Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Блатер пак е на свобода

Да, броди сред нас въоръжен и опасен.:lol: Майки, крийте си дъщерите, че Бластера е наблизо. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оууу, сорка душо - не знаех, че е лично към мене тоя поздрав. Викам Уни ще откликне тоя път, понеже той е направил резервациите, ма не - мене си ме чака.

Пускам по-здраф спициално за тебе - Shalom, Buenos Dias

Иии ааа, блъгодаря ти душо, ама ако може и с некои балада дама поздръвиш, че посредно времи съм настроен любовно:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Иии ааа, блъгодаря ти душо, ама ако може и с некои балада дама поздръвиш, че посредно времи съм настроен любовно:wink:

Душко, какво по-баладно от това? Освен да ти го пусна на забавен каданс?:-o

[video=youtube;ekzHIouo8Q4]https://www.youtube.com/watch?v=ekzHIouo8Q4[/video]

По-лигаво (романтично) от това не намерих в бързината. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Малии растопих са направо, на първомай та чекам душо, на вичеря,,, печани чушки, коши кажиш :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Малии растопих са направо, на първомай та чекам душо, на вичеря,,, печани чушки, коши кажиш :rolleyes:

Печени чушки звучи пирфектно, па ако има и некоя доматка - там съм. :)

Бластер, ти ся да не земеш да омекнеш, като си флюбен?! Кой ще докладват съфорумците ако вземеш че станеш мил и любезен с всички?:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бодила не омеква Нанди, не страхуйся
И доматки ши има, ама дане са изложим с чушките :wink:, ко нети равоти чушкопека
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бодила не омеква Нанди, не страхуйся
И доматки ши има, ама дане са изложим с чушките :wink:, ко нети равоти чушкопека

Всички системи са приведени в бойна готовност, Бластер! И ти не страхуйся. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Всички системи са приведени в бойна готовност, Бластер! И ти не страхуйся. ;)

Аха, да цопвам ли в локвата с цвете между зъбите,,, ама кога сичко е наред са страхувам повиче, ми ако ти изгоря чушкопека,,, несам го провал можда е слаб
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аха, да цопвам ли в локвата с цвете между зъбите,,, ама кога сичко е наред са страхувам повиче, ми ако ти изгоря чушкопека,,, несам го провал можда е слаб

хахаххахахахахахха!!! Ми, стандартен е, ма проблема е, че ти може да си прекалено мощен, кома развираш. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Верно е ного съм мощен и много са изгоряли от волтовата ми дъга, затуй ще ни тряват предпазни мерки,,, кажи си мерките за гащеризон - височина/бюст/талия/ханш
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нанди има едни чушкопеци де поемат по 2-3 чушки. Твоя от кой тип е? Питам за един приятел!
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Нанди има едни чушкопеци де поемат по 2-3 чушки. Твоя от кой тип е? Питам за един приятел!

Не е от тия - кажи на приятеля. :) Моя е моно - по БДС;)

Бластер, не съ тревожи за гащеризоня. Имам една брезентова мантия (универсален размер) и гумени ботуши - готова съм за волтовата ти дъга. :lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Нанди има едни чушкопеци де поемат по 2-3 чушки. Твоя от кой тип е? Питам за един приятел!

Аве Стъклен вий у Варна не сте ли учили мерките за безопастост, знайш ли колко варненки сам спасил на изпита за спасител,,, хубу че можех да плувам :wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Бластер, не съ тревожи за гащеризоня. Имам една брезентова мантия (универсален размер) и гумени ботуши - готова съм за волтовата ти дъга. :lol:
Нанди, имах превид друг вид гащеризон, но и със скафандър да дойдеш на вичерята, нема проблеми,,, сичко е путконтрол
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Нанди, имах превид друг вид гащеризон, но и със скафандър да дойдеш на вичерята, нема проблеми,,, сичко е путконтрол

Лесна работа, Бластер и без това ще пътувам сТанка, а него винаги го карам с каска.;)

Мен повече ме интересува сключихте ли сделка с магнитчо и кога ще си получа комисионната за посредническите услуги??? Все пак сме сериозни предпреймачи - не сме случайни, да го е...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Здрастии, бех са загубил с ена кака в гората, ама са намерях,,, нешо дасъм истървал
[video=youtube;5ncfU-Q-WTA]https://www.youtube.com/watch?v=5ncfU-Q-WTA&nohtml5=False[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ти дека одиш, бре Танасе? Тука за комисионни те чекам да ми дойдеш, душо, ама ти не си никакъв предпреебач, да та... :evil:

За гъби ли ходи с каката или за охлюви?
 
От: Предприемачеко разпускане!

[video=youtube;s8R7Qf17_WE]https://www.youtube.com/watch?v=s8R7Qf17_WE[/video] Да плача ли или да се смея не знам ... :)
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Те така се яде царевица хаха.
[video]https://www.facebook.com/1651317055140271/videos/1737124039892905/[/video]
 

Горе