Предприемач форум в новините

От: Предприемач форум в новините

Във връзка с тази тема.
Публикация в медиен сайт заради сигнал от предприемач форум - Новини

Ех, да бяха дали и линк. :) Малко алчно, ама все пак и за статията ще е добре да се спомене за произхода на скриншота. Мен ме радва това, но поне малко описание под снимката щеше да ме зарадва повече. :)
 
От: Предприемач форум в новините

Е, бива ли да не сложат линк към източника, т.е. към самата тема в предприемача? :twisted:
 
От: Предприемач форум в новините

Какъв е пък тоя сайт?
За първи път го чувам

А да, той бил на автора на темата... :lol:
 
От: Предприемач форум в новините

Ее, няма значение чий е, важното е да прави статиите си максимално добре направени. Не за друго, просто потребителите да започнат да го следят по-често, като виждат, че дава всичко като информация, и то изчерпателно. Защото , ако забележите новините.бг, там даже мия ясно за какво е този сайт, за новини или да продава реклама само. Това е сайт-пример какво не трябва да е един сайт за новини.
 
От: Предприемач форум в новините

Алъне, лъжеш се.
Сайта не е мой!
Интересно :lol:
 
От: Предприемач форум в новините

Алъне, лъжеш се.
Сайта не е мой!
Интересно :lol:


Не говоря за теб, а за автора на тази тема. Просто заглавието води на мисълта, че става въпрос за някоя медия, пък то какво било, аз очаквах ТВ репортаж.
 
От: Предприемач форум в новините

Разбрахме се :beer:
И аз си помислих за автора на тая тема :-o
Автора може ли да разясни кой го издирва и защо?
Аз не виждам някой да го издирва :mad:
 
От: Предприемач форум в новините

То тоя сайт е пълна помия ,всичко е преувеличено до няма и къде
 
От: Предприемач форум в новините

За секунда си помислих, че няма редовен юзър във форума, който да не отдаде нужния линк при цитиране, но видях в подписа линка към съответния сайт за новини. :evil:
 
От: Предприемач форум в новините

Да сайта е мой - а това какво значение има ???
Статията я има и в Блиц.
Линк към форума ще дам.

Аз, бате, за линка се бъзикам. :)

Иначе си прав, има я там новината: blitz.bg/news/article/184351
 
Последно редактирано:
От: Предприемач форум в новините

Аз малко не съм съгласен ника ми да обикаля тук там като скрииншот, ама кой ме пита...
 
От: Предприемач форум в новините

Ееее g0g0, покрай тази новина стана и ти известен :lol:

Иначе веднага има заинтересовани в блиц и третия коментар: "Кой е този сайт? Благодаря предварително!". :)
 
От: Предприемач форум в новините

Аз малко не съм съгласен ника ми да обикаля тук там като скрииншот, ама кой ме пита...

Поправено! (поне при мен)
Снимката е взета от Блиц.
 
От: Предприемач форум в новините

Значи тук има някой и от блиц, така ли? Току-виж предприемач стигнал до тв-то утре :lol:.
 
От: Предприемач форум в новините

не виждам, кой издирва ?
Защо търсите евтина сензация?
 
От: Предприемач форум в новините

Значи тук има някой и от блиц, така ли? Току-виж предприемач стигнал до тв-то утре :lol:.

В близ са едни от най-големите некадърници, водят глупостите начело с chudesa / kliuki.net и другите сайтове близки до chudesa.net


G0G0 Волтрона утре ще го обвинят, че се заканва в убийство към собственика на колата.
 
От: Предприемач форум в новините

В близ са едни от най-големите некадърници, водят глупостите начело с chudesa / kliuki.net и другите сайтове близки до chudesa.net


G0G0 Волтрона утре ще го обвинят, че се заканва в убийство към собственика на колата.

Така ше да е :lol:

5.
Бойко Мутрофана
(анонимен)
25 февруари 2013,
00:28
отговори
До коментар [#3] - сайта е predpriemach.com
Оценка
-0 +0

Ех алъне :D:lol:
 

Горе