Предприемачи, тарикати и други елементарни

Полезен ли е форума или е просто забавен

  • Полезен

    Votes: 34 29.6%
  • Забавен

    Votes: 12 10.4%
  • Полезен и забавен

    Votes: 62 53.9%
  • Незнам

    Votes: 7 6.1%

  • Общо гласове
    115
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Ето я и вормулата, която подкрепя идеята на vetzkov, влизам във форума гледам че повечето секций са жълти и давам едно "Нови Мнения" и започвам да си избирам, като се прави голям подбор. И така доста теми ми минават през окото. ;) Така ще е и в бъдеще, само че по-зле. Може да видите примери в другите форуми - DP, Submitexpress, sitepoint, webmaster-talk....и т.н. ;)
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Ето я и вормулата, която подкрепя идеята на vetzkov, влизам във форума гледам че повечето секций са жълти и давам едно "Нови Мнения" и започвам да си избирам, като се прави голям подбор. И така доста теми ми минават през окото. ;) Така ще е и в бъдеще, само че по-зле. Може да видите примери в другите форуми - dp, submitexpress, sitepoint, webmaster-talk....и т.н. ;)
извянявай, но този форум е доооста далеч от форумите които си дал за пример ...
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Гласувах за полезен, защото е такъв за мен ;)
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

бих от любопиство се зарадвал на едно особенование защо е полезен
дай 3 причини :)
или 2 или поне една айде
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Аз мога да дам:
1 - допреди март месец (миналата година) не знаех, че дори съществува словосъчетание като "афилиейт маркетинг". Намерих този форум и узнах.
2 - пак допреди горепосочения месец не знаех кво е тва животно СЕО и за какво служи. Прочетох това-онова и придобих представа.
3 - не знаех каква роля имат тези "ads by google" в много сайтове, които посещавах - не знаех откъде идват, защо се слагат (не се бях замислял дали това е начин да правиш парички), но сега знам че има хляб в това. А и не само в адсенс/адуърдс - афилиейт програмите, линк ексчейндж, уникален кънтент и т.н. - всички тия неща не се и бях замислял, че може да имат толкова голямо значение за един сайт. Ама дотогава изобщо не се и бях замислял какви възможности предлага мрежата. Намерих форума, инфото тук (ъъъ, не това с теми от рода на "новия клип на цецо кукуто" а по-полезното) много ми помогна и ме измъкна от матрицата, както обича да казва takamato. А и понеже бая хора сме големи образи тука - гласувах за полезен и забавен.
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

И аз така delta_force даже и по зле може би щото нищичко не знаех и не разбирах за какво иде реч в постове написани на кирилица ..сега не че много знам но поне посвикнах с терминологията която си е доста специфична.
После осъзнах , че Affiliate Marketing , Internet Marketing не са тъждествено равни на make money online и че quick rich схеми и в интернета няма , а много знания, работа , упоритост и опит са нужни за да дойде приличния доход.

Не на последно място ,благодарение на това , че всеки е добре дошъл тук и покрай забавата страна на форума мога да кажа , че се научих даже и на по -добра форумна култура и това е нещото което всеки човек лесно може да постигне с малко старание от негова страна.

За полезен и забавен бях гласувала май....забравих ...иначе форума ще е такъв какъвто си го направим самите ние.
 
Последно редактирано:
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Форума е полезен и забавен ...
Полезен със съдържанието си и хора готови да помогнат винаги.
Забавен .... само като се сетя за смешната страна на Радев .... :) Това ми стига да го причисля към забавните. Отделно от това има прелитащи индивиди, които правят неустоими оферти за бизнес кликане :)
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Гласувам с "Полезен и забавен". Тук за една година успях едновременно да изкарам малко парички и се запозная с интересни хора.
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Форумът е и полезен и забавен, винаги можеш да научиш нещо много полезно, но и винаги можеш да "изпростееш" :D :D :D

Според мен ще е хубаво да се види, колко действително се възползват от полезните неща и успяват да ги превърнат в пари, и колко са тези дето само бълват глупости :) :) Това ще е интересна статистика :)
 
Последно редактирано:
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Ще се пусне и такъв пул, предполагам няма да е много далеч в бъдещето. Даже си мисля да е скоро, защото удряма не малка бройка хора и може като една таква статистика да я извлечем. И на мен ми е много интересно това, кой с колко четене тук какво е направил, естествено като е имал и желнаие де, а не да са го бутали 3-ти лица. :)
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

И на мен ми е много интересно това, кой с колко четене тук какво е направил, естествено като е имал и желнаие де, а не да са го бутали 3-ти лица. :)

Мен ме буташе Blinky. Аз затова напреднах с правописа и преводите. :mrgreen:
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Полезен и забавен. Дам напоследък не пиша, но чета. И да си кажа доста от безсмислените теми правят забавното. Защото аз обичам да се смея на чуждото нещастие - глупостта. (нямате доказателство, че го споделам!!!!)

Аз много неща научих... Ех, не се занимавам с оптимизация, програмиране или дизайн, но все пак - научих :)
 
Последно редактирано:
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Гласувах със забавен. Сещам се, когато се регистрирах тук преди близо 2 години... Беше в пъти над сегашното ниво. Може потребителите да са били по-малко, но се усещаше някакъв дух тук. Нещо, което те привлича. "Старите кучета" бяха много по-активни. Винаги съм научавал ценни съвети от тук.

Сега?

Странна смесица между риалити шоу, цирк на изродите и съботна вечер в местния хоремак...

Жалко...
 
  • Like
Реакции: adi
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

И сега го има стария дух. Но опредлено ставаме много и новите, както и чисто новите докато го прихванат минава време. Гледам, че на последък започнаха да влизат адски много хора на различно ниво на знания и умения, което малко или много разводнява. Но едно от чертите, които форума е запазил през годините си е толерантността към младите в тази област и помоща, която дава с цел да се изгради ендо хубаво местенце. Както и стана де.

Иво, преди 3 години ако ти кажа, че се говореше само за 2 основни неща - пари и само теми тясно свързани с изкарвването им от интернет. Нямаше нито пазар, нито политика, нито кофти случки с държавната администрация, данъци. Абе бе...приказка. Ще видиш на 10К какво ще е. Основната тематика ще е ясна, но опредлено ще е малко по-воднистто. Това е закономерност. Пример мога да дам с един курс, на който ходех. Всичките имах интерес от тематиката на това, което се преподаваше, но след 2та година като качиха бройката, освен за уроците се говореш кой какъв е, всеки се показваше що за човек е, други бяха назад в курса. Абсолютно същото е и тук. НО хубавото в това е, че покрай тях влизаха и много добър материал. Хора, които са в обноски, образовани, надъхани да учат, с добри познания в нещо от материята. И това е факт. Другото е временно явление. ;)

Спомних си за една дискотека, която не пускаше ако нямаш обувки. Ако го направим и тук така, ще стане много кофти. Както и дискотеката е много кофти. :)
 
От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

И Абе бе...приказка. Ще видиш на 10К какво ще е. Основната тематика ще е ясна, но опредлено ще е малко по-воднистто. Това е закономерност.

Спомних си за една дискотека, която не пускаше ако нямаш обувки. Ако го направим и тук така, ще стане много кофти. Както и дискотеката е много кофти. :)

Приказка си е наистина . Още успявам да се ориентирам просто защото познавам мястото, но ако стане по -воднисто определено ще ми е по - трудно и по-неконфортно :mrgreen: Не че не ми се ходи по дискотеки, всеки има нужда от забавления , ама всичко е с времето си :mrgreen:
 
От: От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Приказка си е наистина . Още успявам да се ориентирам просто защото познавам мястото, но ако стане по -воднисто определено ще ми е по - трудно и по-неконфортно :mrgreen: Не че не ми се ходи по дискотеки, всеки има нужда от забавления , ама всичко е с времето си :mrgreen:
Да Ади, така си е. :)

Гледаме всички да е максимално подредено и селектирано, за да се поднесе инфото на новите, както и на старите потребители. Ориентирането им трябва да е на база логика. Преди време нямаше толкова специализирани теми, сега се налага да ги има, защото просто информацията расте и няма как иначе да я блъскаме в една и съща секция с друго, а общото между тях пък било то нещо много базестно. За това темите с "Важно" са като Step In и начало на всяка тема. :)

Внимание:
Форумът е силен магнит за терикати!!! За това апелирам към всички да не се впрягат на такива супекти. Просто правете бизнеса си и бъдете добри. :)
 
От: От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Доста полезен.. :)
 
От: От: Предприемачи, тарикати и други елементарни

Да Ади, така си е. :) Ориентирането им трябва да е на база логика. :)

Като не достигне логика, ползвам и женска интуиция :)
 
Последно редактирано:

Горе