Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

С чакане няма да стане, трябва и да пишеш. Ако заинтригуваш Уни-то може и две хиляди страници да станат. Пали фитила и бегай
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Предприемачеко разпускане!

Закъсацията е голяма щом в тази тема се измести всичко!!!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вайййййй, браво бре дигнахте темата. Наздраве, ама ха да видим некоя от женките дали че доди да направи салата. :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Иииииииииииииииииииииииииииии, като ва изостави шефа и веднага кръшкате и нищо не казвате значи. :(
 
От: Предприемачеко разпускане!

Иииииииииииииииииииииииииииии, като ва изостави шефа и веднага кръшкате и нищо не казвате значи. :(

Оо ко става шефе, дека беши кът та немаши
Язе са преосхолих на мурето и сига са лекувам сос студена мастиика, ама кумшииката много згоря на плажо и болна легнала, че и нея трева лекувам
Ама насдръви за диганието на тиемата :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Привет и от мен и наздраве, компанията. :) Аз скоро се отправям към плажа, ма ще опитам за не ''загоря'' много - все ще намерим кой да помага. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз скоро се отправям към плажа, ма ще опитам за не ''загоря'' много

Не се мажи със слънцезащитни продукти, защото били канцерогенни. Не яж по кръчмите, че нещо бил плъзнал антракс напоследък. За плажа си вземи приятни книжки - за хомеопатия, веганство, астрология, анти-ваксърство, все такива извисени работи.

Ако нарушиш тези предписания, зъл телетъбис ще дойде да ти се изцърка в чехлите докато спиш.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Привет, ама кома видиш кък плувам кът акула ити ши згориш

Само, като си те представих загорях. Кома развираш... ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не се мажи със слънцезащитни продукти, защото били канцерогенни. Не яж по кръчмите, че нещо бил плъзнал антракс напоследък. За плажа си вземи приятни книжки - за хомеопатия, веганство, астрология, анти-ваксърство, все такива извисени работи.

Ако нарушиш тези предписания, зъл телетъбис ще дойде да ти се изцърка в чехлите докато спиш.

Заклевам се да ги спазвам. :) Не защото съм против телетъбиса и изцъркването в чехлите, а защото правилата са изцяло съобразени с начина ми на живот. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

[video=youtube;cNw8A5pwbVI]https://www.youtube.com/watch?v=cNw8A5pwbVI[/video]
Здрастии, има ли печени на плая ил цел ден климатик ви духа
 

Горе