнем до яденето на кибапчитата :)
 

Горе