Предприемачи, тарикати и други елементарни

Полезен ли е форума или е просто забавен

  • Полезен

    Votes: 34 29.6%
  • Забавен

    Votes: 12 10.4%
  • Полезен и забавен

    Votes: 62 53.9%
  • Незнам

    Votes: 7 6.1%

  • Общо гласове
    115

AxCx

New Member
Като гледам форума се напълни с много елементарни постове на много елементарни потребители. Забелязвам че хората които са имали по-сериозно отношение по темите на форума вече пишат много по-рядко, аз също чета само много малка част от темите и останалите ги маркирам веднага като "прочетени". Админите спамят яко на негърски или терминаторски (пишете на български) единствено и само да си трупат кънтент. Та много любопитно ми е полезен ли е наистина този форум или просто забавен ?
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Полезен и забавен - научавам много, но ми харесва и аз да помагам на другите :) Иначе форума се пълни яко с офтопик, ама какво да се прави... няма форум, който да не е сполетян от такова нещо.
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

И аз гласувах (и сега спамвам):)
Бате, както има и смешни, така има и сериозни теми. Ако не се лъжа напоследък обсъдихме зареждането на новини от втори сайт, като се гледа да се избегне дублирането на контент. Малката част от тези, които четеш са именно тези теми, или поне така мисля.:)

Рядко ще видиш форум съсредоточет на 100% по темата си. Винаги има и офтопик както и някой друг мозучен тръст да ни пробутва някоя друга дървена оферта за кликане или въпрос зададен от мързел. Има и ще продължава да има. Това е положението. И какво по дяволите означава "негърски или терминаторски"? :) :) :)

Направо ни накваси всичките, а?:)
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Аз съм за Полезен....
Забавни моменти има, но тук научих много неща.
Благодаря на всички, които ми съдействаха и продължават да ми помагат
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

"Полезен и забавен ", и аз научих тук много, а и имам да уча още. AxCx, не се коркай, офф има навсякъде, без него никой форум не може.
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Определено е полезен, но някои хора, все още прохождащи, сред които и аз, затрупваме форума и админите, като питаме за някакви дребнави неща. Ще си позволя да спомена като пример exP, който от време на време ми пише в скайпа за някакви странни неща, като например последния му домейн - eiban.net :D Често се усещам, че подобно на него и на мен ми хрумват някакви идейки и бързам да питам опитните хора тук дали според тях ще са успешни... Че те от къде ще знаят, да не би да се занимават с недвижими имоти или с музика например... Май е време да слезем малко на Земята, да запретнем ръкави, да четем повече, отколкото питаме, да поработим и реализираме до някъде идеите си и чак тогава да питаме ако нещо не ни е ясно :)

Защото въпроси от типа на "какво мислите за това сайтче" май наистина затрупват форума с офтопик.

Всъщност май ще е добре да има раздел "Какво мислите за..."
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Направо ни накваси всичките, а?:)

Не си ли личи че се забавлявам ? :lol:
 
От: От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Не си ли личи че се забавлявам ? :lol:
Да, и в същото време се учиме.
Така винаги е било по-добре, не знам някой да е карал мирно на даскало, както и в университета. :wink: Гледам че 2-ма само се забавляват тук. Евалат и на тях.:)
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Преди време този форум беше много по-добро място за намиране на информация и обсъждане на интересни въпроси. Сега наистина позападна. И аз вече рядко пиша, основно чета и то наистина, както каза AxCx много малко от темите.
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

хубаво си е форумчето :)
доста съм научил и се радвам :)

преди време си беше доста по-добре, сега повечето теми/не са виновни шефчетата :)/ не ги чета/нямат стойност/...
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Незнам и аз това време влизам само за малко да видя какво има и какво не а повечето теми нито стават за писане нито за четене, но определено има хора които заслужават да им се обърне внимание а за другите (може би включително и мене) няма какво да се прави интернет все още е свободно пространство както и форума :p
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Според мен форума е доста полезен и има много конкретна информация, особено за порхождащите в областта. Също смятам, че е полезен ресурс за обмяна на опит.
Наистина пониякога има отконения и малко пубертетски разправии и постове, но това наистина май е неизбежно. От друга страна е похвално, че толкова млади хора са поели по този път.
Желая много успех на всички съ-форумци!
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Хем ми е полезен форума, хем ми е забавен... ама верно напоследък се напълни с яко много глупости
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

еми то няма как измеждодругото.. ама форума си е стабилен и има доста полезно инфо
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

еми то няма как измеждодругото.. ама форума си е стабилен и има доста полезно инфо
Вие го правите толкова ценен. А ако става дума за разреждане на темите, трябва да се завъртите в DP Forum да видите там за каква боза става дума. Преоблават офертите за линкове, нуби въпросите, както и теми от сорта на коя е по-секси парис или бритни. Така че мисля че тук е много по-силна дисциплината и смея да твърдя, че всеки божи ден тук излиза нещо ново като информация, с която може да се подобри даден аспект в практикуването на интернет маркетинга.


@MacTeP, ако имаш предвид промотирането на сайтове, с цел цъкане за центове. Да яко се понапълни напоследък, но ще се вземат мерки и за това.

Но също така трябва да бъдеме солидарни и да подхождаме с уважение и професионализъм към хората всъпващи в тази материя. :wink:
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Напоследък форума се превръща в хранилка... хора моля да се съсредоточим върху правенето на пари, а не върху това, кой е малоумен и т.н.
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

@mactep, ако имаш предвид промотирането на сайтове, с цел цъкане за центове. Да яко се понапълни напоследък, но ще се вземат мерки и за това.

Но също така трябва да бъдеме солидарни и да подхождаме с уважение и професионализъм към хората всъпващи в тази материя.

Бате, защо просто не се направи една секция специално за тия..
И който иска да си бълва там на поразия. А най горе да се залепи един пост, който да обяснява с прост език ползата от тази материя (или без-ползата), а който все пак иска, да си развива цъкашлинкви стратегии спокойно. Останалите да не се дразнят и да спичат децата и просто да не гледат секцията.

Така ще е най-добре за всички и много спорове ще затихнат.
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

факт е че с разраставнето на форума е невъзможно да не се повиши и спам левъла , на мен лично не ми пречи - чета това което ми харесва и ми е интересно , също така пиша където мога да помогна , просто игнорирам останалата част... няма смисъл да мрънкаме...
 

Горе